dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 317 ogłoszeń

Rynek pierwotny

689 000 zł60,90 m² 11 313,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie będzie zlokalizowane na gdańskim osiedlu, w spokojnej części dzielnicy Łostowice. To będzie nowe, 3 -pokojowe lokum w kameralnym bloku z 2026 roku, położone na 1 piętrze. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł41,71 m² 23 016,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca na osiedlu Porto w dzielnicy Letnica. Nieruchomość znajduje się zaledwie 600 metrów od plaży i morza, co.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł62,70 m² 11 786,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje | 62,7 m | Gdańsk Suchanino | do remontu | potencjał inwestycyjny kupisz bez prowizji! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,70 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

852 000 zł61,20 m² 13 921,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Morena, znanej z kameralnej zabudowy, dużej ilości zieleni oraz wyjątkowej atmosfery. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

941 668 zł47,32 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji odea park Z ogrodem I widokiem na zieleń Ekologiczna inwestycja | Bliskość Starego Miasta | Zielone otoczenie | Certyfikat breeam | Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł86,30 m² 10 417,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie - Wiszące Ogrody Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Oferujemy Państwu wyjątkowo ustawne i zadbane mieszkanie na osiedlu Wiszące Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 000 zł67,47 m² 9 989,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Do odbioru jeszcze w tym roku. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 827 000 zł77,92 m² 23 447,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Gdańsk Ujeścisko | 2 pokoje | 44 m | parter | parking dla mieszkańców za szlabanem | umeblowane | gotowe do zamieszkania | Partycypacja tbs Na sprzedaż oferuję odstąpienie partycypacji.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł53,30 m² 13 039,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje z widokiem na cały Gdańsk | ogromny potencjał | blisko ug i centrów biznesowych homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej we Wrzeszczu, skąd mamy blisko nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja wyróżnia się nowoczesnym designem, inspirowanym nadmorskim klimatem, oraz wysoką jakością wykończenia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł44 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doki living to nowoczesna odsłona Śródmieścia Gdańska. Młode Miasto charakterystycznie wpisuje się w historyczny, postoczniowy klimat miejsca. Nowoczesne, postindustrialne bryły budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-20

306 840 zł25,34 m² 12 108,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34,25 m² 14 569,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Gdańsk Osowa przytulne 2-pokojowe mieszkanie Zapraszamy do składania ofert zakupu wyjątkowo funkcjonalnej nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o pow. 34,25 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 326 zł40,37 m² 16 827,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w czerwcu. 2 pokojowe 4,5m balkon, 8m ogródek Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty: - 20 minut pieszo do morza ( 5 minut tramwajem ) - idealne na inwestycję - świetna lokalizacja - brak podatku pcc - możliwość odliczenia 8 % vat nieruchomość : Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł50,85 m² 17 502,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 50,85 m2. W jego skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł30,80 m² 26 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atuty nieruchomości Prestiżowa ulica Długa Serce gdańskiej Starówki Funkcjonalny i komfortowy układ wnętrza Idealne pod najem krótkoterminowy lub jako second home lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 000 zł72 m² 13 083,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

opis: 7/8 piętro 4 pokoje wschód-zachód Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł40 m² 24 650 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam dochodowy Gabinet Kosmetyczny - prestiżowa lokalizacja (gdańsk, garnizon) Na sprzedaż oferuję wyposażony, funkcjonujący i urządzony gabinet kosmetyczny, zlokalizowany w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł32,58 m² 21 454,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Unikatowa Inwestycja z Prywatną Mariną. Projekt Premium! Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesny design i architektura renomowanych pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 932 294 zł106,17 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Przymorze. To lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł71,11 m² 10 673,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 5 pokojowe o łącznej powierzchni 71,11m2 położone na Morenie, ul. Warneńska. Mieszkanie usytuowane na 4 ostatnim piętrze, przygotowane pod najem, składające się z 5 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł69 m² 12 304,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - idealne miejsce dla rodziny, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu. Oferta dostępna tylko U nas! bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł33,34 m² 11 667,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z bardzo dużym potencjałem inwestycyjnym Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza cena W tej części gdańska (do zakupu należy doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł73,90 m² 17 578 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Słoneczne mieszkanie na Gdańskiej Zaspie, z widokiem, który pokochasz! Główne atuty: - jasne wnętrza w układzie rozkładowym - Panoramiczny widok i dwustronna ekspozycja - bliska.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł40,50 m² 23 950,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bardzo ładne i wygodnie urządzone mieszkanie z balkonem w kompleksie aura Wałowa w Śródmieściu Gdańska. Tzw. "gotowiec inwestycyjny" - w pełni wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. 3-pokojowe mieszkanie na gdańskim Śródmieściu. Atuty: w bliskiej okolicy: - starówka, - zielone miejsca, - infrastruktura handlowo-usługowa, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - po generalnym remoncie, - fantastyczna lokalizacja - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska, - budynek otoczony licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 412 zł43,57 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 797 zł25,31 m² 15 677,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny | Młode Miasto | blisko ecs Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny zlokalizowany w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Gdańska - na.

Szczegóły ogłoszenia

1 218 000 zł43 m² 28 325,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 43 m , położony w prestiżowej lokalizacji na Wyspie Spichrzów, przy ul. Pszennej w samym centrum Gdańska. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł53,90 m² 15 380,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie na Morenie, ul. Myśliwskie Wzgórze Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , położonego w kameralnym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł26 m² 13 807,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie jednopokojowe z pięknym widokiem na Martwą Wisłę oraz Żuławy. Bardzo dobra lokalizacja - na granicy Śródmieścia oraz Przeróbki. 20 minut spacerem na Gdańską.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł240 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:224 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 869 zł62,58 m² 14 299,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Platynowe to kameralna inwestycja obejmująca dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Uwaga: zamieszczone zdjęcia to wizualizacje pokazujące przykładowy efekt remontu i potencjał aranżacyjny mieszkania. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł438,37 m² 15 283,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

Marmurowe podłogi, niestandardowy projekt wnętrza, galeryjna przestrzeń - to główne cechy tej niezwykłej oferty. Atuty: * Willa wybudowana z materiałów wysokiej klasy, * Bardzo korzystny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

598 700 zł38 m² 15 755,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowoczesne 2 pokoje Wzgórze Hoplity | Piecki-Migowo Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij