dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 317 ogłoszeń

785 000 zł33 m² 23 787,88 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty - Wygodne studio w samym sercu Starego Miasta na Wyspie Spichrzów - Wysokie przychody z najmu - Widok na Motławę Budynek: - apartamentowiec wzniesiony w 2018 roku pod nazwą Aura II -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,60 m² 10 038 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Informacja: dzięki bardzo korzystnemu układowi mieszkanie można podzielić na dwa niezależne! mieszkanie: na sprzedaż jasne, przestronne, ustawne, klimatyczne, doskonałe na inwestycję, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł33 m² 17 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Żabiance. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł45,77 m² 21 629,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,77 m2 z ustawnym balkonem w 5-piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

625 000 zł35 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bez pośredników, bez pcc Blisko do Starówki, na pieszo 10-15min do Wyspy Spichrzów, lokalizacja premium! Parter na wysokość aż 335cm! co optycznie powiększa mieszkanie o kilka metrów. Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 450 000 zł53 m² 46 226,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 725 zł31,95 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł222,37 m² 10 343,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biurowa przestrzeń do remontu - gdańsk, wrzeszcz Wysokość pomieszczeń 3,21 m | Dwa balkony | 222 m | 1. piętro | Do własnej aranżacji ***** opis nieruchomości: lokal o powierzchni 222.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł116,50 m² 8 575,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Niepowtarzalna Okazja w Doskonałej Lokalizacji Czy wyobrażasz sobie życie w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie w odległości zaledwie 10 minut spacerem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł41,22 m² 14 192,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nieruchomość położona w pobliżu ul. J.Heweliusza w odległości ok. 150 m od Galerii Handlowej Madison. Wybudowana w latach 50 - tych XX wieku. Piętro II. Wysokość mieszkania 2,77.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł50,50 m² 12 673,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ładne, komfortowe mieszkanie po przeprowadzonym generalnym remoncie w 2016 r. Dobra lokalizacja, 800 m o stacji pkm Kiełpinek. Na mieszkanie składa się duży salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

994 000 zł37,55 m² 26 471,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

"Garden Gates" to prestiżowy projekt mieszkaniowy w Gdańsku, który oferuje komfortowe warunki do życia w centralnej lokalizacji. Liczne udogodnienia oraz atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł49 m² 18 979,59 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż stylowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Letnica. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł77,40 m² 15 051,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wykończone wnętrza, wysokie sufity, zachowana stolarka drzwiowa- w samym sercu Gdańska! Zobacz potencjał dla siebie w tej nieruchomości i zamieszkaj w centrum! Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60,70 m² 12 520,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Gdańsk Wrzeszcz | 60,7 m | 3 pokoje (możliwość 4) | balkon | doskonała komunikacja Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 624 zł59,62 m² 17 538,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z antresolą - odea Park | yareal Gdańsk Siedlce, ul. Legnicka Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni 59,62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 158 962 zł87,14 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie prawie 90 m2 | blisko morza | blisko komunikacji i skm ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 700 zł81,80 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Najważniejsze atuty inwestycji Słowackiego 78 - nowoczesny, elegancki budynek o kameralnym charakterze - prestiżowa lokalizacja Gdańsk Wrzeszcz Górny, jedna z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,50 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie do kapitalnego remontu, znajdujące się w niezwykle atrakcyjnym gdańskim kurorcie. Powierzchnia mieszkania wynosi 45,50 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł32,87 m² 13 233,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Uwaga: rezerwacja - brak możliwości prezentacji. Do sprzedaży oferuję kompaktowe i słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kameralnej zabudowie ulicy Hokejowej w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

4 806 150 zł320,41 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atuty: parter budynku, lokalizacja, 15-minutowe miasto, dyskretna elegancja w historycznym Gdańsku nad samym brzegiem Nowej Motławy wyjątkowa architektura i najwyższy standard wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł61,36 m² 13 184,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Agencja westate z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku, na nowoczesnym osiedlu Biotura dewelopera Budner Inwestycje. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł57 m² 21 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: - fenomenalna lokalizacja w sercu Śródmieścia - 300 metrów od gdańskiej Motławy - niepowtarzalna infrastruktura okolicy mieszkanie: mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 200 zł66 m² 12 957,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Matemblewo jest dzielnicą Gdańska chętnie wybieraną na miejsce do życia ze względu na położenie na wzgórzach morenowych, bliskość terenów zielonych, a z drugiej strony korzyść do tego co.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł66,80 m² 11 781,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,80 m , położone we Wrzeszczu Dolnym przy ul. Żywieckiej. Lokal znajduje się w kamienicy, na 2. piętrze. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Dom szeregowy 140 m | 3 poziomy | garaż na 2 auta | działka 258 m | 15 min do centrum Gdańska Jasny, funkcjonalny dom - idealny dla rodziny lub osób szukających przestrzeni blisko miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 501 m² 866,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dom, biznes, inwestycja - Działka Usługowo-Mieszkaniowa w Gdańsku Klukowie Szukasz idealnego balansu między miejską infrastrukturą a prywatnością? Ta działka to rzadka okazja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 950 zł36,68 m² 22 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kameralny apartamentowiec składający się z lokali inwestycyjnych (vat 23%) w sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej. Oferta dotyczy kawalerki na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł170 m² 5 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Dom, który daje przewagę. Wyobraź sobie poranek: cisza, ćwierk ptaków,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,27 m² 14 172,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Kawalerka gotowa do zamieszkania - Gdańsk Siedlce, doskonale skomunikowane Na sprzedaż wyremontowana kawalerka zlokalizowana w kameralnym budynku z cegły przy dzielnicy Siedlce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł35 m² 14 543 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,78 m2 w kameralnej inwestycji w dzielnicy Jasień, ul Potęgowska - Neo Jasień. Mieszkanie jest wynajmowane z terminem do końca września 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,97 m² 16 075,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,97 m2 znajdujące się przy ulicy Lawendowe Wzgórze 40 w dzielnicy Gdańska Jasień. W skład mieszkania wchodzą: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

674 000 zł67,47 m² 9 989,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twój azyl na 4. piętrze - słońce, przestrzeń i standard, który zachwyca Szukasz miejsca, które jest czymś więcej niż tylko metrażem ? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 121 085 zł71,18 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Murapol Scarpa to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na stokach Winnej Góry, u stóp.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł260 m² 9 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa oferta dla każdego kto ceni wysoki standard domu i chce mieszkać wygodnie jak na wakacjach a blisko miasta. Lokalizacja: dom położony jest w wyjątkowej lokalizacji - nad.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł94 m² 39 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament 4-pokojowy Z ogrodem - botanica jelitkowo Botanica Jelitkowo | Invest Komfort | 4 pokoje | Prywatny ogródek z dwóch stron | Bliskość morza | 2 miejsca w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł33,52 m² 25 358 zł/m²