dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 317 ogłoszeń

215 000 zł392 m² 548,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż: prawo do użytkowania działki rekreacyjnej rod.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł244 m² 6 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedania nieruchomość w Świbnie obok portu! atuty dom.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł29,67 m² 19 548,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Stylowe studio | gotowiec inwestycyjny | wysoka stopa zwrotu Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone studio o powierzchni 29,67 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 118 309 zł55,49 m² 20 153,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie W standardzie move in Z 8,6-metrowym balkonem Gdańsk Strzyża | Gotowe do wprowadzenia | Miejsce postojowe w hali garażowej | Komórka lokatorska ***** opis inwestycji: to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł62,95 m² 7 926,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z dużym potencjałem inwestycyjnym w dobrej lokalizacji blisko centrum Gdańska? Ta nieruchomość może być idealną okazją. Agencja Harmony Homes & Development prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł49,50 m² 14 121,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu przestronne spółdzielcze własnościowe mieszkanie na sprzedaż | 49,5 m | balkon | wysoki standard | Gdańsk Chełm Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł34 777 m² 69,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki rolnej - siedliskowej (możliwy zakup części działki!) położonej blisko Martwej Wisły w Gdańsku-Sobieszewie. Lokalizacja: wyspa Sobieszewska jest wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 700 zł70 m² 12 367,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł600 m² 1 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka przy ulicy Smoleńskiej. nr 250/8 Nieruchomość gruntowa oddalona jest zaledwie 4 km od ścisłego centrum Gdańska. W pobliżu działki znajduje się wszystko, co potrzebujesz:.

Szczegóły ogłoszenia

3 349 000 zł960 m² 3 488,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: * Duża, ustawna działka: 960 m * Doskonała lokalizacja z potencjałem wzrostu wartości * Spokojna, zielona okolica z niską zabudową; * Świetna komunikacja z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł65,90 m² 13 505,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To przestronny lokal o powierzchni 66 m , usytuowany na drugim piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł62,20 m² 11 881,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m , z pięknym widokiem na park. Lokal dwustronny, z balkonem i piwnicą, idealny dla rodzin oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł45 m² 14 422,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowana w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Z salonu widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , po generalnym remoncie. Lokal jest jasny, słoneczny i urządzony z myślą o codziennym komforcie właściciela,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 580 202 zł67,53 m² 23 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prestiżowy lokal W sercu gdańska - granaria etap II, idealny pod wynajem! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, tuż nad brzegiem Motławy, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł589 m² 22 071,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko w Gaudium. Wszystkie zdjęcia oferty (16) znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Gaudium nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł37 m² 13 783,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Pełna własność - płatność tylko gotówka Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? najlepsze ceny na rynku: gwarantujemy konkurencyjne warunki zakupu, dostosowane do Twoich potrzeb. Bez prowizji: kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 655 000 zł68 m² 24 338,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: powierzchnia: 68 m Lokalizacja: ul. Starowiejska Letnica Parter Rok budowy: 2017r. Charakterystyka lokalu: duże, przeszklone witryny od strony ulicy - doskonała ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

459 776 zł1 024 m² 449 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż działka budowlana z potencjałem o powierzchni 1024 m , położona w spokojnej i zielonej części Chwaszczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 406 zł51,26 m² 14 385,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek po odbiorach. Posiadamy pełną ofertę inwestycji. * granica Moreny i Jasienia * 300 metrów do tramwaju i autobusu * rozwinięta infrastruktura * bliskość terenów zielonych Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł2 000 m² 465 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Malownicza działka W gdańsku - dzielnica matarnia! duża powierzchnia - doskonała lokalizacja - idealna pod budowę domu! działka: na sprzedaż działka z dużym potencjałem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł52,42 m² 13 639,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Dwustronne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska, przy ulicy Bydgoskiej 2. Mieszkanie jest w dobrym stanie, co pozwala na natychmiastowe wprowadzenie się bez.

Szczegóły ogłoszenia

684 900 zł53,80 m² 13 288,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 53,80 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku z 2002 roku, zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł67,07 m² 21 455,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Agencja Harmony Homes & Developments prezentuje wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych inwestycji w Trójmieście - Zajezdnia Wrzeszcz. To.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł35,20 m² 19 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2 pokojowe w Gdańsk Stare Miasto, w gustownej kamienicy z 1966 roku. Z racji rewelacyjnego położenia doskonale nadaje się do wynajmu krótko i długo terminowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 202 558 zł41,24 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona w 2024 roku -idealny produkt pod inwestycje lub.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł48 m² 19 770,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Wyjątkowy Apartament w Gdańsku Idealna Inwestycja lub Miejsce do Zamieszkania Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł83 m² 19 759,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1918

Atuty: przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m - funkcjonalny układ pomieszczeń Salon z aneksem kuchennym oraz możliwość własnej aranżacji kuchni Wysokie pomieszczenia (ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 003 m² 549,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Klukowo, gdańsk! Działka budowlana o powierzchni 2003m2, zlokalizowana przy ul. Telewizyjnej, klukowo, gdańsk. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł45 m² 25 555,56 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

For Sale: luxury 45 m Apartment - bulvar Apartments | Gdańsk Przymorze Prestigious Location | Brand-New Premium Apartment | Sea and Gdańsk Bay View We present a unique, brand-new premium apartment.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł74,30 m² 15 881,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą w Gdańsku (morena). Cisza i spokój, na wyciągnięcie ręki. Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 74,3m2 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

360 500 zł1 030 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1030 m , położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Dom szeregowy 140 m | 3 poziomy | garaż na 2 auta | działka 234 m | 15 min do centrum Gdańska Jasny, funkcjonalny dom - idealny dla rodziny lub osób szukających przestrzeni blisko miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,50 m² 15 164,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, wykończone mieszkanie w nowym budownictwie. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających własnego mieszkania, jak i dla inwestorów do dalszego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49,80 m² 13 232,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie blisko morza. Mieszkanie słoneczne, dwustronne, z dwóch pokoi wyjście na duży zadaszony balkon, łazienka z oknem-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 513 102 zł185,71 m² 13 532,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne osiedle na granicy Moreny i Jasienia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesne rozwiązania, takie jak wentylacja z odzyskiem ciepła czy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł68 m² 16 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe nad morzem Gdańsk Letnica, osiedle PORTO (ROBYG) Powierzchnia: 67,93 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł53,53 m² 20 530,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Apartament inwestycyjny w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł48,50 m² 12 886,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 usytuowany w nowoczesnym budynku w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas. Klient Komfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z dużym potencjałem położone w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska na Przymorzu. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij