dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 317 ogłoszeń

2 650 000 zł110 m² 24 090,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowy, klimatyzowany apartament usytuowany na ostatnim piętrze apartamentowca Waterlane. Apartament jest w pełni urządzony i wykończony materiałami wysokiej jakości. Przynależy do.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł42,40 m² 14 504,72 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, zlokalizowane przy ul. Pilotów w Gdańsku - 42,4 m Opis mieszkania Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł83,12 m² 16 229,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni 83,12 m , położonego na nowoczesnym osiedlu alfa park III na gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 330 zł35,73 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty w nadmorskim Brzeźnie, z technologią Smart House, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko plaży i usług. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

629 000 zł36,75 m² 17 115,65 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje, morena (piecki-Migowo) Bez podatku pcc 0% prowizji Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł73 m² 16 164,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1853

Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o niezwykle funkcjonalnym układzie, położone na 4. piętrze zadbanej, klimatycznej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 800 zł43,18 m² 18 059,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska, elegancka architektura, wygoda na co dzień i szeroki pakiet udogodnień dla mieszkańców, a w pobliżu tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 381 zł27,36 m² 18 215,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne gdańsk (23% vatu) - dostępne różne metraże i piętra. Zakup od dewelopera, bez podatku pcc i prowizji. Apartament inwestycyjny (23% vat) - samodzielny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

701 960 zł61,04 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Duże 2-pokojowe mieszkanie | 61,04 m | południe | garderoba | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania, położone na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł64,39 m² 23 295,54 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku na nowym osiedlu Doki, wybudowanym przez developera eurostyl. Lokalizacja: doki, jako część dzielnicy Młodego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

682 900 zł43,25 m² 15 789,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogródkiem, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Łostowice,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Perełka Brabanku z panoramicznym widokiem na historyczną część Gdańska. Atuty: frontowy apartament z widokiem na Bazylikę Mariacką, koło Amber Sky, motławę, muzeum II Wojny Światowej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3 pokoje gotowe do zamieszkania / inwestycji Na sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy, położone na 1. piętrze. Nieruchomość łączy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł59 m² 28 474,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty: znakomita lokalizacja w samym centrum Gdańska , wysoki standard wykończenia, w budynku dla mieszkańców strefa spa z basenem. Nieruchomość idealnie nadaje się pod wynajem oraz jako.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł33,20 m² 19 246,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,20 m , zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prestiżowa inwestycja w centrum Gdańska nad Motławą. 3 pokoje - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy. Najważniejsze atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł44,07 m² 13 932,38 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Czy można pić poranną kawę, patrząc na taflę wody, będąc jednocześnie w sercu dynamicznego Gdańska? Tak. I to bez czekania na ekipę remontową. Prezentuję nieruchomość, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł30 m² 14 633,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

! hot oferta - tylko W pepper house! Na sprzedaż 30-metrowa kawalerka w sercu Przymorza. Atuty Panoramiczny widok i zieleń:- Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

677 500 zł59,05 m² 11 473,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3 pokoje z balkonem z ekspozycją południowo-wschodnią o powierzchni 59,05 m2 w inwestycji 'osiedle Pastelowe', które w sposób naturalny łączy ze sobą spokój.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,82 m² 11 621,84 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, ul. Głęboka - 2 pokoje, 49,82 m Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gdańsku, przy ul. Głębokiej. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł64,79 m² 23 136,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciche, ustawne, rozkładowe, w stanie deweloperskim, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł42,26 m² 14 907,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atuty zachodnia ekspozycja okien w salonie, sypialni oraz na balkonie, zapewniająca doskonałe nasłonecznienie przez cały dzień bardzo dobra propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł23 m² 23 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - 15 minut pieszo do Starego Miasta - Idealna nieruchomość pod wynajem lub do zamieszkania - W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa - Nowoczesny design - Lokal wykończono.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł30,73 m² 15 782,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Ujeścisko. Mieszkanie: na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 808 zł35,68 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,68 m2 wraz z ogródkiem i tarasem o powierzchni 38,5 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,50 m² 12 825,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfort, zieleń i nowoczesność - idealne mieszkanie w Gdańsku Południe! Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność z bliskością natury? Chcesz mieszkać w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł29,73 m² 25 092,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjnie urządzone mieszkanie o powierzchni 29,73m2 1 pokój z aneksem kuchennym (z małą sypialnią oddzieloną ścianką od pokoju dziennego) z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł26,11 m² 23 937,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie: na ustawne, idealne na inwestycję, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,11 m2 położony w Gdańsku (dzielnica Śródmieście). W jego skład wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł28,64 m² 14 979,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! atuty nieruchomości: -kompaktowe i funkcjonalne 28 m , -wydzielona sypialnia dzięki dodatkowej ściance działowej, -gotowe do wprowadzenia - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 443 zł42,35 m² 17 743,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja Gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w maju. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe i uczelnie w pobliżu. Tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł240 m² 9 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Skrajny dom.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł30 m² 15 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną kawalerkę w wysokim standardzie, zlokalizowaną w dzielnicy Gdańsk Jasień przy ul. Stankiewicza. Mieszkanie: na sprzedaż jasna.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł37,10 m² 12 398,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup tylko gotówkowy! brak podatku pcc mieszkanie idealne dla pary lub jako second home! atuty: - 750 m do przystanku autobusowego, - 5 min do Obwodnicy Trójmiasta, - 15 min samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł454,41 m² 7 702,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 164 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wraz z warsztatem samochodowym branży.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł34,99 m² 19 977,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 34,99m2, na którą składa się: - salon - Kuchnia - Łazienka z wanną - Korytarz - Sypialnia Jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł76 m² 15 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańskiej Oliwy Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 2- piętrze wyremontowanej, ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 675 210 zł162,39 m² 22 632 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży duży lokal usługowy "open space" blisko ośrodka medycznego uck w Gdańsk Aniołki. Idealny punkt na wiele możliwości: -punkt konsultacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł46,83 m² 17 958,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentacje mieszkania na sprzedaż w nowoczesnym apartamentowcu, położone w nowym budownictwie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł30,90 m² 15 372,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Bezpieczna kawalerka z widokiem na morze - Gdańsk Żabianka | 10 min do plaży | IX piętro Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację nad samym Bałtykiem z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

901 500 zł31,71 m² 28 429,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament Z balkonem W otoczeniu natury I mariny jachtowej 31,71 m | 1 sypialnia + salon z aneksem | Balkon | Prywatna marina z kapitanatem | 20 minut od centrum.