dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 317 ogłoszeń

490 000 zł37,70 m² 12 997,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł68,39 m² 13 086,71 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł3 001 m² 533,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka rolna o takiej powierzchni to dobra inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o wysokim standardzie - Królewskie Wzgórze Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 75,43 m (aż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

477 000 zł36,42 m² 13 097,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,42 m2, położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Pastelowej w Gdańsku. Lokal oferowany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł76,34 m² 23 565,63 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w centrum gdańskiej Zaspy, blisko morza, z widokiem, świeżo po remoncie! Budynek: prestiżowy budynek Aviator - posiada recepcję oraz ochronę - wyposażony w cztery windy -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 260 zł39,71 m² 14 687,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na styku dwóch dynamicznie rozwijających się dzielnic - Moreny i Jasienia. To przemyślana inwestycja, która harmonijnie łączy atuty miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 000 zł127,80 m² 11 518 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży proponujemy 4 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kochanowskiego o łącznej powierzchni 127,8 m2. Lokalizacja: urokowi i klimatu tej dzielnicy nadają piękne odnowione kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 635 238 zł126,09 m² 20 899,66 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł45 m² 16 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż piękne 2 - pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, w doskonałej lokalizacji niedaleko plaży w Jelitkowie, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: 45m2, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł30 m² 22 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament nad Motławą w Gdańsku. Nieruchomość położona w cichej okolicy przy ul. Sienna Grobla, niedaleko Starówki. Obecnie jest to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł38 m² 16 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 38m2 w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w 10-piętrowym budynku. Atuty mieszkania: - cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł46,47 m² 25 823,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Grand Estates prezentuje stylowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,47 m , położony w prestiżowej inwestycji Brabank Apartments - jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł38 m² 18 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna wyłącznie w naszej agencji nieruchomości! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem, słoneczne, funkcjonalne, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 675 210 zł162,39 m² 22 632 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal użytkowy 162,39 m - doskonała lokalizacja, duże witryny, wysoki potencjał komercyjny Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 162,39 m , położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł478 m² 8 786,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:821 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł35 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Napisz lub zadzwoń - prześlę konkretne dostępne apartamenty, ceny. Nie czekaj - skontaktuj się już dziś i umów się na prezentację! Mamy w ofercie mieszkania z całego Trójmiasta -.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł58 m² 20 327,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty: * nieruchomość idealna pod inwestycję; * najem krótkoterminowy; * długoterminowy; *5 minut pieszo do Gdańskiej Starówki; * budynek położony nad samą Motławą; * 700 metrów od stacji skm;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 494 350 zł78,65 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W spokojnej części brzeźna Komfortowy rozkład | Spokojna okolica | Blisko morza i parku | Dwie łazienki | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 143 500 zł61,60 m² 18 563,31 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 61,6 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

4 497 280 zł140,54 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Gdańsk Brzeźno - Na sprzedaż Apartament z dwoma balkonami, tarasem na dachu, z dwoma miejscami postojowymi i pomieszczeniem gospodarczym, na prestiżowym osiedlu Nadmorski Dwór;.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 219 m² 1 517,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Gdańsku- matemblewie, jednej z najbardziej zielonych i kameralnych dzielnic miasta. To idealna propozycja dla osób, które szukają miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 080 zł33,80 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 500 zł52,43 m² 12 006,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,43m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 1 łazienka oraz balkon 4,7m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Jeśli szukasz mieszkania z charakterem w kamienicy blisko centrum Gdańska, z dodatkową przestrzenią powstałą w wyniku adaptacji poddasza ta oferta przy ul. 3 maja może być bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł43,30 m² 14 595,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 689 630 zł66,26 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł29,70 m² 26 599,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na prezentację świetnie położonego lokalu mieszkalnego o powierzchni 29,7 m2 w samym centrum Starówki. Lokalizacja: budynek znajduje się w samym centrum Gdańskiej Starówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł28,98 m² 13 768,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż cesja praw do mieszkania gotowego do odbioru. Oferuję nieruchomość inwestycyjna w centrum gdańska w stanie deweloperskim Atrakcyjne możliwości najmu krótko-, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł83 m² 19 746,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie 83 m w zabytkowej kamienicy w Gdańsku Oliwie Lokalizacja: Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 000 zł17 000 m² 2 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży znakomicie zlokalizowane działki, o łącznej pow. ok. 17 000 m.kw., które zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nr 0504 mogą być.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł32,83 m² 14 011,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atuty: - słoneczna południowo-zachodnia ekspozycja, - przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu - prywatny ogródek, - kameralny 3-piętrowy budynek, - zadbane, ogrodzone osiedle - zabezpieczone.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł48,20 m² 13 257,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Grunwaldzkiej w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się w budynku wolnostojącym, przy ulicy.