dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 317 ogłoszeń

850 000 zł38,68 m² 21 975,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż - al. Hallera 140, gdańsk Na sprzedaż oferowany jest lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 38,68 m , położony w Gdańsk przy al.

Szczegóły ogłoszenia

1 237 860 zł65,66 m² 18 852,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament odea park odea Park | Ekologiczne rozwiązania | Dla rodzin | Duże tarasy | Antresola | Blisko centrum Gdańska | Kameralna zabudowa Apartament w inwestycji odea Park to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł157,55 m² 10 790,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:382 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom wolnostojący nr "a1" w stanie deweloperskim o powierzchni 157,55 m , z ogrodem 382 m i garażem na dwa samochody. Układ pomieszczeń: 1. Przyziemie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł108,96 m² 10 554,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone na wysoki standard, duży salon ok 37m2, możliwość wydzielenia 4 pokoi, garaż dwustanowiskowy, mieszkanie nowe- nikt jeszcze nie mieszkał! lokalizacja: nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

529 900 zł25,72 m² 20 602,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone studio.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł75 m² 18 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Atuty: prestiżowa lokalizacja w samym sercu historycznego Gdańska przy klimatycznej ulicy Pańskiej; apartament po kompleksowym remoncie przeprowadzonym w 2024 roku pod nadzorem architekta.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł48,45 m² 23 735,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty: * Wysoki standard wykończenia; * W pełni wyposażone; * 5 minut spacerem do Starego Miasta; * Dobrze skomunikowana lokalizacja; * W pobliżu nieruchomości pełna infrastruktura; *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 262 zł29,60 m² 18 893,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na marinę Twój prywatny port przy Martwej Wiśle. Wyobraź sobie poranek, gdy otwierasz drzwi tarasu i pierwszą rzeczą, którą widzisz, jest las masztów kołyszących.

Szczegóły ogłoszenia

2 373 300 zł92,23 m² 25 732,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament od ulicy chmielnej na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 478 700 zł65,72 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z balkonem 15 M2 od strony południowej Nowy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Apartamentowiec Waterlane Vintage mieści się w znakomitej, a jednocześnie kameralnej lokalizacji, w samym centrum Gdańska. Z okien rozpościera się widok na Stare Miasto Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł44,40 m² 15 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: - jedna z najlepszych lokalizacji Gdańska - dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 635 743 zł117,07 m² 13 972,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Platynowe to kameralna inwestycja obejmująca dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł66,10 m² 10 287,44 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie 66,1 m na parterze Gdańsk Chełm, ul. Tytusa Chałubińskiego 22. Największe atuty: parter super wygoda dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł45,06 m² 23 280,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament gotowy do zamieszkania! Wykończony wysokiej jakości materiałami, zaledwie 200 m od Motławy! Sprawdzi się idealnie jako Twój Second-Home lub apartament inwestycyjny! tylko U nas!.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł191,20 m² 22 489,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Zamieszkaj 250 m od plaży w Jelitkowie! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 2 poziomach budynku, wybudowanego na działce o pow. 432 m2, zlokalizowanego w Gdańsku Jelitkowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł42,30 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - świetna lokalizacja do najmu krótkoterminowego - tuż obok galerii Madison i Dworca pkp - 10 min spacerem do Motławy, żurawia i innych głównych punktów Starego Miasta - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł49,22 m² 11 966,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, z wygodnym układem i spokojną okolicą do życia- ta propozycja na osiedlu Nowy Horyzont w Borkowie zdecydowanie zasługuje na uwagę. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł90,42 m² 7 874,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie poranki pełne światła wpadającego przez duże okna, aromat świeżo parzonej kawy w aneksie kuchennym i przestrzeń, w której każdy znajdzie swoje miejsce. To przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,07 m² 17 019,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,07 m , położone na 2. piętrze w inwestycji Nowa Letnica w Gdańsku. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł27,38 m² 20 818,12 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opis Kawalerka położona w dzielnicy Gdańska-Nowa Letnica, ul. Sucha 31 , kompletnie wykończona nadająca się do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze wykończone funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł70,15 m² 18 517,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny, 3-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Front Park - połączenie miejskiego stylu życia z ciszą i zielenią tuż przy Opływie Motławy. Atuty: - dwa balkony - Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł38 m² 13 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Czy szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które będzie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem? Ta nieruchomość łączy w sobie klimat przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł69,10 m² 12 141,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65, 29 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku (winda), w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł61,01 m² 13 604,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,01 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Oliwa). W jego.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł120 m² 9 992 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowe i przestronne dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł100,14 m² 16 776,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Dwupoziomowy apartament przy plaży - Gdańsk Brzeźno Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament o powierzchni po podłodze ok. 100 m (w.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta W przygotowaniu Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,3 m2 położone na 5. piętrze w Gdańsku przy ulicy Słowackiego. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55,10 m² 17 967,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,08 m , zlokalizowane w Gdańsku Letnicy. Lokal znajduje się na czwartym piętrze budynku z cichobieżną windą. Zachodnia ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

476 392 zł1 088 m² 437,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1088 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Chwaszczyna,.

Szczegóły ogłoszenia

547 827 zł1 373 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk Kokoszki ul. Żukowska - 1373 m2. Przeznaczenie terenu według decyzji o warunkach zabudowy działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą, pokrycie działki zabudową 11%,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł67 m² 37 313,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prestiż, historia i Szum Motławy - Twój Nowy Adres na Wyspie Spichrzów Czy można zamieszkać w samym sercu historii, nie rezygnując z ultra-nowoczesnego komfortu? To mieszkanie udowadnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 397 000 zł95,88 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,90 m² 13 422,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe 2-pokojowe o powierzchni 40,9 m . Lokal położony jest na 2. piętrze w kameralnym budynku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74 m² 17 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, salon,1 łazienka oraz duża garderoba. Nowoczesne życie w Letnicy Letnica to dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł130 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Agencja westate Gdańsk prezentuje, wyjątkowy apartament klasy premium zlokalizowany w samym sercu Gdańska. Atuty nieruchomości: ostatnie piętro zapewniające ciszę, prywatność i panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł33,70 m² 13 323,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,7 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Wrzeszczu. Lokal mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł59 m² 13 864,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: kameralna inwestycja mieszkaniowa w Gdańsku-Chełmie, składająca się z jednego budynku, będąca kontynuacją sukcesu pierwszego etapu. Mieszkania oferują wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł41 m² 17 682,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

<!-startfragment-> Stylowe 2 pokoje po remoncie | Serce Gdańska | dostępne od zaraz | wyposażone Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Okolica: nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Sadowej w Borkowie. Lokalizacja ta stanowi atrakcyjne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie bliskość infrastruktury handlowo-usługowej.