dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 317 ogłoszeń

510 000 zł43,11 m² 11 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! atuty: - słoneczne - Idealne dla singla, pary, bądź rodziny 2+1 - Gotowe do zamieszkania od razu - Największa komórka lokatorska w budynku 5,95 m2 lokalizacja: gdańsk Jasień, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,38 m² 12 621,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie płaci prowiji Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w Centrum Gdańska, usytuowane na parterze trzypiętrowej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 55,38 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 979 760 zł106,42 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Słoneczny apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł29,67 m² 19 548,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament inwestycyjny na wynajem Gdańsk Przymorze Na sprzedaż 2 ostatnie apartamenty inwestycyjne w nowoczesnym obiekcie hotelowym na Gdańskim Przymorzu. Lokale o powierzchni 29,67.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 262 000 zł888 m² 7 051,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: budynek wielolokalowy usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji tuż przy Trakcie Św. Wojciecha. Jest to miejsce idealnie skomunikowane z obwodnicą południową trójmiasta, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł61,50 m² 17 073,17 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio Oferta Prywatna nie współpracuje z pośrednikami Do mieszkania przynależy ogród 30m2. Ekspozycja mieszkania : wschód Wszystkie elementy widoczne na zdjęciach pozostają w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 096 792 zł54,03 m² 20 299,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,03 m2, położone w eleganckiej inwestycji Jesionowa Vita, w sercu gdańskiego Wrzeszcza. Lokal wyróżnia się ponadstandardową.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł41,80 m² 12 559,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty nieruchomosci: - przytulne, ustawne mieszkanie, - dwustronna ekspozycja - zachód od salonu, - komfortowa lokalizacja, - dobrze skomunikowane, - cicha, spokojna okolica, - pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł141,13 m² 11 329,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szukasz nowoczesnego domu wolnostojącego z ogrodem, w którym znajdziesz przestrzeń dla całej rodziny, a jednocześnie będziesz mieć wygodny dojazd do Trójmiasta? Jeśli zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł65,04 m² 18 434,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta obejmuje 65 metrów powierzchni podzielonej na cztery pokoje na zamkniętym osiedlu Klimaty w Gdańsku (dzielnica Piecki-Migowo potocznie zwana Moreną). Do dyspozycji mieszkańców jest.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł28,01 m² 14 959 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Atuty: * mieszkanie po remoncie - gotowe do wprowadzenia * budynek z 1945 roku - solidna konstrukcja i kameralna zabudowa * niskie koszty utrzymania * świetna lokalizacja blisko centrum * dobra.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,53 m2 znajdujące na drugim piętrze w nowoczesnym budynku z cichobieżną windą. Osiedle Zielona Aleja wybudowane przez cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł79,10 m² 12 629,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - bardzo kameralna okolica - Mnóstwo zieleni oraz szlaków spacerowych - Doskonały układ pomieszczeń - Duża, oddzielna kuchnia - Przystanek autobusowy 50m od budynku - bezpośredni dojazd na Stare.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Napisz lub zadzwoń - prześlę konkretne dostępne apartamenty, ceny. Nie czekaj - skontaktuj się już dziś i umów się na prezentację! mieszkania dla rodziny | zieleń + spokój | 2-4 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł146,25 m² 9 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa sprzedający! Osoba do kontaktu: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż 5-pokojowy lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 562 zł66,90 m² 13 835 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł51,80 m² 12 934,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przymorze || 51,8 m || 2 pokoje z oddzielną kuchnią ( możliwość zrobienia 3 pokoi ) || 2 piętro z 2 || odświeżenie/remont Mieszkanie : - powierzchnia : 51,8 - liczba pokoi : 2 - rodzaj:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 009 zł53,47 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Piekarniczej Mieszkanie ma powierzchnię 53,47 m2. Składa się z następujących pomieszczeń: * salon z aneksem kuchennym * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 568 zł26,55 m² 12 488,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł39,73 m² 18 625,72 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Nowa Letnica - blisko morza! Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,73 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

782 100 zł711 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana z mpzp | Gdańsk Jasień | 711 m | Idealna pod dom jednorodzinny Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana położona w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 326 zł40,37 m² 16 827,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37 m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem, w którego skład wchodzi: przedpokój, 1 pokoj, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł71 m² 13 239,44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

opis: ścisłe centrum gd. Siedlec! miejsce postojowe W hali: 0 zł! 2 piętro! ekspozycja południowo-wschodnia Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł326 m² 4 601,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym | Morena | 306 m Wyjątkowa nieruchomość położona w centralnej części miasta, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic - Brętowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł80 m² 24 998,75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3 pokojowe mieszkanie pod inwestycję w świetnej lokalizacji informacje ogólne: lokalizacja: gdańsk, ul. Św. Barbary Powierzchnia: 80.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł73,43 m² 21 775,84 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament przy plaży Atuty:- Apartament w prestiżowej inwestycji Bulvar Apartments - Widok na zieleń, balkon, panoramiczne przeszklenia - Funkcjonalny układ: 2 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 136 750 zł64,75 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal o powierzchni 25 m , położony w dzielnicy Wrzeszcz, przy ul. Matejki. Lokal posiada niezależne wejście bezpośrednio z ulicy, co zapewnia wygodny dostęp dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

991 905 zł72,27 m² 13 724,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe 4 pokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru To idealna oferta dla tych, którzy chcą wprowadzić się od razu do swojego nowego mieszkania. Bez prowizji oraz bez podatku pcc. Układ funkcjonalny:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 472 zł28,81 m² 19 176,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

W samym centrum Gdańska, w rejonie urokliwego Żabiego Kruka, oferuję apartament inwestycyjny objęty stawką 23% vat, idealny jako lokata kapitału lub produkt pod wynajem. Powierzchnia ok. 28,8.

Szczegóły ogłoszenia

513 610 zł1 173 m² 437,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1173 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Chwaszczyna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90,10 m² 13 873,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Gdańsk | przestronne mieszkanie na poddaszu | 4 pokoje | 2 balkony Na sprzedaż duże i bardzo jasne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Gdańska. Lokal znajduje się na ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł53 m² 20 547,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: *doskonała lokalizacja w otoczeniu zieleni z widokiem na Park Jaśkowej Doliny; *świetna komunikacja, idealna zarówno do życia, jak i inwestycji *nowy budynek z 2024 roku-.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł37,98 m² 13 954,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Bez prowizji od Kupującego. Budynek w środku miasta, a jednak mieszkanie bez bezpośredniego zgiełku z ulicy. Okna od strony Politechniki Gdańskiej i Moreny. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

745 401 zł51,26 m² 14 541,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem jasień/morena! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny