dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 316 ogłoszeń

Rynek pierwotny

632 000 zł35 m² 18 057,14 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

opis: osiedle na gdańskim Niedźwiedniku (dzielnica Brętowo) to miejsce dla tych, którzy szukają wytchnienia w mieście. Osiedle zostało zaprojekotwane, by w harmonijny sposób wpisać się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 790 483 zł111,50 m² 25 026,75 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium - Bulvar Apartments Gdańsk, przymorze - lokal A7.14 OPIS OFERTY Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu premium zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł59,47 m² 28 569,03 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tarasy Bałtyku - nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i klimatyzacją, 15 minut od plaży pieszo. Jeśli szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł49,47 m² 18 496,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w inwestycji Portovo w Gdańsku w wyjątkowym miejscu łączącym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentację mieszkania o powierzchni 40,60 m , położonego przy ul. Długie Ogrody - jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Gdańsku. Mieszkanie daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 000 zł50 m² 12 520 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego centralna lokalizacja oraz doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

449 500 zł34,92 m² 12 872,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

963 782 zł34,08 m² 28 279,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż apartament z widokiem na Motławę, z możliwością adaptacji jako 2-pokojowy! Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 5 piętrowym bloku. Nieruchomość dedykowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł31,30 m² 16 134,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Grand Estates ma przyjemność zaoferować mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym - gotowe rozwiązanie dla osób szukających stabilnego dochodu z najmu. Gdańsk, wrzeszcz Dolny - ul.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł33,10 m² 13 444,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,10 m2 (z ogródkiem), położona na parterze 3- piętrowego budynku, zlokalizowana na osiedlu Gdańsk- zakoniczyn. Aneks kuchenny z oknem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,79 m² 12 802 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Hot oferta W pepper house! atuty: - spokojna i dobrze skomunikowana lokalizacja, - wygodny układ pomieszczeń, - miejsca parkingowe za szlabanem, - w pobliżu liczne tereny zielone, - 4 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł61,62 m² 12 171,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Największe atuty: * Funkcjonalny układ cztery pokoje (salon z aneksem kuchennym i trzy sypialnie) * Słoneczny balkon z ekspozycją na południowy zachód * Miejsce parkingowe naziemne *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 264 480 zł90,32 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupujących Osiedle Horizon Gdańsk Nowoczesne mieszkanie w szybko rozwijającej się dzielnicy Letnica! Szukasz nieruchomości w Gdańsku? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł2 130 m² 656,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę mieszkaniowo-usługową w Gdańsku - Matarni (osiedle Klukowo) przy ul. Telewizyjnej. Podstawowe cechy: - nr działki 267/24 - powierzchnia 2130 m.kw. - teren płaski, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 052 m² 1 710,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty świetna lokalizacja mpzpmożliwość prowadzenia usług lub zabudowy jednorodzinnej dwulokalowejmożliwość podziału działki Działka Nieruchomość zabudowana jest warsztatem samochodowym do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Atuty: - 5 minuty pieszo do przystanku tramwajowego, autobusowego, - 7 minut pieszo do Galerii Przymorze, - oddzielna kuchnia, - 10 min pieszo do skm, dworzec pkp Gdańsk Oliwa - 15 minut pieszo do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł94 m² 12 223,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jasień || 94 m || 2 tarasy || 3 pokoje ( możliwość powrotu do 4 ) || 5 piętro z 5 || Gdańsk , ul. Jabłoniowa - do wejścia , po liftingu Mieszkanie : - powierzchnia : 94 m - liczba pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 990 zł25,31 m² 11 813,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 500 zł36,77 m² 12 632,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł78 m² 11 012,82 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie z widokiem i mieszkanie, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń. To 4-pokojowe mieszkanie na Morenie to idealne miejsce dla rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 545 000 zł97,27 m² 15 883,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Dzięki świetnej lokalizacji blisko starówki Gdańska i ładnym wnętrzom mieszkanie jest bardzo dobrym miejscem dla osób chcących mieszkać blisko centrum, a jednocześnie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł72,80 m² 24 587,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestronne mieszkanie 72.80 m z widokiem na Bazylikę Mariacką - ul. Długa Opis mieszkania: na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 72.80 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 950 zł49 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy kameralny charakter, nadmorską lokalizację i realny potencjał najmu - ta oferta zasługuje na uwagę. Villa Nautica to butikowy projekt obejmujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 219 809 zł47,34 m² 25 766,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym osiedlu, położonym w otoczeniu zielonych wzgórz Oliwy i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja zapewnia unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł36,56 m² 14 469,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralna Inwestycja która została zaprojektowana z myślą o komforcie mieszkańców na Wyspie Sobieszewskiej. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł39 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39 m , niezwykle słoneczne, ustawne i funkcjonalne - Gdańsk Morena ul.

Szczegóły ogłoszenia

666 400 zł41,65 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 41,65 m2, mieszczące się na osiedlu stanowiącym zespół nowoczesnych budynków usytuowanych na gdańskiej Morenie. Budynek stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł88 m² 15 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami w hali garażowej | Gdańsk Chełm Opis oferty Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 461 500 zł79 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Motławę! Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Dostęp do wszystkich atrakcji turystycznych i kulturalnych, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 880 zł42,80 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie położone na nowym osiedlu z 2025 roku. Najważniejsze atuty: nowoczesne budownictwo miejsce parkingowe dobra ekspozycja (południowy zachód) szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł127,10 m² 11 723,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy zakup domu na spokojnym, kameralnym osiedlu. To świetna lokalizacja, jedynie 2 km od Śródmieścia Gdańska! Funkcjonalnie rozplanowana powierzchnia domu, zapewnia wygodę całej rodzinie. 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 600 zł50,01 m² 13 189,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny 3-pokojowy apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Apartament idealny do zamieszkania lub pod wynajem np. dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 000 zł64,37 m² 9 693,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne 3 pokoje. Gdańsk Południe 9580zł/mkw. Okazja Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł309 m² 5 145,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Atrakcyjna, miejska działka o pow. 516 m2 zlokalizowana jest w ścisłym centrum Górnego Wrzeszcza w kwartale pomiędzy ulicami: bolesława Chrobrego, Lilli Wenedy, stanisława Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł54,23 m² 20 247,10 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Najważniejsze atuty - funkcjonalne 3 pokoje na 54,23 m - 10. piętro południowa ekspozycja mieszkanie jasne i słoneczne - loggia 6,86 m - gotowe do zamieszkania - nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł26,18 m² 20 240,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny w centrum Gdańska | 26,18 m | widok na rzekę | od zaraz Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 26,18 m , zlokalizowana w nowej inwestycji Murapol.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 869 zł62,40 m² 12 610,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Platynowe - Twoje Nowe Miejsce w Gdańsku Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w świetnej cenie. Usytuowane na parterze nowoczesnego budynku, o powierzchni 62.40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł294,20 m² 13 256,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni 294,20 m2 na parterze, narożny z dużymi przeszkleniami, położony w Gdańsku przy ul. Chrzanowskiego. Do sprzedaży jest lokal użytkowy znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,39 m² 12 249,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokojowe mieszkanie, wykończone, gotowe do wprowadzenia. Atuty: - 2 balkony - wykończone gotowe do wprowadzenia, - nowoczesny budynek z wideo-domofonem, - osiedle zamknięte z monitoringiem, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł600 m² 4 998,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość świetnie nadaję się pod różnego typu działalność- siedziba firmy, szeroko pojęta działalność medyczna, hostel itp. Na sprzedaż wolnostojący dom położony na gdańskim Chełmie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55,94 m , położone przy ul. Królewskie Wzgórze w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Morena.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij