dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Osiedle Stare Miasto

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Stara Stocznia

Stare Miasto,Gdańsk

126,67 zł/m²150 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia funkcjonująca restauracja Fine Dining w Gdańsku przy ul. Stara Stocznia. Do dyspozycji najemcy jest lokal o łącznej powierzchni 150 m2, składający się z sali na 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Stara Stocznia

Stare Miasto,Gdańsk

3 900 000 zł150 m² 26 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonująca restauracja Fine Dining w Gdańsku przy ul. Stara Stocznia. Do dyspozycji jest lokal o łącznej powierzchni 150 m2, składający się z sali na 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafarnia

Stare Miasto,Gdańsk

2 500 zł60 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie z ogródkiem w Centrum Gdańska, nad Samą Motławą! Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Mamy idealną ofertę dla Ciebie - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Stare Miasto,Gdańsk

799 000 zł49 m² 16 359,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe mieszkanie na Wyspie Spichrzów - Chmielna Park Dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Chmielna Park, jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Stare Miasto,Gdańsk

1 450 000 zł42 m² 34 254,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Inwestycja z 2019 roku charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Stare Miasto,Gdańsk

60 000 zł6 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:44 600 m²

Do wynajęcia nieruchomość położona 20 km od Gdańska, 5 km od zjazdu z s7 na wysokości Wisły. Powiat Nowy Dwór Gdański. Hala położona na działce 4,46 ha. Do wynajęcia poniższe hale: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chlebnicka

Stare Miasto,Gdańsk

1 099 000 zł63 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Klimatyczne mieszkanie w sercu Głównego Miasta - Gdańsk, ul. Chlebnicka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Chlebnickiej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Osiek

Stare Miasto,Gdańsk

78 zł/m²50 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Doskonała lokalizacja ul. Osiek 10 Stare Miasto. Lokal usytuowany narożnie w pięknej starej kamienicy znajdującej się na skrzyżowaniu ul. Osiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ustronie

Stare Miasto,Gdańsk

387 224 zł26 m² 14 979,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Chcesz zainwestować w nieruchomość, która zapewni Ci stabilny dochód, a jednocześnie będzie atrakcyjna dla najemców? Poznaj apartamenty w nowoczesnej inwestycji, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwna

Stare Miasto,Gdańsk

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej otwartej sypialni oraz łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Stare Miasto,Gdańsk

1 499 000 zł70 m² 21 414,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

**kupujący jest zwolniony z 2% podatku pcc- sprzedaż na fv** inwestycja brabank: najbardziej ekskluzywna inwestycja w Gdańsku, zlokalizowana w samym sercu miasta, otoczona wodą Motławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stara Stocznia

Stare Miasto,Gdańsk

3 800 zł46 m² 81,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Widokowy apartament na wynajem w inwestycji Brabank Atuty: - dostęp do strefy saun, klubu fitness, sali klubowej z biblioteką oraz stołem bilardowym, - dostęp do placu zabaw oraz prywatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Stare Miasto,Gdańsk

9 500 zł90 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brabank 2024 Luksus na Starówce Gdańska w eleganckim stylu Zapraszamy do wynajmu długoterminowego wyjątkowego apartamentu w Brabank o powierzchni 90 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna Grobla

Stare Miasto,Gdańsk

1 279 000 zł56 m² 22 999,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 56m2 w skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, z każdego pomieszczenia wyjście na taras od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałowa

Stare Miasto,Gdańsk

1 325 000 zł92 m² 14 449,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Centrum Gdańska prestiżowa lokalizacja przy ulicy Wałowej cicha i spokojna okolica - wyłączona z ciągłego ruchu kołowego. Piękna secesyjna kamienica z oryginalną kamienno -ceglaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Gdańsk

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem na długi termin. Apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Water Lane, w bezpośrednim sąsiedztwie mariny, motławy oraz Starego Miasta. Położenie lokalu gwarantuje ciszę. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Stare Miasto,Gdańsk

851 740 zł48 m² 17 886,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna tylko w Naszym Biurze! Wyjątkowy lokal w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Wyspie Spichrzów. Lokal użytkowy , do własnej aranżacji jena otwarta przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seredyńskiego

Stare Miasto,Gdańsk

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem długoterminowy na 12 miesięcy. Dostępne od zaraz! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Przestronna, jasna kawalerka o powierzchni 33 m2 znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Heweliusza

Stare Miasto,Gdańsk

2 000 zł23 m² 88,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja! Długoterminowy, stabilny najem!. Oferujemy mieszkanie o wysokim standardzie, urządzone z dbałością o szczegóły i wygodę najemców. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Stare Miasto,Gdańsk

699 000 zł50 m² 13 918,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na III p. ceglanego budynku położonego w samym sercu Gdańska, 10 min pieszo od gdańskiego Żurawia, jednego z najbardziej charakterystycznych punktów historycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tandeta

Stare Miasto,Gdańsk

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem komfortowy apartament Z siłownią W centrum gdańska apartament: mieszkanie o pow. 47m2, znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ustronie

Stare Miasto,Gdańsk

387 824 zł26 m² 14 979,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ustronie

Stare Miasto,Gdańsk

390 954 zł26 m² 14 939 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tandeta

Stare Miasto,Gdańsk

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem komfortowy apartament Z siłownią W centrum gdańska apartament: mieszkanie o pow. 46 m2, znajduje się na trzecim piętrze. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeroka

Stare Miasto,Gdańsk

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Komfortowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji- ul. Szeroka, gdańsk- śródmieście, najem długoterminowy-min. 12 miesięcy, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sienna Grobla

Stare Miasto,Gdańsk

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem długoterminowy - umowa na 12 miesięcy. Dostępne od zaraz! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Doskonale wyposażone, słoneczne studio o powierzchni prawie 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Angielska Grobla

Stare Miasto,Gdańsk

1 330 000 zł77 m² 17 272,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 zlokalizowane na I piętrze w kompleksie apartamentowców osiedla Riverview, wybudowanym nad samą Motławą przez cenionego dewelopera. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ogarna

Stare Miasto,Gdańsk

1 079 000 zł54 m² 19 981,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bezkonkurencyjny 2-poziomowy apartament w sercu Starego Miasta, patio i miejsce postojowe w cenie, dwie łazienki! Apartamentowiec wybudowany w 2006 roku, na wzór urokliwych, gdańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tandeta

Stare Miasto,Gdańsk

1 370 000 zł42 m² 32 932,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament znajduje się w inwestycji Kwartał Kamienic położony jest w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, świętojańskiej i Tandety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Stare Miasto,Gdańsk

927 500 zł37 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym. Lokalizacja: ścisłe centrum Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazyliki Mariackiej, długiego Targu, u zbiegu ulic: złotników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Stare Miasto,Gdańsk

1 450 000 zł42 m² 34 254,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Stare Miasto,Gdańsk

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska tuż przy Starym Mieście w industrialnym nowoczesnym apartamentowcu. łączny koszt najmu 3400 zł (łącznie z czynszem administracyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Stare Miasto,Gdańsk

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem od września Mieszkanie idealne dla osób, które cenią sobie położenie nieruchomości w ścisłym centrum Gdańska. Nieruchomość znajduje się w centrum Starego Miasta, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Gdańsk

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia apartament, zlokalizowany w reprezentacyjnej kamienicy przy ulicy Długiej w Gdańsku, w samym sercu Starego Miasta. Lokal o powierzchni 44 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Stare Miasto,Gdańsk

1 060 000 zł42 m² 24 941,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym. Lokalizacja: ścisłe centrum Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazyliki Mariackiej, długiego Targu, długiej , Neptuna. Budowa kładki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafarnia

Stare Miasto,Gdańsk

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie na Wynajem w Centrum Gdańska, nad Samą Motławą! Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Mamy idealną ofertę dla Ciebie - w samym sercu Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Stare Miasto,Gdańsk

930 000 zł47 m² 19 724,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy lokal w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Wyspie Spichrzów Apartament/ Lokal użytkowy , do własnej aranżacji jena otwarta przestrzeń, z wydzieloną łazienką. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaletnicza

Stare Miasto,Gdańsk

899 000 zł49 m² 18 198,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na Starym Mieście, przy cichej, kameralnej uliczce. To jedna z najlepszych ofert inwestycyjnych, jak i dla zamieszkania w samym sercu Gdańska. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Gdańsk

Stare Miasto,Gdańsk

1 800 000 zł96 m² 18 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal w nowo budowanym osiedlu w Gdańsku - umowa z Żabką jest już zawarta - czynsz 10 950zł netto, na okres 10 lat - lokal z witrynami od ulicy zewnętrznej, narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Stare Miasto,Gdańsk

987 000 zł71 m² 13 901,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Świetnie zlokalizowane - Gdańsk Śródmieście ul. Zamkowa - mieszkanie 3 pokojowe 71,45 m2 + balkon narożny 6 m2 + piwnica 6,7 m2 na 3 piętrze do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wałowa

Stare Miasto,Gdańsk

1 000 000 zł45 m² 22 451,70 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w Śródmieściu Gdańska, powierzchnia 44,54 m2, 2 pokoje, posadowione na I piętrze (do dyspozycji właściciela taras + ogródek ok 20 m2).