dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Suchanino

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

1 248 000 zł104 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:545 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 104m2, posadowiony na działce o powierzchni 545m2 ,usytuowany blisko centrum Gdańska przy ulicy Ludwika Beethovena. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

41 000 zł1 025 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Uniwersalne pomieszczenia (magazyn, produkcja, usługi). Z bardzo dobrym dojazdem. Wysokość 3,40 m do belek konstrukcyjnych, a do właściwego stropu 4,50 m. Całość na jednym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

2 110 000 zł200 m² 10 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:643 m²

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, położoną w strategicznej lokalizacji Gdańska - na Suchaninie, przy ul. Beethovena. Nieruchomość: dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 069 000 zł142,58 m² 14 511,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:635 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy - Gdańsk Suchanino, ul. Ludwika Beethovena Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142,58 m , położony na dużej, 635 metrowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 490 000 zł345 m² 7 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:383 m²

, lokalizacja Nieruchomość znajduję się w dzielnicy domków wielorodzinnych oraz niskiej zabudowy mieszkalnej - Suchanino. To właśnie z tego miejsca mamy szybki i prosty dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł63,56 m² 11 485,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie: 4-pokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 63,56 m2. W jego skład wchodzą: - salon 16 m2 z wyjściem na balkon 5 m2 - pokój x 3 (10,5 m2/ 8,5 m2/ 8,5 m2) - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł44 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Gdańsk Suchanino przy ul. Liszta. Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł94 m² 21 223,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Gotowiec inwestycyjny w sercu Gdańska? tak, poproszę! Gdańsk Aniołki | tylko 2,5 km od Neptuna 3 niezależne apartamenty w jednym mieszkaniu - 94 m czystego potencjału! Co dostajesz? 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł63 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy! dostępne od zaraz. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 63 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł62,70 m² 11 786,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje | 62,7 m | Gdańsk Suchanino | do remontu | potencjał inwestycyjny kupisz bez prowizji! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,70 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł57 m² 11 228,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Narożne mieszkanie na drugim piętrze w bloku z 1977 roku. Nieruchomość o powierzchni 56,73m2. Gdańsk Suchanino, ul. Paganiniego 17 Wygodny układ, osobne 3 pokoje, widna kuchnia. Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Suchanino,Gdańsk

1 199 000 zł78 m² 15 273,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

NA sprzedaż dwustronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem 13 M , garażem I świetnym układem W top lokalizacji! opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Otwarta

Suchanino,Gdańsk

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | balkon | Suchanino | Gdańsk Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Otwartej w Gdańsku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cygańska Góra

Suchanino,Gdańsk

999 000 zł71 m² 14 110,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mam Państwu do zaoferowania bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na I-piętrze bloku 4-piętrowego położonego przy ul. Cygański Góra na gdańskim Suchaninie. Lokal o powierzchni 72m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beethovena

Suchanino,Gdańsk

1 290 000 zł104 m² 12 403,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom na sprzedaż - Gdańsk, ul. Beethovena Wyjątkowa nieruchomość z dużą działką, garażem i dodatkowym budynkiem o pow. 24m2 (np.: lokal, mieszkanie na wynajem). Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

1 850 zł31 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dla Kogo dla Singli/ Pary Mieszkanie z widokiem na Gdańsk Podstawowe informacje Budynek z 1980 roku, po niedawnym remoncie. W 2014 roku został ocieplony, położona została nowa elewacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Suchanino,Gdańsk

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie położone w bardzo dogodnym miejscu pod względem komunikacyjnym w dzielnicy Gdańsk Suchanino. W odległości około 600m dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Beethovena

Suchanino,Gdańsk

3 995 000 zł453 m² 8 818,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:907 m²

Nowoczesna nieruchomość premium W willowej dzielnicy suchanino na gabinet, usługi, pod działalność Modern Property | Dwa niezależne budynki | Basen i taras na dachu | Ogród | Dochód pasywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Suchanino,Gdańsk

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Otwarta

Suchanino,Gdańsk

1 250 000 zł73 m² 17 123,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż słoneczne, przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 73 m z dużym ogrodem przy ul. Otwartej (gdańsk Suchanino). Cicha i zielona okolica z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Beethovena

Suchanino,Gdańsk

1 299 000 zł756 m² 1 718,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Świetna propozycja zakupu działki z gotowym pozwoleniem na budowę domu w doskonałej lokalizacji Gdańska. Powierzchnia użytkowa budynku 170,22 m2, powierzchnia zabudowy całego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Suchanino,Gdańsk

659 000 zł62 m² 10 629 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 27.03.2026 r. Od godziny 14:00 do 16:00 Osoby zainteresowane zapraszamy na zapisy telefonicznie lub mailowo. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czajkowskiego

Suchanino,Gdańsk

1 199 000 zł71 m² 16 911,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Funkcjonalne mieszkanie - suchanino Suchanino | Widok na zieleń | Cicha okolica ***** rozkład I standard: mieszkanie o powierzchni 70,9 m , położone na 3 piętrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Beethovena

Suchanino,Gdańsk

2 260 000 zł200 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:643 m²

Chcę sprzedać ten dobrze zarabiający biznes, żeby przeprowadzić się na wieś. Jesteś inwestorem - ten zarabiający dom w środku miasta z wydanymi warunkami zabudowy jest dla Ciebie! adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

639 000 zł53 m² 12 063,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe | Gdańsk Suchanino | ul. Karola Kurpińskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niecałych 53 m , położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Suchanino,Gdańsk

3 100 zł71 m² 43,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, słoneczne, bardzo ciepłe oraz funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71m2. Całkowicie umeblowane oraz wyposażone. Piękny widok z dużego balkonu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gdańsk

Suchanino,Gdańsk

869 000 zł63 m² 13 793,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż! Słoneczne oraz ustawne mieszkanie 4-pokojowe - po kapitalnym remoncie (w 2024 roku). Atuty nieruchomości: - przestronny w pełni wyposażony aneks kuchenny. - piękna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

795 000 zł56 m² 14 166,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: - mieszkanie po generalnym remoncie, wraz z wymianą instalacji - dwustronna ekspozycja okien - niski czynsz - blok po ociepleniu i renowacji - oddzielna kuchnia, możliwość 4 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Suchanino,Gdańsk

3 200 zł71 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko centrum. Atrakcyjna lokalizacja na granicy dzielnic: siedlce / Suchanino / Morena. Doskonała komunikacja miejska - 500m do tramwaju przy ulicy Kartuskiej. 4 minuty do przystanku autobusowego. 300m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cygańska Góra

Suchanino,Gdańsk

833 869 zł45 m² 18 460,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja oddana do użytku Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wysokiej klasy apartament o powierzchni 45,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

1 800 zł31 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Funkcjonalna kawalerka 31 m na Suchaninie - zwierzęta mile widziane! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu? Oferujemy jasną, świeżo odmalowaną kawalerkę w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Suchanino,Gdańsk

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Suchanino,Gdańsk

599 000 zł42 m² 14 120,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja atuty: - mieszkanie po generalnym remoncie w 2020 roku - Po wymianie instalacji - W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania - Blisko komunikacji miejskiej - Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

759 999 zł63 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe z oddzielną kuchnią i loggią o powierzchni 62,70m przy ul. Kurpińskiego. W skład lokalu mieszkalnego wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

48,42 zł/m²266 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy - idealny na wiele działalności Powierzchnia: 266,4 m Lokalizacja:w sąsiedztwie znanych marek - Biedronka, rossmann, kik, apteka i inne Przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyczółkowskiego

Suchanino,Gdańsk

1 995 000 zł94 m² 21 223,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

759 000 zł63 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Suchanino,Gdańsk

3 200 zł71 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przestronne oraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71m2. Całkowicie umeblowane oraz wyposażone. Piękny widok z balkonu na panoramę Gdańska oraz Zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawskich

Suchanino,Gdańsk

699 000 zł64 m² 11 326,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z malowniczym widokiem na centrum Gdańska w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie znajduję się 3 kilometry od centrum Gdańska i uczelni Gdańskich. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Suchanino,Gdańsk

519 000 zł44 m² 11 830,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem | panoramiczny widok na miasto | świetna komunikacja | gdańsk suchanino Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Noskowskiego

Suchanino,Gdańsk

71,43 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy w dzielnicy Suchanino. Powierzchnia lokalu: 70 m2. Lokal jest położony na parterze w ciągu pieszym. Dotychczas lokal był użytkowany jako żłobek. W lokalu.