dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Wrzeszcz

644 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

644 ogłoszenia

755 900 zł41,60 m² 18 170,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie w samym centrum Wrzeszcza wykończone pod klucz! mieszkanie: wyjątkowa przestrzeń o powierzchni 41,60 m , która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²304,05 m² 14 594 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: * lokalizacja w Centrum Gdańska- wrzeszcz; * przystosowany pod biuro; * świetne połączenie komunikacyjne; * do wynajęcia od zaraz. Budynek: budynek składa się z czterech pięter.

Szczegóły ogłoszenia

1 158 962 zł87,14 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie prawie 90 m2 | blisko morza | blisko komunikacji i skm ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł43 m² 25 581,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku przy Alei Hallera w Gdańsk. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 500 zł81,70 m² 55,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrzeszcz | 3-pok. mieszkanie 81,7 m w kamienicy | na wynajem Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,7 m , położone na 1. piętrze stylowej kamienicy w sercu Wrzeszcza.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł455 m² 2 261,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka: usługi + mieszkanie, gdańsk! lokalizacja: nieruchomość mieści się we Wrzeszczu- jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska. Dosłownie kilka kroków od nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł66,80 m² 11 781,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,80 m , położone we Wrzeszczu Dolnym przy ul. Żywieckiej. Lokal znajduje się w kamienicy, na 2. piętrze. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł37,94 m² 23 695,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty nieruchomości: - wykończone pod klucz! - idealna lokalizacja - nowoczesne strzeżone osiedle - balkon - wysoko rozwinięta infrastruktura w okolicy lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²147 m² 17 640 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal komercyjny pod gastronomię w centrum Wrzeszcza 147 m2. Lokal znajduje się na parterze z dużymi witrynami z wejściem bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł132,17 m² 14 746,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1900

Hot oferta wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w secesyjnej kamienicy z 1900 roku, położone we Wrzeszczu, przy ul. Jaśkowa Dolina. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł31,13 m² 15 997,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w Wrzeszczu Górnym do własnej aranżacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - doskonała lokalizacja - niski czynsz - kameralna zabudowa - duża piwnica (ok. 18 m ).

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł70,90 m² 15 514,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

!oferta dostępna W pepper house! Wyjątkowe, doskonale skomunikowane mieszkanie po remoncie w bardzo zadbanej kamienicy w centrum Wrzeszcza. Najważniejsze atuty: doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,84 m² 11 402,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Gdańsk Wrzeszcz | Zyskowna inwestycja lub komfortowe miejsce do życia. - poszukujesz nieruchomości w prestiżowej lokalizacji, która zapewni Ci zarówno stabilny dochód pasywny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

989 999 zł73,60 m² 13 451,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie w kamienicy, położone w sercu dzielnicy Wrzeszcz w Gdańsk. Mieszkanie: na sprzedaż duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja wyróżnia się nowoczesnym designem, inspirowanym nadmorskim klimatem, oraz wysoką jakością wykończenia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 zł160 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta wynajmu placu na cele magazynowe, parkowania pojazdów bądź posadowienia kontenerów morskich Wrzeszcz, gdańsk Inny pomysł na wykorzystanie - zapraszam do kontaktu! Cena najmu: 9 zł netto/m Plac.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł105 m² 8 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, klimatyczne trzypokojowe mieszkanie w kamienicy, położone w sercu Wrzeszcz Dolny w Gdańsk. Mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł21,10 m² 22 227,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kawalerka po generalnym remoncie w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Dmowskiego 7. Ścisłe centrum miasta - to lokalizacja, w której wszystkie wygody miasta są w zasięgu ręki - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,40 m² 11 831,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nieruchomość w Dolnym Wrzeszczu zlokalizowana pomiędzy ulicami B.Chrobrego i Al. Hallera. Budynek z lat 50 -tych XX wieku.Nieruchomość została docieplona, zrobiony dach i rynny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł455 m² 2 261,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie: działka Inwestycyjna, w najbardziej popularnej dzielnicy. Gdańsk - Wrzeszcz. Osiedle domów jednorodzinnych, bliźniaków oraz szeregowców. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²276 m² 11 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Lokal w zmodernizowanym budynku biurowym w centrum Wrzeszcza. Standard budynku: - ochrona, - monitoring, - windy, - parking naziemny, - zasilanie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł90,50 m² 10 486,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy | Gdańsk Wrzeszcz | Al. Legionów Na sprzedaż unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł37 m² 17 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , po generalnym remoncie, zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie życia, a jednocześnie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł48,40 m² 12 293,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Tylko U nas! Lokal idealny pod wynajem lub na potrzeby prowadzenia działalności (kancelaria prawna, biuro rachunkowe, etc.) LOKALIZACJA: Atutem mieszkania jest jego lokalizacja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł76,70 m² 18 644,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna tylko U nas! mieszkanie: o powierzchni 76,7 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 44,13 m2; - dwóch niezależnych pokoi - 9,19 m2 i 9,81 m2; - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

93,30 zł/m²41,80 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Lokal handlowy do wynajęcia w centrum Wrzeszcza przy ul. Dmowskiego - głównej ulicy łączącej dworzec Gdańsk Wrzeszcza z aleją Grunwaldzką.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł250 m² 12 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:990 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom wolnostojący położony w wyjątkowej i jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł96,57 m² 13 969,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne, jasne, 96-metrowe mieszkanie w samym centrum Wrzeszcza, tuż obok Garnizonu. Idealna propozycja dla rodziny, pod wynajem lub dla osób, które szukają mieszkania nadającego.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł73,60 m² 14 252,72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1973

Grand estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w sercu Wrzeszcza przy ul. Baczyńskiego w Gdańsku. To w pełni przygotowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł86,20 m² 12 169,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Oferta wyłącznie w Kluczove Estate. Dostępny jest wirtualny spacer. Atuty oferty: - bardzo dobra lokalizacja, - zadbany budynek, - ustawne pomieszczenia, - dobrze doświetlone wnętrze, - duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł82 m² 15 841,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokalu w centrum Gdańska! lokal: na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o powierzchni 82 m , położony na parterze budynku w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

103,75 zł/m²80 m² 8 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy, usytuowany na kondygnacji parterowej ( 79,8 m.kw.) oraz kondygnacji -1 ( 31,7 m.kw.), położony przy ul.Grunwaldzkiej w Gdańsku Wrzeszczu. Lokal zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

65,35 zł/m²297 m² 19 408 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Lokale w nowoczesnym budynku biurowym w centrum Wrzeszcz. Komunikację miejską zapewniają przystanki pkp, skm i pkm, tramwajowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37,70 m² 93 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: na wynajem jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł84,41 m² 18 362,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa oferta, tylko u nas! mieszkanie: na sprzedaż rozkładowe, dwustronne, ciepłe, dwupoziomowe mieszkanie w Gdańsku Wrzeszczu. W skład całości wchodzą: 1 poziom : Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza - ul. Pestalozziego Chętnie rozważymy Państwa propozycję cenową. Na sprzedaż oferujemy eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł75,12 m² 21 485,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowy apartament w Zajezdni Wrzeszcz Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,12 m , wykończone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł360 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro i strych), przestronny, jasny, ustawny, rozkładowy, bardzo dobry jako inwestycja, 7-pokojowy dom wolnostojący usytuowany w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32,10 m² 18 660,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż trafia mieszkanie, które sprawdzi się jako świetna inwestycja, lokata kapitału lub przytulne mieszkanie w samym centrum Gdańska. Lokal znajdujący się w spacerowej odległości.