dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Wrzeszcz

644 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

644 ogłoszenia

749 000 zł51 m² 14 686,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Wrzeszcza przy al. Grunwaldzkiej. Lokal o powierzchni użytkowej 51 m , dzięki adaptacji części komórki.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł71,10 m² 13 206,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Dostępne tylko u nas! Mieszkanie 3 pokojowe, z osobną kuchnią z jadalnią. Znajduje się na wysokim parterze, w typowej dla tej części Wrzeszcza, niskiej kamienicy. Wokół mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

6 490 000 zł856,15 m² 7 580,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Wrzeszcz! gotowy biznes! 6 lokali+ 2 mieszkania+ ogród+ garaż cena podana W ogłoszeniu stanowi kwotę netto *kupując Z nami nie płacisz prowizji* lokalizacja: wrzeszcz Górny stanowi jedną.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł66,50 m² 12 917,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie W sercu wrzeszcza - idealne dla rodziny, pary lub pod inwestycję Na sprzedaż jasne, przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 950 000 zł74,26 m² 26 259,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Garnizon o powierzchni 74,26 m2. Mieszkanie starannie zaprojektowane przez znanego architekta. Sypialnia z widokiem na Trójmiejski Park.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł120 m² 20 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Apartament usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego budynku, w otoczeniu zabytkowych willi i rezydencji z przełomu XIX i XX wieku. Atuty: w pobliżu lasu, dwustronna ekspozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł294,20 m² 13 256,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni 294,20 m2 na parterze, narożny z dużymi przeszkleniami, położony w Gdańsku przy ul. Chrzanowskiego. Do sprzedaży jest lokal użytkowy znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

299 800 zł26 m² 11 530,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²145,53 m² 20 374 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 145 m2, zlokalizowany w samym sercu Wrzeszcza, w pierwszej linii zabudowy przy Al. Grunwaldzkiej. Lokal posiada niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł82 m² 13 292,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż oferuję klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych części Gdańska, w samum sercu Wrzeszcza. Łączna powierzchnia mieszkania to 99,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²313,50 m² 17 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie płaci prowizji. Biuro, III piętro, wrzeszcz, gdańsk Nowoczesna przestrzeń biurowa z własną kuchnią | Dostępna od zaraz lokalizacja wrzeszcz, gdańsk: - bezpośrednio przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 675 210 zł162,39 m² 22 632 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży duży lokal usługowy "open space" blisko ośrodka medycznego uck w Gdańsk Aniołki. Idealny punkt na wiele możliwości: -punkt konsultacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł48,70 m² 16 632,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie/lokal usługowy o powierzchni całkowitej 48,7 m2 w Gdańsku. Mieszkanie jest wynajmowane jako lokal usługowy. :dla kogo?: -Dla osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł695 m² 10 071,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży kamienica zlokalizowana w Gdańsku Wrzeszczu przy ul.Pniewskiego. Kamienica z początku XX wieku. Powierzchnia użytkowa wynosi 695m2, budynek dwupiętrowy z podpiwniczeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł32 m² 14 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atuty: - 5 minut spacerem do skm Politechnika - idealne dla studentów - świetna lokalizacja - blisko tramwaj, autobus, skm - bliskość do Politechniki Gdańskiej (15 minut pieszo) - tylko 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,98 m² 12 949,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Klimatyczne, trzypokojowe, doskonale skomunikowane mieszkanie na gdańskich Aniołkach Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższe przystanki tramwajowe w odległości 170 m., autobusowe 300 m.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 500 zł25,22 m² 12 073,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 611 zł63,13 m² 25 829,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Gotowe i wykończone pod klucz apartamenty inwestycyjne klasy premium w Gdańsku, zaprojektowane z myślą o najmie krótko i długoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł52,10 m² 18 982,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz komfortowego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy wysoki standard wykończenia z bliskością natury i pełną infrastrukturą miejską? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33 m² 18 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Bolesława Chrobrego. Lokal składa się z 2 przestronnych pokoi i przeszedł generalny remont - wszystko zostało.

Szczegóły ogłoszenia

2 243 000 zł78,14 m² 28 704,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy produkt inwestycyjny! Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - obecnie sklep Żabka lokalizacja: lokal znajduje się w słynnej w trójmieście Zajezdni Wrzeszcz. Zajezdnia Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

128,81 zł/m²42,70 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdańsk Wrzeszcz - ul. Dmowskiego | Lokal usługowo-handlowy (dostosowany pod gastronomię) o pow. 42,70 m do wynajęcia! Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 42,70.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 000 zł25,31 m² 11 892,53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45 m² 15 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż nastrojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w wyjątkowej kamienicy we Wrzeszczu - ul. Kochanowskiego Przedmiotem oferty jest stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Gdańsku we Wrzeszczu o pow.40m2. Znajduję się w budynku z 2002r., na terenie zamkniętym z ochroną i windą w centrum Wrzeszcza, w II linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

48,87 zł/m²1 637 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy obiekt na wynajem- jaśkowa Dolina, gdańsk Wrzeszcz Oferujemy na wynajem wolnostojący, reprezentacyjny budynek o powierzchni 1 637m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 000 zł127,80 m² 11 518 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży proponujemy 4 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kochanowskiego o łącznej powierzchni 127,8 m2. Lokalizacja: urokowi i klimatu tej dzielnicy nadają piękne odnowione kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 253 zł33,52 m² 19 398,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,52 m2, położone w eleganckiej inwestycji Jesionowa Vita, w sercu gdańskiego Wrzeszcza. Lokal wyróżnia się ponadstandardową.

Szczegóły ogłoszenia

104,35 zł/m²115 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem od zaraz lokal usługowy o powierzchni 115 m.kw Lokal nadaję się zarówno na działalność handlowo - usługową.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - blisko lasu, - przestronny i funkcjonalny układ - powierzchnia 53 m obejmująca trzy niezależne pokoje, - komfortowe piętro - lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł69,86 m² 71,57 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal mieszkalny znajdujący się w kompleksie apartamentowo-usługowym "quattro Towers", zlokalizowanym w centrum Gdańska Wrzeszcza, przy ul. Partyzantów.

Szczegóły ogłoszenia

1 161 000 zł50,90 m² 22 809,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie zaledwie 5 minut pieszo od Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (gumed). To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy Al. Grunwaldzkiej w dzielnicy Wrzeszcz w Gdańsku. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł40,40 m² 13 490,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie: 2-pokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 40,4 m2. W jego skład wchodzą: - salon 16,5 m2 z wyjściem na balkon 2,5 m2 - pokój 9 m2 - oddzielna kuchnia 5,1 m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł127 m² 10 944,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Przestrzeń do remontu W ścisłym centrum wrzeszcza 127 m | 4 pokoje z oddzielną kuchnią | 2. piętro | Do własnej aranżacji | Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu ***** opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł46,15 m² 11 484,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

127,27 zł/m²220 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy premium | Jaśkowa Dolina | 220 m Szukasz miejsca, które podniesie prestiż Twojej firmy i zapewni doskonałą widoczność w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 260 316 zł112,76 m² 20 045,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł71,63 m² 13 891 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,3 m + piwnica 2,33m , położone na 2 piętrze w budynku Fregata (10 pięter) przy ul. Hallera 165 w Gdańsku. To.