dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Wrzeszcz

644 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

644 ogłoszenia

124,15 zł/m²44,30 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdańsk Wrzeszcz - ul. Dmowskiego | Lokal usługowo-handlowy (dostosowany pod gastronomię) o pow. 44,30 m do wynajęcia! Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 44,30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 420 000 zł79,83 m² 17 787,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 79,83 m , usytuowane na 4. piętrze nowoczesnej, eleganckiej inwestycji z 2025 roku. Nieruchomość oferowana jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 262 940 zł90,21 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ponad 90 m2 | blisko morza | blisko komunikacji i skm ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 500 zł34,54 m² 11 218,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 499 000 zł856,15 m² 7 590,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Wrzeszcz- 6 lokali + 2 mieszkania+ ogród+ garaż cena podana W ogłoszeniu stanowi kwotę netto *kupując Z nami nie płacisz prowizji* lokalizacja: wrzeszcz Górny stanowi jedną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł15 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowiec Inwestycyjny | Duży grunt budowlany z mpzp pod zabudowę jednorodzinną | roi 25-30% | Zysk   pln | Zakup od 400 000 pln Oferujemy gotowe projekty inwestycyjne polegające na.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł55 m² 13 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do zakupu lokal usługowo handlowy w doskonałym punkcie w tętniącym życiem sercu Wrzeszcza. Lokal z najemcą przynoszący od razu zyski. Lokalizacja: idealna pod lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł240 m² 13 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50,30 m² 16 898,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Dmowskiego, w zasobach Spółdzielni sbm Wybrzeże, która prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł151,80 m² 8 227,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Hot oferta! tylko U nas! atuty: - lokalizacja - Ekspozycja okien na cztery strony świata - Po remoncie - Cicha i spokojna okolica - Garaż - Pełna infrastruktura handlowo - usługowa - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł67 m² 26 850,75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Garnizon.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,56 m² 12 440,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Atuty: - ok. 5 minut pieszo do Politechnika Gdańska oraz Gdański Uniwersytet Medyczny, - ok.100 m do przystanku SKM Politechnika oraz licznych przystanków komunikacji miejskiej, - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł60 m² 13 983,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! 0% prowizji! 3-pokojowe mieszaknie W centrum gdańska! lokalizacja: oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Marynarki Polskiej. Zaledwie 1 minuta na przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Gdańsku Wrzeszczu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta W najbliższej okolicy znajduje się pełne zaplecze handlowo usługowe sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł402 m² 5 970,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 426 zł86,74 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,74 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł20,60 m² 20 388,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Atuty: - idealne do najmu - po wymianie instalacji - ogrzewanie miejskie - niskie opłaty - 5 min autem do plaży w Brzeźnie - brak skosów - widok na zieleń - niewielki ruch w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł56,60 m² 13 162,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

131,60 zł/m²212,76 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wyjątkowy lokal usługowy, zlokalizowany w jednej z najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości Wrzeszcza - przy ul. Jaśkowa Dolina na rogu z ul. Matejki. Obiekt o bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 000 zł48,61 m² 12 055,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł36,73 m² 17 152,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty nieruchomości po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie balkon + przynależna piwnica (2,7.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł398,89 m² 8 272,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:635 m²

Nieruchomość Na sprzedaż unikalny dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji Gdańska - w starej części Wrzeszcza, przy ul. Batorego, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł25,31 m² 13 393,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48,50 m² 15 443,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: wrzeszcz Górny to jedna z bardziej prestiżowych i malowniczych dzielnic Gdańska, położona na wzniesieniach po zachodniej stronie miasta. Charakteryzuje się spokojnym, willowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 000 zł53,14 m² 11 441,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 500 110 zł129,84 m² 19 255,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wyjściem na loggie Inwestycja seahall | Gdańsk Wrzeszcz | Ekspozycja południowo-zachodnia | Doskonałe połączenia komunikacyjne | Bliskość parków i restauracji | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,50 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 znajduje się na 2 piętrze budynku przy ul. Trawki 17 - Gdańsk Wrzeszcz. Składa się z dwóch niezależnych pokojów, kuchni z oknem, łazienki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

59,92 zł/m²41,72 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal jest po generalnym remoncie Nieruchomość posiada dwa poziomu: góra z witryną (cześć sprzedażowa/ biurowa)+ łazienka - 20,1 m2, piwnica (zaplecze/magazyn) - 21,6m2 Lokal jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł52,62 m² 81,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*tylko U nas* Zamieszkaj w Mila Baltica w Gdańsku - jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta! Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie (52,62.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł46,16 m² 15 164,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,16 m2 z ogródkiem 90 m2 od strony północno- wschodniej z widokiem na las. Budynek wybudowany w 2024 roku, lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę przestronny, 3-pokojowy apartament na ostatnim piętrze z tarasem na prestiżowym osiedlu Garnizon w Gdańsku, przy ul. Stachury. Garnizon to miejsce do życia, pracy jak i spędzania.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 zł135,40 m² 64,25 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz pięknego, stylowo wyremontowanego apartamentu Z kojącym widokiem na las I na panoramę miasta? atuty: - apartament gotowy do zamieszkania - wysoki standard zarówno budynku jak.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł38,68 m² 21 975,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż - al. Hallera 140, gdańsk Na sprzedaż oferowany jest lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 38,68 m , położony w Gdańsk przy al.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł33,70 m² 13 323,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,7 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Wrzeszczu. Lokal mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł32 m² 5 313 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: lokalizacja Niskie koszty utrzymania Lokal wykończony Gotowa.