dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Wrzeszcz

643 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

643 ogłoszenia

65,24 zł/m²183 m² 11 939 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealny na klub fitness, siłownię, centrum rebalilitacji itp. Powierzchnia lokalu podzielona jest na: - duża salę główną, - mniejszą sale, - łazienki z prysznicami, - szatnie Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,87 m² 15 933,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,87 m , położone na 1. piętrze szczegółowy układ pomieszczeń: salon - 17.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł37,70 m² 12 997,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 143 500 zł61,60 m² 18 563,31 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 61,6 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 250 000 zł74,80 m² 16 711 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,80 m , położone na parterze zadbanej, niskiej kamienicy. Dzięki ponadstandardowej wysokości pomieszczeń (2,9 m) oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35 m² 17 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35 m , położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 032 zł40,35 m² 20 099,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,35 m2, położone w eleganckiej inwestycji Jesionowa Vita, w sercu gdańskiego Wrzeszcza. Lokal wyróżnia się ponadstandardową.

Szczegóły ogłoszenia

88,75 zł/m²8 m² 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²10 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Znajdź własne biurko i zabierz się do pracy Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

148,33 zł/m²30 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

30,90 zł/m²10 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dołącz do dynamicznej społeczności przedsiębiorców Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

123 zł/m²5 m² 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

212 zł/m²15 m² 3 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł240 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:224 m²

Oferta dla inwestora.Wszystkie pokoje wynajęte. Dom na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji, gdańsk Wrzeszcz, ul. Jaśkowa Dolina 62. Dom w zabudowie szeregowej, skrajny, 240 m2, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

209,33 zł/m²45 m² 9 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²10 m² 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

248,44 zł/m²45 m² 11 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana serwisowana powierzchnia biurowa dla 10-15 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna.

Szczegóły ogłoszenia

220,67 zł/m²15 m² 3 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 3-4 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

123 zł/m²5 m² 675 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pracuj z dowolnego miejsca postaw na biuro wirtualne Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

285 zł/m²8 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 1-2 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

186,33 zł/m²30 m² 5 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 5 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

49,23 zł/m²65 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Zapraszam na prezentację. Biuro o powierzchni 65m2 położone w Gdańsku przy ulicy Klonowicza. Lokal stanowi piętro domu wolnostojącego. Składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas, kawalerka po remoncie 1 pokojowe do wynajęcia w Gdańsku Wrzeszcz. Wolne od zaraz, obejrzenie możliwe od 04.05.2026 roku. Do wynajęcia kawalerka umeblowana w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość W pełni umeblowana kawalerka w stylowej, pełnej klimatu kamienicy. Mieszkanie usytuowane w przyziemiu, z osobnym, niezależnym wejściem. Składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²132 m² 8 184 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal biurowy na wynajem w Centrum Biurowym Vigo w Gdańsku przy ulicy Szymanowskiego 2 (róg z Al. Grunwaldzką) - jedno pomieszczenie. Opłaty za lokal naliczane są w formie ryczałtu.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł42 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie w Gdańsku, usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego budynku z 1975 roku. Nieruchomość o powierzchni 42,4.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł52,28 m² 13 102,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym i możliwością wydzielenia trzeciego pokoju. Atuty: -ścisłe centrum miasta - serce Wrzeszcza -bardzo dobra komunikacja z całym Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manifestu Połanieckiego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

770 000 zł54 m² 14 293,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu jasne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza po remoncie gotowe do zamieszkania na Gdańskim Wrzeszczu. Lokalizacja: gdańsk Wrzeszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Wrzeszcz,Gdańsk

980 000 zł73 m² 13 443,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Stanisława Staszica, w centrum Wrzeszcza - dzielnicy, którą gdańszczanie cenią za miedzy innymi doskonałą komunikację z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Srebrniki to osiedle położone na granicy dzielnic Wrzeszcz oraz Morena, w otoczeniu licznych terenów zielonych. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się nie tylko pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lelewela

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

570 000 zł47 m² 12 025,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 315 000 zł105 m² 12 523,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości w bardzo pożądanej lokalizacji - Gdańsk, wrzeszcz Górny ul. Dmowskiego 5/ 7 obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

920 000 zł68 m² 13 460,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 68,35 m2 przy ulicy Grunwaldzkiej 59 w dzielnicy Wrzeszcz. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja mieszkanie w centrum Wrzeszcza blisko do uczelni i sklepów: 15 minut pieszo do Politechniki Gdańskiej, 10 minut do Dworca we Wrzeszczu, 5 minut do tramwaju. W pobliżu tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

505 000 zł31 m² 16 134,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Grand Estates ma przyjemność zaoferować mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym - gotowe rozwiązanie dla osób szukających stabilnego dochodu z najmu. Gdańsk, wrzeszcz Dolny - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 288 029 zł76 m² 16 999,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej we Wrzeszczu, skąd mamy blisko nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

750 000 zł63 m² 11 980,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne 2 pokojowe mieszkanie, gotowe do sprzedaży.