dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty wynajmu nieruchomości

1 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cedrowa

Jasień,Gdańsk

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Odkryj niepowtarzalny urok nowoczesnego, zupełnie nowego trzypokojowego mieszkania na osiedlu Wolne Miasto w Gdańsku! To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Geodetów

Kokoszki,Gdańsk

53,08 zł/m²130 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

U nas klient Szczegółowe informacje na temat nieruchomości pod nr tel. Do wynajęcia idealne biuro do adaptacji pod konkretne potrzeby w Gdańsku ul. Geodetów o powierzchni 130 m2. Cena najmu 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Oferujemy na wynajem mieszkanie znajdujące się w jednej z najlepszych lokalizacji na Gdańskim Przymorzu W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Wrzeszcz,Gdańsk

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie we Wrzeszczu przy ul. Traugutta. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy nowo wybudowany apartament mieszczący się w Gdańsku przy ulicy Władysława Jagiełły. Świeżo wyremontowany i gotowy do zamieszkania od zaraz. Kompleksowo wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Słoneczniki,Gdańsk

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie (41m2) na 6 piętrze ( w 8 piętrowym budynku) przy ul. Stanisława Lema (osiedle Słoneczna Morena) w Gdańsku wraz z miejscem w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 450 zł43 m² 56,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Nieruchomość znajduje się na granicy dzielnic Morena oraz Jasień na inwestycji Alfa Park. To bardzo atrakcyjna lokalizacja gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*bez prowizji* Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji przy ul. Szafarnia w Gdańsku. Przestronne 2 pokoje na powierzchni 65 m2 oraz duży balkon z częściowym widokiem na Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czajkowskiego

Suchanino,Gdańsk

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urokliwe mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone w sercu Gdańska, w dzielnicy Suchanino. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w zadbanym bloku z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

73,77 zł/m²61 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 61 m2, położony w Gdańsku Śródmieście przy ulicy Angielska Grobla. Zlokalizowany na parterze w budynku w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Święty Wojciech,Gdańsk

44,38 zł/m²56 m² 2 485 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro / usługi / handel - 3 pomieszczenia, 55,23 m2 Gdańsk Trakt Św. Wojciecha - cena z mediami. Lokalizacja: lokal znajduje się na terenie kompleksu budynków biurowo-magazynowych przy Trakcie Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Imponujący dwu - poziomowy apartament o powierzchni 120 m2 w centrum Gdańska Wyspa Spichrzów. Apartament składający się z 2 sypialni, gabinetu oraz przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

1 900 zł38 m² 50,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu Gdańsk-Wrzeszcz Grunwaldzka. Dwupokojowe, umeblowane mieszkanie z balkonem o pow. 37,98 m2, położone na trzecim piętrze w centrum Wrzeszcza. Kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Przymorze,Gdańsk

66,67 zł/m²180 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- oferta bez prowizji - - polecamy - lokal W galerii handlowej - "kamyk Zielony" - centrum dużego osiedla mieszkaniowego - rewelacyjne miejsce - renomowani najemcy /biedronka, inni/ - Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Śródmieście,Gdańsk

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie na kameralnym, strzeżonym osiedlu Front Park położonym nad opływem Motławy. Mieszkanie wykończone i urządzone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Reja

Młyniska,Gdańsk

46,27 zł/m²411 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowa hala magazynowa o powierzchni 411 m2, znajdująca się na terenie bazy magazynowo-biurowej w Gdańsku Letnicy przy ul. Mikołaja Reja 3 blisko portu oraz centrum miasta. Przy hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gabrysiak

Jasień,Gdańsk

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Do wynajęcia umeblowane, dwu pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Lokal ma powierzchnię 54 m2 i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atuty: - widok na morze - Wykończenie w wysokim standardzie - Nowoczesny styl - Świetna lokalizacja - W pełni wyposażone - Duży balkon mieszkanie: na wynajem 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

11 000 zł102 m² 107,84 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atuty widok na zatokę, lokalizacja, ostatnie piętro Lokalizacja, komunikacja, co w okolicy : Inwestycja zlokalizowana przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na Przymorzu w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

4 599 zł69 m² 66,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 70m2 zlokalizowane na VI piętrze : * Salon, * Aneks kuchenny, * Sypialnia, * Gabinet/ druga sypialnia * Duża Łazienka, * Balkon, mieszkanie znajduje się w rewelacyjnej okolicy, niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Wrzeszcz,Gdańsk

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie, całkowicie wyposażone i umeblowane. Mieszkanie znajduje się na styku Wrzeszcza i dzielnicy Aniołki w pobliżu Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

70,83 zł/m²240 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta godna polecenia! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc. Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 240m2, zlokalizowany w dzielnicy Gdańsk - Oliwa. Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje sia na ul Ogarnej na parterze na przeciw Domu Kultury. Dwustronne. 2 sypialnie, pokoj goscinny przejsciowy, lazinka z wanna I osobna toaleta. Znajduja sie 2 wejscia- jedno od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób pracujących. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 68 m2 znajduje się na trzecim piętrze budynku przy ul. Rakoczego 23 - Gdańsk Morena. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 350 zł38 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz na wynajem przytulnego mieszkanie ze świetną komunikacją i bliskością do morza? Świetnie trafiłeś! atuty: - w pełni wyposażone, - bardzo przytulne i ciepłe, - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Długoterminowo na 12 miesięcy Oferujemy do wynajęcia jasne, estetycznie wykończone mieszkanie na nowym zielonym osiedlu niedaleko morza, blisko portu i Wrzeszcza, trasy wylotowej na Warszawę ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 47m2 w dogodnej lokalizacji Gdańska-Piecki-Migowo, nad Jaśkową Doliną obok Wrzeszcza i Oliwy. Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

94,96 zł/m²82 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty - prestiżowa inwestycja Idea - unikalne połączenie przestrzeni mieszkalnej, biurowej i gastronomicznej - nowoczesny i elegancki design zapewniający wyjątkowy wizerunek Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Stary Rynek Oliwski

Oliwa,Gdańsk

91,62 zł/m²131 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 130,97 m2, w tym parter: 111,67 m2 oraz piwnica 19,30 m2. Budynek : Budynek zachowany w bardzo dobrym stanie, na terenie posesji znajdują się miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 450 zł37 m² 66,99 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, nowoczesne mieszkanie na 6 piętrze w budynku z trzema windami na osiedlu Słoneczna Morena w Gdańsk Piecki Migowo. Słoneczna Morena to nowoczesne osiedle usytuowane w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 200 zł47 m² 46,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Umów się na prezentację już dziś! Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Kartuskiej 36 w obleganej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

2 900 zł44 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy. Mieszkanie położone na nowowybudowanym osiedlu Młyny Gdańskie przy ul. Jacka Malczewskiego. Nowoczesny kompleks budynków z własnym patio, strefą fitness oraz halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

2 400 zł36 m² 66,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W nowym budynku, jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Gdańsk Jasień. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, 4 piętrowego budynku z windą. Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Śródmieście, 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w inwestycji "wałowa". Lokalizacja: znakomita, ścisłe centrum, w pobliżu ch medison, pkp, skm, pkm, przystanek autobusowy, tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępny od 2 kwietnia! Stylowy apartament jednopokojowy przy ulicy Ogarnej w Gdańsku Wyjątkowa oferta wynajmu apartamentu o powierzchni 26 metrów kwadratowych. Nieruchomość zaaranżowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

66,18 zł/m²68 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 68m2 na pierwszym piętrze, składający się z dużej otwartej przestrzeni (open space), jednego gabinetu, i pomieszczeń socjalnych, idealne pod biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

3 200 zł48 m² 66,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament wraz z miejscem parkingowym w hali garażowej - osiedle Przystań Letnica. Lokal składa się z sypialni - 12,91m2, salonu z aneksem kuchennym - 25,90m2 oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mariacka

Śródmieście,Gdańsk

4 300 zł58 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest nowoczesny i przestronny apartament na wynajem długoterminowy znajdujący się w samym sercu miasta, przy najbardziej urokliwej ulicy Gdańska - ulicy Mariackiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękna kawalerka z widokiem na morze dla jednej osoby w klimacie południowej Francji. Lokalizacja: gdańsk Przymorze (10 minut pieszo do morza). Mieszkanie znajduje się na 15-tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Matarnia,Gdańsk

55 100 zł2 900 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni ok. 2900 m2 zlokalizowany w rejonie Gdańsk Matarnia. Magazyn o wysokim standardzie posiada następującą specyfikację techniczną: -.