dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty wynajmu nieruchomości

1 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w nowym budownictwie na ul.Chrobrego o powierzchni 41 m.2 zlokalizowane w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska jaką jest Wrzeszcz. W skład 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłosza

Słoneczna Morena,Gdańsk

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! mieszkanie: przestronne, słoneczne, położone na 4 piętrze o powierzchni 50 m2 składa się z: - dużego salonu z aneksem kuchennym wraz z wyjściem na balkon. - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 1 piętrze budynku przy ulicy Leszczynowej. Lokal o powierzchni 72 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare Miasto w Gdańsku to wyjątkowa lokalizacja przepełniona duchem historii, ale także jej współczesną odsłoną. Po rewitalizacji zyskało nowe oblicze, stając się jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

4 500 zł59 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Spektrum to uznana inwestycja eurostyl z 2019 roku. 18 kondygnacyjne budynki wyróżniają się urozmaiconą elewacją, złożoną m.in. z eleganckich okładzin, a częściowo, na najwyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

2 000 zł46 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego. Propozycja skierowana do osób pracujących, bez zwierząt! Wymagane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Letnica,Gdańsk

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 56m 2 , 3 pokoje składające się z : Salonu połączonego z kuchnią 2sypialni z szafami Przedpokoju Łazienki z wanną Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Przymorze,Gdańsk

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Albatros Towers. Lokal dwupokojowy o powierzchni 44,51 mkw położony na 9 piętrze w 16 piętrowym nowym budynku w Albatros Towers. Składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilarskich

Oliwa,Gdańsk

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajem tylko długoterminowy minimum na rok. Gdańsk Oliwa ulica Jana i Macieja Kilarskich 8 Doskonała lokalizacja. W sąsiedztwie awf. Trójmiejski Park Krajobrazowy. Sopot. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Wrzeszcz,Gdańsk

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie we Wrzeszczu przy ul. Traugutta. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

2 500 zł40 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju o powierzchni 40,34m2. Lokal znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Śląskiej, 50 m2. Dostępne od 15.01.2024 Pięknie i gustownie wykończone oraz wyposażone mieszkanko. Każdy element jest starannie dobrany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łostowice,Gdańsk

2 500 zł37 m² 68,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na wynajem zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górka

Główne Miasto,Gdańsk

2 950 zł32 m² 92,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Love at home prezentuje! Odkryj komfortowy apartament 2-pokojowy przy Gdańskiej Starówce i Centrum Handlowym forum! Cena 2950 zl metraż 32 m2 Opiekun oferty Szymańska tel. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

2 490 zł46 m² 54,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Mieszkanie w Gdańsku Przymorzu, to idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort życia w mieście oraz poszukują kameralnego miejsca blisko przyrody. Osiedle Kwartał Uniwersytecki'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słonimskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament o podwyższonym standardzie na osiedlu Garnizon Lofty & Apartamenty w Gdańsku. Mieszkanie o pow. 44m2 położone jest na 1-piętrze w strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Zaspa,Gdańsk

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super nowoczesne 54m 2, 2-pokojowy apartament zlokalizowane na Zaspie, obok pasa nadmorskiego na nowoczesnym osiedlu , w sąsiedztwie Galerii , w pełni chroniony 24h z portiernią oraz Patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w luksusowej inwestycji Quattro Towers. Mieszkanie wyposażone i umeblowane, gotowe do wprowadzenia: * W dużym pokoju znajduje się komplet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tetmajera

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę słoneczne, ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 usytuowane na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku, w świetnej lokalizacji Stara Oliwa, niedaleko Doliny Radości. Zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Oliwa,Gdańsk

3 350 zł43 m² 77,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj od zaraz! Wraz ze swoim pupilem. Mieszkanie znajduje się w kompleksie Home by Zeitgeist Górskiego - osiedlu składającym się z 204 mieszkań przeznaczonych wyłącznie na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rybaki Górne

Śródmieście,Gdańsk

127,27 zł/m²110 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w genialnym punkcie - inwestycji Doki w jednym z najciekawszych miejsc na mapie Polski, a jednocześnie w centrum nowego Gdańska. Inwestycja graniczy z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czubińskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 350 zł63 m² 37,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia duże, dwupokojowe mieszkanie na ulicy Czubińskiego. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Morena, w niedalekiej odległości od Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Minogi

Śródmieście,Gdańsk

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj W sercu historycznej części gdańska - 2 minuty od rzeki motława lokalizacja Mieszkanie położone w sercu historycznej części Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

3 700 zł53 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament w budynku Waterlane przy ulicy Szafarnia 11 w Gdańsku Śródmieście o powierzchni 53m2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Elbląska

Śródmieście,Gdańsk

27,27 zł/m²385 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Aktualne zdjęcia po 30.08.23 r. Budynek: murowana, ocieplona hala produkcyjno-magazynowa w dzielnicy Gdańsk Śródmieście. Wokół hali znajduje się ogólnodostępny parking z placem manewrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Alfa Park,Gdańsk

2 999 zł38 m² 78,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie na nowej inwestycji Alfa Park IV bezpośrednio przy Wróbla Stawie. Piękne Osiedle z małym molo i licznymi usługami. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Gdańsk

88,09 zł/m²40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem dobrze widoczny, usytuowany od ulicy lokal parterowy - nowe osiedle "perspektywa" Euro Stylu. Wolne od zaraz lokal: lokal o powierzchni 39,73 m2 składa się z sali sprzedaży oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne studio w inwestycji Nadmotławie Apartments. Prestiżowa inwestycja w pierwszej linii od rzeki Motławy, skierowana do osób ceniących komfort i wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sochaczewska

Wrzeszcz,Gdańsk

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Gdańska Wrzeszcza. Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie przeznaczone na wynajem, położone w spokojnej, zielonej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47m2 w bloku z 2017 roku w ścisłym centrum Gdańska z widokiem na Motławę. Lokal składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Zakoniczyn,Gdańsk

3 600 zł79 m² 45,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Urokliwe 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Zakoniczyn w Gdańsku. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój oraz dostęp do zieleni. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skiby

Stogi,Gdańsk

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zalety : - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego, - 5 minut autem do Starego Miasta, - w promieniu 5 minut pieszo (Lidl, żabka, abc, delikatesy), - 9 minut rowerem do Plaży Stogi, - liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Nad Wodą,Gdańsk

3 500 zł90 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w nowej części Moreny. Jeśli szukasz przestrzeni w wynajmowanej nieruchomości sprawdź szczegóły! Mieszkanie zlokalizowane jest w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Matarnia,Gdańsk

3 499 zł109 m² 32,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zalety nieruchomości : - Lokalizacja : przystanek autobusowy 5 min pieszo od prezentowanego mieszkania (5 linii autobusowych, którymi dojedziemy bezpośrednio do Gdańska Głównego, wrzeszcza, sopotu, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Śródmieście,Gdańsk

2 990 zł42 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy i niepowtarzalny apartament na osiedlu front park w dzielnicy Gdańsk-Śródmieście na ul. Sadowej. Apartament o eleganckim i designerski stylu, łączy wygodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Wrzeszcz,Gdańsk

2 350 zł32 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opłaty: - koszt najmu - 2350 zł - czynsz do wspólnoty - średnio 550 zł - prąd - wg zużycia (ok. 100 zł/msc) - gaz - wg zużycia (ok. 50 zł na 2 msc) - internet (600mb/s) - 65 zł/msc - kaucja - 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 450 zł12 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Mam do wynajęcia pokój 1- osobowy w 4- pokojowym mieszkaniu zamieszkałym przez lokatorów- studentów. Nowy blok 4-piętrowy z windą. W mieszkaniu są 2 pełne łazienki z prysznicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Arkońska

Przymorze,Gdańsk

75 zł/m²22 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja Lokal położony na Gdańskim Przymorzu. Miejsce świetnie skomunikowane, w pobliżu skm oraz autobus. Dodatkowo liczne sklepy, usługi, centra handlowe. Opis pomieszczeń W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Wrzeszcz,Gdańsk

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 120m2, na 1 piętrze kamienicy we Wrzeszczu. Lokal składa się z: - 2 dużych pokoi - sypialni z pojedynczym łóżkiem - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe mieszkanie, o powierzchni niespełna 25 m2 mieszczące się na terenie prestiżowej inwestycji Bastion Wałowa, położonej na terenie Młodego Miasta w ścisłym centrum.