dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty wynajmu nieruchomości

1 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łostowice,Gdańsk

2 200 zł37 m² 60,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach na nowej inwestycji Zielony Południk dewelopera Eurostyl. To idealne rozwiązanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 100 zł21 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Mieszkanie 1-pokojowe (21 m2) składające się z: pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju, mieści się na piątym piętrze w 5-piętrowej kamienicy. Bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szymanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 200 zł50 m² 63,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.50.5m2 w Gdańsku we Wrzeszczu na prestiżowym osiedlu "Garnizon". W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

2 500 zł48 m² 52,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej, gdańsk Żabianka. Mieszkanie o powierzchni 47,8 m2 składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym (przejściowy), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, jeszcze nikt w nim nie mieszkał. Ciekawa aranżacja. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia. Kompletnie wyposażone w wysokiej jakości meble i sprzęty. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Stare Miasto,Gdańsk

3 800 zł77 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki i wygodny apartament zlokalizowany przy klimatycznej uliczce Świętojańskiej, zaraz przy Motławie, żurawie czy Kościele Św. Jana. Jest to jedna z najlepszych okolic Starego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damroki

Jasień,Gdańsk

2 700 zł74 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! najem długoterminowy Dostępne od zaraz Mieszkanie to komfortowy i słoneczny lokal o powierzchni 73,5 m2, położony na ulicy Damroki. Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myczkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę pokój 25m2 z dużym balkonem w mieszkaniu trzypokojowym ( pokoje zamykane ) na 3 piętrze w bloku na Morenie ul. Myczkowskiego 6 Mieszkanie w pełni umeblowane - w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 450 zł38 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na 5 piętrze budynku z windą przy ul. Sucha 37a - Gdańsk Letnica. Składa się z salonu, aneksu kuchennego, sypialni, łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz wyremontowanych trzech pokoi na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja - świeżo po remoncie - bliskość terenów zielonych - możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Majdera

Przymorze Małe,Gdańsk

1 100 zł13 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:400 zł

Wynajmę pokój osobie pracującej w miłej, przyjaznej i spokojnej okolicy w dzielnicy Gdańsk- przymorze. Blisko centrum, ztm i skm. Pokój umeblowany z telewizorem. Telewizja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

1 900 zł30 m² 62,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowe, słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z windą w Gdańsku Łostowice przy ulicy Niepołomickiej. Najem 1 900 zł, kaucja 2 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Orunia Górna,Gdańsk

3 100 zł40 m² 77,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o łącznej powierzchni 40,16m2, położone na trzecim piętrze 5 - kondygnacyjnego budynku na osiedlu Więcej , dewelopera robyg, składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy! Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane 20 minut od centrum Gdańska na nowoczesnym, rodzinnym osiedlu Nowy Horyzont. W okolicy znajduje się dużo zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz :) Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą przy ulicy Jabłoniowej z 2012r. Proszę dzwonić na Wjazd pod blok zabezpieczony szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w nowej, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy. To doskonałe miejsce dla osób ceniących spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Stogi,Gdańsk

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem oraz miejscem parkingowym w hali garażowej. Znajduje się na kameralnym osiedlu Młode Stogi. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Stogi,Gdańsk

2 999 zł45 m² 66,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy 2 pokojowy apartament z dużym ogródkiem. Komfortowa przestrzeń, wysoki standard wykończenia wnętrza, pełne wyposażenie wraz z system Smart Home. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Gdańsk

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyposażony Apartament z balkonem. Lokalizacja Gdańsk Starówka ulica Tandeta 1. Mieszkanie o powierzchni 52,20 mkw znajdujące się na drugim piętrze w trzy piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę śliczny apartament zlokalizowany w Gdańsku tuż przy samej Motławie ul.Sienna Grobla 8, Śródmieście Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 5 piętrowego budynku , co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę o powierzchni 32m2w pełni umeblowaną w bloku na 8 piętrze. Blok posiada windę. W mieszkaniu znajduje się pralka, zmywarka, lodówka, piekarnik, mikrofala oraz zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze budynku przy ulicy Cedrowej. Lokal o powierzchni 44m2 składa się z: - salonu - sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilarskich

Oliwa,Gdańsk

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajem tylko długoterminowy minimum na rok. Gdańsk Oliwa ulica Jana i Macieja Kilarskich 8 Doskonała lokalizacja. W sąsiedztwie awf. Trójmiejski Park Krajobrazowy. Sopot. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Albatros Towers. Lokal dwupokojowy o powierzchni 50 mkw składa się kuchni, łazienki i przedpokoju. Z salonu wyjście na balkon ze znakomitym widokiem. Kuchnia kompletnie wyposażona ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Suchanino,Gdańsk

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 5 piętrze budynku przy ulicy Noskowskiego. Lokal o powierzchni 54m2 składa się z: - salonu - sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia nowe, nie zamieszkane nigdy mieszkanie na Lawendowym Wzgórzu. 3 pokoje (jeden pokój do własnej aranżacji, np. na biuro) i ogródek z wyjściem na alejki, dolinkę i wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Hausbrandta

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa przytulna kawalerka usytuowana na parterze bloku oddanego do użytku w 2018 roku z windą, w Gdańsku na osiedlu Morenowy Sad przy ul. Hausbrandta 26. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czubińskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 100 zł63 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia duże, dwupokojowe mieszkanie na ulicy Czubińskiego. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Morena, w niedalekiej odległości od Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Przymorze,Gdańsk

4 300 zł82 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 - pokoje, komfortowo urządzony apartament o powierzchni 82 m2, położony na ósmym ostatnim piętrze z dużym tarasem ok 20 m2, na nowym osiedlu Mezzo w Gdańsku Przymorzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Oliwa,Gdańsk

2 490 zł57 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne miejsce dla osób pracujących w pobliskich kompleksach biurowych Olivia Business Center, alchemia oraz Arkońska Business Park i na Uniwersytecie Gdańskim. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 200 zł44 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Volty

Piecki-Migowo,Gdańsk

9 950 zł250 m² 39,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym 150m ogrodem w Gdańsku, na granicy dzielnic morena/wrzeszcz. W skład nieruchomości wchodzą dwa lokale: dom (parter i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myczkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój dla pary. Pokój 25m2 z dużym balkonem w 3 pokojowym mieszkaniu z dostępem do osobnej kuchni ( nie w przedpokoju), łazienki, wc. Pokoje zamykane na klucz. Internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Amundsena

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z pięknymi widokami w sercu Moreny, otoczone lasami oraz terenami rekreacyjnymi i spacerowymi. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, blisko węzłów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jelitkowska

Jelitkowo,Gdańsk

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 16 lutego 2024 roku. Gdańsk Jelitkowo, pas nadmorski, do plaży ok. 200m, blisko granicy z miastem Sopot. Atrakcyjne mieszkanie w nowym kompleksie apartamentowym " Apartamenty Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na wynajem? Świetnie się składa bo ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Atuty nieruchomości - nowe osiedle - antybakteryjne lampy, urządzenia do dezynfekcji powietrza - panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Miałki Szlak

Śródmieście,Gdańsk

26,47 zł/m²170 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony na parterze, dobrze doświetlony, jasny i przestronny. Składa się z 3 sal wystawowych, magazynu małego, drugiego magazynu o pow. 80m2 oraz z zaplecza socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Gdańsk

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na Starówce Apartament w centrum Gdańska przy ul. Długiej. Wynajem długoterminowy Do wynajęcia mieszkanie położone w Gdańsku w samym centrum Starówki przy ulicy Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój dwuosobowy Gdańsk

Orunia,Gdańsk

1 700 zł20 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:nie

 

Kaucja:1 700 zł

Pokój z łazienką z prysznicem, aneks kuchenny. 3 przystanki od Bramy Wyżynnej. Obok Lidl, przystanek. Parking obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwna

Śródmieście,Gdańsk

4 300 zł87 m² 49,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Na wynajem dostępne jest urokliwe mieszkanie o powierzchni 87 m2, usytuowane w samym sercu Gdańska przy malowniczej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w doskonałej lokalizacji Gdańsk Morena, ulica Lema. Mieszkanie kompletnie urządzone i wyposażone. Składa się z: pokoju dziennego.