dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 538 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 538 ogłoszeń

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

17 600 zł800 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Nowoczesne hale produkcyjno-magazynowe przy trasie S7 suwnice do 100 ton Oferujemy powierzchnie produkcyjne dostosowane do potrzeb różnych branż od lekkiej produkcji po wymagające procesy przemysłowe.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł57 m² 11 228,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Narożne mieszkanie na drugim piętrze w bloku z 1977 roku. Nieruchomość o powierzchni 56,73m2. Gdańsk Suchanino, ul. Paganiniego 17 Wygodny układ, osobne 3 pokoje, widna kuchnia. Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł42 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie w Gdańsku, usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego budynku z 1975 roku. Nieruchomość o powierzchni 42,4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

90 zł/m²120 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem najmu jest lokal o powierzchni 120,00 m2 znajdujący się przy ul. Hynka 65 w Gdańsku w parterowym budynku usługowo-handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł716 m² 33,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży prawa własności nieruchomości wchodzącego w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 997 000 zł70 m² 28 528,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament 70 m | Brabank Gdańsk Stare Miasto | Luksus i inwestycja 12 14% rocznie Ekskluzywny apartament w prestiżowej inwestycji Brabank by Invest Komfort, położony bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

99,18 zł/m²34 m² 3 372 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem najmu jest lokal o powierzchni 34,40 m2 znajdujący się w parterowym budynku usługowo-handlowym, położonym przy ul. Żwirki i Wigury 4.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do pośredników prośba- proszę nie dzwońcie. Mam swojego pośrednika. Bezpośrednio sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w Gdańsku na ul. Porębskiego. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²30 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*Wszystkie ceny podane są w kwotach netto. Należy doliczyć 23% vat. Przestrzenie Biznes Zone to idealne miejsca do pracy dla freelancerów, małych, średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Biznes.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²15 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²17 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

4 199 000 zł11 001 m² 381,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio działkę nr ewid. 404/2 przeznaczoną pod produkcję i usługi położoną w Gdańsku (dzielnica Kokoszki, obręb Bysewo). |Nieruchomość| - Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka w zacisznym miejscu Gdańska - Oliwa. Dostępne od zaraz. Pomieszczenia - pokój z aneksem kuchennym, - łazienka z prysznicem, - przedpokój z obszerną.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł52,28 m² 13 102,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym i możliwością wydzielenia trzeciego pokoju. Atuty: -ścisłe centrum miasta - serce Wrzeszcza -bardzo dobra komunikacja z całym Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł192,57 m² 9 814,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

! dostępne wyłącznie U nas! atuty: - kameralne, zamknięte osiedle zapewniające wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa - elastyczny układ wnętrza - możliwość aranżacji 4-6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł76,76 m² 17 326,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: wykończenie w bardzo wysokim standardzie - meble na wymiar od stolarza, zasłony szyte na zamówienie, najwyższej jakości materiały; klimatyzacja w mieszkaniu; miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł33,77 m² 13 917,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Atuty: doskonała lokalizacja w Gdańsku Pełne zaplecze handlowo-usługowe w najbliższej okolicy Zaledwie 5 minut do przystanku tramwajowego 2 minuty do przystanku autobusowego 15 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

49 992 zł1 354,80 m² 36,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem magazyn chłodnia wraz z zapleczem socjalno-biurowym - 1354,8 m.kw Obiekt wyposażony w 2 bramy dostaw.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Młyny Gdańskie, dewelopera Allcon. Nieopodal centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy. Inwestycja usytuowana na słonecznym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perłowa

Orunia Górna,Gdańsk

615 000 zł52 m² 11 826,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Najważniejsze atuty - dobry wybór dla singla, dla pary, rodziny 2+1 - 52 m funkcjonalnej, przemyślanej przestrzeni - mieszkanie narożne większa prywatność - gotowe do zamieszkania, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Lawendowe Wzgórza przy w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Szybko można dojechać stąd do centrum miasta i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

2 899 000 zł84 m² 34 511,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis Apartament nad rzeka Motławą z panoramicznym widokiem na panoramę Gdańska. Atuty kilka kroków od Starówki cicha i spokojna okolica całoroczny taras widokowy z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

2 999 000 zł88 m² 34 079,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis Apartament z frontowym widokiem na Motławę oraz panoramę Gdańska. Atuty piękny widok kilka kroków od Starówki cicha i spokojna okolica całoroczny taras widokowy z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Kowale,Gdańsk

530 000 zł44 m² 12 045,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum, gotowe do zamieszkania i w przystępnej cenie. Mieszkanie: to miejsce, w którym nowoczesność spotyka się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 940 000 zł65 m² 29 846,20 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie na ul. Obrońców Wybrzeża 5a, gdańsk. 2 sypialnie 1 aneks kuchenny z salonem 1 taras od strony południowej 8,5m2 1 łazienka z toaletą 1 toaleta hol 1 komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

602 000 zł23 m² 26 449,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Waterlane Vintage gotowiec inwestycyjny w sercu Gdańska Zakup bez prowizji i bez pcc! Szukasz pewnej inwestycji w topowej lokalizacji, która zacznie zarabiać od razu? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie 37m na ul. Borkowskiej 7 w Gdańsku. Wynajem od 1 czerwca Słoneczne i ciepłe, na 4 piętrze (z windą, w budynku jest 5 pięter). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Pilotów

Zaspa-Młyniec,Gdańsk

85 000 zł240 m² 354,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odstąpię notarialnie prawo użytkowania działki w rod im Pilotów przy ul Pilotów 81 na Zaspie. Działka w pełni zagospodarowana - na działce: - domek z werandą 17m2 - narzędziownia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

2 455 000 zł110 m² 22 318,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Strona z galerią zdjęć i spacer wirtualny: Na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament na parterze w nagrodzonej inwestycji Villa Jaśkowa Dolina by Cordia (CIJ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lindego

Strzyża,Gdańsk

2 899 000 zł321 m² 9 027,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

660 000 zł43 m² 15 288,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

1 piętro I 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43. m2, zlokalizowane na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Śródmieście,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 266,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Osowa,Gdańsk

555 000 zł42 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,59 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

730 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

625 000 zł38 m² 16 622,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdańska Przymorze, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm). W pobliżu galeria handlowa Alfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij