dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 527 ogłoszeń

Rynek pierwotny

898 000 zł81,82 m² 10 975,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni z garderobą i dużym narożnym balkonem. Bezpośrednio od sprawdzonego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł78,80 m² 10 774,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania wraz z ogrodem oraz garażem, zlokalizowanego przy ulicy Wyczółkowskiego w Gdańsku, dzielnicy Siedlce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

285 zł/m²8 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 1-2 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

186,33 zł/m²30 m² 5 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 5 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł46,40 m² 18 297,41 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam Państwu do zaoferowania klimatyczne, ciepłe i ustawne mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na 2 piętrze w 16-piętrowym apartamentowcu inwestycji "czwarty Żagiel" przy ulicy Olsztyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,14 m² 12 080,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z dużym ogródkiem | Osiedle Havlovego | do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,14 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł516 m² 3 081,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna, miejska działka o pow. 516 m2 zlokalizowana jest w ścisłym centrum Górnego Wrzeszcza w kwartale pomiędzy ulicami: bolesława Chrobrego, Lilli Wenedy, stanisława Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł41,10 m² 17 250,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w sercu Gdańska! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł29,31 m² 20 095,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament W świetnej propozycji cenowej Blisko morza i terenów zielonych | Balkon | Komfortowe miejsce na wypoczynek | Miejsce w hali garażowej | Idealny jako second home nad morzem lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł90 m² 26 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowy apartament usytuowany na ostatnim piętrze apartamentowca Waterlane. Apartament jest w pełni urządzony i wykończony materiałami wysokiej jakości. Przynależy do niego miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe, jasne mieszkanie w sercu Przymorza - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja. Funkcjonalny układ, świetna lokalizacja i zielone otoczenie sprawiają, że to.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,41 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od czerwca 2026 - najem okazjonalny Minimalny okres najmu - 18 miesięcy. Wynajmę umeblowane i wyposażone w sprzęt agd dwupokojowe mieszkanie o pow. 38m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 974 zł40,92 m² 16 372,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2-krotność czynszu

Do wynajęcia pokój w atrakcyjne zlokalizowanym mieszkaniu a po generalnym remoncie wszystko nowe! Generalnie mieszkanie składa sie z 4 niezależnych pokoi i jest dedykowane dla grupy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 934 m² 56,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 165 m²

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, 1. Kodeksu Cywilnego. Lokalizacja: obiekt zlokalizowany bezpośrednio przy ulicy Kartuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 000 zł43 m² 13 744,19 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: ekspozycja zachodnia Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego centralna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36 m² 15 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania blisko morza w przystępnej cenie? To mieszkanie do własnej aranżacji, jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł33,10 m² 13 444,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka z ogrodem | 33,10 m | Gdańsk Zakoniczyn | Zieleń Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,10 m , położona na parterze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł65,70 m² 19 010,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańska - meksykańska dusza na Pohulance. Zapraszam do poznania przestrzeni, która łączy w sobie atuty życia w centrum miasta z kojącą bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł240 m² 2 291,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: oferuję na sprzedaż udział 1/3 w domu szeregowym zlokalizowanym w Gdańsku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 240 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł30 m² 19 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament na osiedlu Bastion Wałowa zlokalizowanym w samym sercu Gdańska.Gotowy Produkt Inwestycyjny. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (pościel,.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł62 m² 16 129,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Приглашаем вас в уникальную квартиру в самом сердце Гданьска. В ваш новый дом, где история встречается с.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla najemcy bez prowizji! Mile widziane osoby pracujące oraz firmy na długoterminowy najem. Mieszkanie w całości umeblowane, gotowe do zamieszkania. Lokalizacja: mieszkanie położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,35 m² 15 413,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wyższym standardzie, natychmiastowe wydanie! lokalizacja: mieszkanie położone na pięknym Osiedlu biotura, dzieła dewelopera Budner Inwestycje. Eleganckie i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

70,45 zł/m²220 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 54m2, usytuowane w inwestycji "nowa Letnica" Robyg, mieszczącej się w bliskiej odległości od morza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 100 zł67,46 m² 13 550,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w czerwcu. 4 pok. z 60m ogródkiem. Wysoki parter 2 piętro. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk śródmieście | osiedle Aura mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 34m2, w pełni wyposażone mieszkanie, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł65,50 m² 9 770,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko U nas! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na osiedlu położonym w południowej dzielnicy Gdańska jaką są Łostowice. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł32 m² 92,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny azyl nad Bałtykiem - 2-pokojowe mieszkanie w Porto Letnica! Mieszkanie to łączy w sobie nowoczesność, wygodę oraz bliskość morza. To 32 m2 perfekcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł65 m² 12 446,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż przestronnego mieszkanie znajdujące się w prężnie rozwijającej się, rodzinnej dzielnicy Gdańska - Osowie, na najbardziej znanym osiedlu Ogrody Diany.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,97 m² 16 075,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,97 m2 znajdujące się przy ulicy Lawendowe Wzgórze 40 w dzielnicy Gdańska Jasień. W skład mieszkania wchodzą: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

374 448 zł26,81 m² 13 966,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka w Gdańsku Śródmieście. Zostało już tylko kilka mieszkań! Formalnie jest to lokal usługowy do ceny zakupu należy doliczyć 23% vat. Mieszkanie znajduje się 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 312 zł41,25 m² 15 449,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesny apartament inwestycyjny - serce Miasta, gdańsk Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie historia łączy się z nowoczesnością. Industrialny klimat dawnej stoczni, widok na wodę.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł2 013 m² 496,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka (budowlana) na sprzedaż - Gdańsk Olszynka , 2013 m Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę (budowlaną) o powierzchni 2013 m , położoną w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,80 m² 11 931,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń - Blisko Starówki i Długiego Targu - Pełna infrastruktura handlowo - usługowa - Bardzo dobra komunikacja miejska -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Nowa niższa cena. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego położonego w Gdańsku. Świetne połączenia komunikacyjne pozwalają na szybki dojazd do każdej gdańskiej uczelni, a także do innych.