dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 538 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 538 ogłoszeń

559 000 zł45,20 m² 12 367,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 z ogródkiem przy ul. Olimpijskiej. Mieszkanie położone na parterze budynku znajdującego się na osiedlu Habenda, wybudowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł48,50 m² 14 824,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,36 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku na cenionym osiedlu Królewskie Wzgórze w Gdańsku. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38 m² 15 526,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Atuty nieruchomości: - funkcjonalny układ pomieszczeń, - balkon, - kapitalna lokalizacja blisko morza, - prosta droga do plaży, - pełne zaplecze handlowo usługowe w najbliższej okolicy, -.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł447 m² 355,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w cichym i spokojnym miejscu tuż przy rzece Motławie. Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo ciekawą działkę nr 49/127 o powierzchni całkowitej 447 m kw, która.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł55,60 m² 48,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. 2 pokoje | osobna kuchnia | 55,6 m | parking za szlabanem Cena.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²304,05 m² 14 594 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: * lokalizacja w Centrum Gdańska- wrzeszcz; * przystosowany pod biuro; * świetne połączenie komunikacyjne; * do wynajęcia od zaraz. Budynek: budynek składa się z czterech pięter.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o łącznej powierzchni 42 m2 (z pomieszczeniem gospodarczym na tym samym piętrze), oraz miejscem w hali garażowej. Mieszkanie posiada zadaszony balkon. Budynek z ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł166 m² 21 626,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:135 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Gdańsku Śródmieściu. Kamienica znajduje się na terenie Głównego Miasta przy ulicy Straganiarskiej. Według mpzp znajduje się w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 026 574 zł118,58 m² 33 956,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty nad Motławą w sercu Gdańska, łączące prestiżową lokalizację, widok na wodę i dostęp do atrakcji kulturalnych. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:40

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na drugim piętrze w nowo wybudowanym bloku znajdującym się w Gdańsku. Bardzo szybki dojazd do obwodnicy i starówki miasta Gdańska. W pokoju z aneksem kuchenny jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł341 m² 13 196,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nowa inwestycja z 2024 roku świetna lokalizacja opcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł70,20 m² 16 096,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Komfortowe z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,2 m2 w pięciopiętrowym, nowoczesnym bloku z windą i hala garażową z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł1 114 m² 736,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w gdańskiej dzielnicy Maćkowy przy ul. Muzyka! Maćkowy - dynamicznie rozwijająca się dzielnica Gdańska Południe, ceniona za połączenie wygody miasta z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł62,90 m² 49,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone w Gdańsku, w dzielnicy Chełm przy ul. Suchanka 6b. Lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł50,86 m² 12 957,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2-pokojowe, zadbane mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem - Gdańsk Siedlce, ul. Goszczyńskiego Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią (50,86 m2), balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 668 774 zł85,14 m² 19 600,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na ostatnim piętrze Ostatnie piętro | Taras | Kameralna inwestycja | Blisko plaży | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób, które szukają komfortowego apartamentu nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł68 m² 21 838,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są mieszkania poprawne. Są też takie, które robią wrażenie od pierwszego kroku. To jest zdecydowanie to drugie. Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane przez architektów mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51 m² 14 686,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym Gdańsk Chełm | ul. Szpora | nowsze budownictwo | po kompleksowym remoncie Na sprzedaż starannie wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł37,62 m² 23 604,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Unikatowe mieszkanie w pierwszej linii zabudowy przy Motławie - to może być Twoje miejsce w Gdańsku lub dochodowa inwestycja pod wynajem. Powroźnicza to spokojna uliczka rozpoczynająca się.

Szczegóły ogłoszenia

676 500 zł25 m² 27 060 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończona słoneczna kawalerka inwestycyjna (lokal niemieszkalny), położona w nowej inwestycji "żurawie" w Śródmieściu Gdańska realizowanej przez fińskiego dewelopera yit.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł2 466,91 m² 4 013,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż prosperujący kompleks motoryzacyjno-usługowo-przemysłowy O powierzchni 2466 M2! doskonała oferta dla inwestora! wysoki standard obiektów - duża działka 12879 M2! obiekt: na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł53 m² 12 622,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie jedynie 5 minut rowerem od Plaży z możliwością wydzielenia 3 pokoju. Budynek Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

645 672 zł36 m² 17 935,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament Z dostępem do mariny | inwestycja klasy premium To więcej niż apartament - to prywatny azyl nad wodą i gotowy produkt inwestycyjny w jednej z najbardziej unikalnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,52 m² 64,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zalety nieruchomości: - osiedle nagrodzone prestiżową nagrodą "budowa roku 2022" - Lokal nigdy nie zamieszkały na stałe, nie był również wynajmowany - 25 minut spacerem do Starego Miasta - 300m do.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²90 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie również możliwość wynajmu powierzchni łącznej 186m2 / całe piętro budynku! najważniejsze atuty: lokal po remoncie - idealny do prowadzenia działalności biurowej. Tuż przy Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 850 zł34,94 m² 23 693,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksusowy apartament z ogrodem w pierwszej linii brzegowej Zmień perspektywę i zamieszkaj tam, gdzie jachty cumują pod Twoim oknem. Unikatowy projekt typu condo-resort, położony.

Szczegóły ogłoszenia

70,95 zł/m²162 m² 11 494 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna powierzchnia biurowa na parterze w pięknym, nowoczesnym biurowcu klasy A+ w Oliwie przy ul. Piastowskiej. Atuty lokalizacji - bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

160 zł/m²204,88 m² 32 781 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Przedstawiamy lokal usługowy o powierzchni 204,88 m2 w nowo wybudowanym biurowcu w sercu Wrzeszcza Lokal skalada się: -Open space -łazienka lokalizacja: centrum Wrzeszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,21 m² 13 059,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko W pepper house! Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i miejską wygodę? Ta wyjątkowa nieruchomość na parterze w Gdańsku jest stworzona właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł66 m² 17 424,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²201,32 m² 9 663 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł30 m² 22 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament nad Motławą w Gdańsku. Nieruchomość położona w cichej okolicy przy ul. Sienna Grobla, niedaleko Starówki. Obecnie jest to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł34,56 m² 13 859,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty: gotowe do wprowadzenia / szybkie wydanie 2 pokoje - idealne pod inwestycję lub na start 300 m do przystanku autobusowego 5 min do Obwodnicy Trójmiasta 3 km do pętli tramwajowej Węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²147 m² 17 640 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal pod gastronomię w centrum Wrzeszcza 147 m2. Lokal znajduje się na parterze z dużymi witrynami z wejściem bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość składa się z dużej sali.

Szczegóły ogłoszenia

1 557 000 zł55 m² 28 309,09 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: prestiżowa lokalizacja Spektakularny widok na Olivia Star Nowoczesna inwestycja Mezzo cenionego dewelopera Eurostyl Duży taras 55 m2 8. piętro - widok na panoramę miasta, las oliwski, zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W inwestycji granaria W gdańsku Z widokiem na motławę I amber sky Widok na Motławę | Nowoczesny design | Prestiżowa lokalizacja | Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł62,20 m² 10 755,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty możliwość zakupu mieszkania przez cudzoziemców ( również.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł69,10 m² 12 141,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65, 29 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku (winda), w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł34 m² 22 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Świetna lokalizacja do życia idealne mieszkanie pod inwestycję nieruchomość która od razu pracuje dla ciebie Świetna lokalizacja pod względem dostępu do komunikacji - w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł43,90 m² 14 555,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje atrakcyjną ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,90 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 425 m² 148,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę usługową zlokalizowaną w Gdańsku dzielnicy Kiełpino Górne przy ulicy Charzykowskiej. Działka ma powierzchnię 2425 m2 i według miejscowego planu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij