dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 526 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

1 153 050 zł77 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - 3 pokojowy apartament z Księgą Wieczystą w bardzo atrakcyjnej cenie zlokalizowany na 1 piętrze inwestycji Doki Living z widokiem na Basen Dokowy (obecnie Przystań dok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Stogi,Gdańsk

879 900 zł74 m² 11 810,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje, 2 łazienki, garderoba, ogródek 95 m2 szukasz innego piętra lub metrażu? zgłoś się do nas - nie wszystkie oferty są publikowane! Odbiór już w iq2025. Komunikacja 13,28 m2 Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie Cena 3300 zł Metraż 44 m2 Opiekun oferty Agata Formella tel. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł38 m² 17 078,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz świetnie skomunikowanego mieszkania ? Idealnie trafiłeś! atuty: - 2-pokojowe mieszkanie, - fantastyczna lokalizacja tj. blisko Sopotu, - świetna komunikacja, - bliskość uczelni. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

5 700 zł65 m² 87,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - nowoczesny apartament, zlokalizowany 950 m od Plaży w Gdańsku Brzeźnie. Zlokalizowany na prestiżowym kompleksie gdańska, stworzonym przez renomowanego dewelopera trójmiejskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Gdańsk,pomorskie

2 150 000 zł206 m² 10 436,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Szukasz idealnego domu, który zachwyci Cię lokalizacją oraz nienaganną jakością wykonania? Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Juszkowie. Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

5 250 zł55 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament o powierzchni 55 m2 - 900 m do plaży. Lokalizacja: gdańsk Brzeźno ulica Nadmorski Dwór Wyjątkowość osiedla zawdzięczamy dzięki wspaniałej lokalizacji. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

405 000 zł35 m² 11 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie niezależność, bezpieczeństwo i spokój. To miejsce stworzone dla osób, które pragną aktywnie wypoczywać w zaciszu natury, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Kokoszki,Gdańsk

21 000 zł700 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem Hala/ magazyn z biurami Gdańsk-Kokoszki. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 700 m2 w tym powierzchnia magazynowa 400m2, biurowa 300 m2. Całość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Stare Miasto,Gdańsk

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem od września Mieszkanie idealne dla osób, które cenią sobie położenie nieruchomości w ścisłym centrum Gdańska. Nieruchomość znajduje się w centrum Starego Miasta, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Volty

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 088 000 zł240 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na gdańskiej dzielnicy Piecki- migowo- cichej i spokojnej dzielnicy Gdańska przepełnionej terenami zielonymi oraz rekreacyjnymi, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Inwestycja Javorova powstała na Jasieniu, blisko centrum tej dzielnicy, a zatem także w miejscu, gdzie rozwinięta jest kompleksowa infrastruktura zapewniająca komfort zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Przymorzu przy ulicy Olsztyńskiej w apartamentowcu "trzy Żagle". W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa i pełen węzeł komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

250 zł10 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 m²

Ogłoszenie dotyczy wynajmu miejsca garażowego. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Jasień, charakteryzującej się doskonale rozwiniętą siecią dróg i szybkich połączeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kokoszki,Gdańsk

781 000 zł95 m² 8 179,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jest to inwestycja funkcjonalnych budynków wielorodzinnych w kameralnej i wygodnej, niskiej zabudowie. Wysokie okna nadają budynkom lekkości, a wnętrzom naturalne doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum dzielnicy Przymorze, na nowo wybudowanym osiedlu mezzo, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Oliwie ok 10 min do największego centrum biurowego Olivia Business Centre, 5 min do Uniwersytetu Gdańskiego i najnowocześniejszego centrum biurowego alchemia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle aura to znakomita lokalizacja w centrum miasta, zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i uzgodnień. Jednocześnie położone nieopodal zielone bastiony oraz tereny wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Jasińskiego

Jasień,Gdańsk

55 000 zł340 m² 161,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam prawa do działki. Rod Lendziona Ul.Jasińskiego 10G Działka o powierzchni 340 m2. Graniczy z osiedlem Impro Optima. Ogrodzona płotkiem i tujami około 100 sztuk w wysokości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

3 500 zł51 m² 68,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,46 m znajdujące się przy ulicy Kaczyńskiego w Gdańsku (przymorze). To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

389 163 zł31 m² 12 639,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

26.29m2 taras4.5m2 ogródek8.34m2 odbiór10.24 E Pokój z aneksem 21.23m2 Łazienka 3.48m2 Hol 1.57m2 Balkon 4.5m2 Ekspozycja wschodnia. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrzeszcz,Gdańsk

725 000 zł62 m² 11 693,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańsk Wrzeszcz. Opis nieruchomości: lokalizacja: gdańsk-Wrzeszcz, dzielnica ceniona za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 650 zł20 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe Studio Bueno 5.1 w Gdańsku - Bez Prowizji! Dostępne od zaraz do czerwca 2025 roku! Uwaga: Oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasień,Gdańsk

580 000 zł54 m² 10 818,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego, dwustronnego mieszkania znajdującego się na osiedlu Rębowo w dzielnicy Jasień. Na lokal o powierzchni użytkowej 53,61 m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Saperów

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

1 399 000 zł86 m² 16 343,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedam bezpośrednio wyjątkowe mieszkanie 85,60 m w kamienicy po generalnym remoncie wysoki standard! 3 pokoje + 2 łazienki. Przestronne i komfortowe mieszkanie, znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Gdańsku na Żabiance o powierzchni 26m2. Mieszkanie znajduję się w zadbanym 4-piętrowym bloku na 2-piętrze. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

555 239 zł43 m² 12 888,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

:na skróty: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,08 m2 w promocyjnej cenie 555 239 zł, w nazywanej ostatnio dzielnicy Morenowy Jasień :dla kogo?: -Dla studentów -dla rodziny -dla singli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Gdańsk

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia apartament, zlokalizowany w reprezentacyjnej kamienicy przy ulicy Długiej w Gdańsku, w samym sercu Starego Miasta. Lokal o powierzchni 44 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

825 000 zł62 m² 13 306,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie oferowane bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowych prowizji i opłat. Biurom nieruchomości dziękuję za współpracę! mieszkanie: narożne mieszkanie o powierzchni 61,83 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna Grobla

Dolne Miasto,Gdańsk

5 480 zł77 m² 71,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament nad brzegiem Motławy. Komfortowy trzypokojowy apartament w inwestycji riverfront apartments, położony bezpośrednio nad brzegiem Motławy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Brzeźno,Gdańsk

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania dla siebie lub pod wynajem blisko morza, idealnie trafiłeś! atuty: - balkon od strony południowej, - 6 minut spacerem do plaży, - idealny układ na wynajem 2.