dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Ujeścisko,Gdańsk

1 120 751 zł93 m² 12 108,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

90 metrów Z tarasem blisko przystanku tramwajowego bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz Czteropokojowe ( z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Jasień,Gdańsk

599 000 zł54 m² 11 127,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: mieszkanie obecnie zaaranżowane w układzie 2-pokojowym z możliwością łatwego wydobycia potencjału mieszkania i przekształceniu na układ 3- pokojowy. Duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

446 866 zł38 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

mieszkanie z słonecznym ogrodem ponad 30m2 od południa. Inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ujeścisko,Gdańsk

649 000 zł57 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zakoniczyn - Konrada Guderskiego I 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 I 1 piętro w 3 piętrowym budynku I Miejsce postojowe + komórka I Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

15 000 zł250 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga: w cenie czynszu najmu mieszczą się opłaty: za wodę, prąd, śmieci i gaz! Budynek: parter-piętro -poddasze o łącznej powierzchni 250 m2. Do wynajęcia łącznie: 12 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

85,52 zł/m²88 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o metrażu 87,7m2 na parterze z przeznaczeniem na prawie każdą działalność. W atrakcyjnej lokalizacji oraz położeniu, w pobliżu Lidla i Mcdonaldsa. Dużym atutem lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosłowa

Sobieszewo,Gdańsk

392 683 zł36 m² 10 953,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa inwestycja nad morzem. To nowoczesny projekt usytuowany w jednym z najpiękniejszych zakątków Gdańska - na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

449 000 zł27 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament blisko centrum z widokiem na wzgórza Moreny. Inwestycja vista znajduje się w niezwykle atrakcyjnej dzielnicy na mapie Gdańska - Piecki-Migowo przy ul. Myśliwskiej/bulońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego. Propozycja skierowana do osób pracujących. Wymagamy zaświadczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 31 m2 na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Pilotów. Mieszkanie w pełni wyposażone, składające się z salonu z balkonem francuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowatorów

Kokoszki,Gdańsk

899 000 zł75 m² 12 031,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, świetnie nasłonecznionego mieszkania, położonego na ostatnim piętrze budynku wybudowanego przez dewelopera inpro w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Suchanino,Gdańsk

444 444 zł42 m² 10 582 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w 10 piętrowym budynku na Suchaninie. Widok na zatokę. Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu. Do odświeżenia. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Jelitkowo,Gdańsk

6 100 zł66 m² 92,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: inwestycja botanica mieści się w samym sercu nadmorskiej dzielnicy Jelitkowo, na pograniczu Sopotu i Gdańska dzięki czemu łączy doskonałą lokalizację blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

949 000 zł52 m² 18 229 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie na nowoczesnhm osiedlu Chmielna Park na Wyspie Spichrzów. Główne atuty: - centrum Gdańska - świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa - 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Siedlce,Gdańsk

890 663 zł48 m² 18 536,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje W nowej inwestycji W centrum miasta bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przytulna

Kiełpinek,Gdańsk

819 000 zł62 m² 13 209,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - blisko obwodnicy Trójmiasta - cicha i spokojna okolica - balkon - pełne wyposażenie - widok na zieleń - brak prowizji od kupującego mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowy Świat

Osowa,Gdańsk

78,13 zł/m²64 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony na parterze przy jednej z głównych arterii. Nadaje się również na gastronomię. Wysokość 3m. Posiada wysokie witryny od strony ulicy, miejsce na reklamę. Dwa wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

619 000 zł42 m² 14 738,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wyjątkowa oferta. Idealnie rozplanowane, kompaktowe mieszkanie. Trzy pokoje. Dwie niezależne sypialnie w kwadracie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łostowice,Gdańsk

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Osiedle Habenda ul. Wielkopolska I Jasne i przestronne mieszkanie, 2 pokoje w trzy piętrowym budynku I Parking + komórka I Wyjątkowa lokalizacja I Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szymanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 099 000 zł48 m² 23 117,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Osiedle Garnizon. Nowoczesny 2 pokojowy apartament o powierzchni 47,54m2 na IV piętrze w niskim budynku z windą, wybudowanym w 2014 roku przez Dewelopera Hossa. Komfort mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dolne Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 300 000 zł1 198 m² 1 085 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana, położona na granicy Matemblewa i Moreny. Działka jest płaska i ogrodzona. W planie zagospodarowania :dom do 4 mieszkań - wielkość powierzchni zabudowy w stosunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Orunia Górna,Gdańsk

591 905 zł51 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Oferta przedstawia wygodne mieszkanie o powierzchni 51,47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji opis: wynajmę 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w Gdańsku Ujeścisku na terenie osiedla Słoneczne Wzgórza przy ul. Mariana Kołodzieja 55. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

629 000 zł45 m² 13 977,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz dwupokojowego mieszkania w niskiej zabudowie i pasie nadmorskim? Idealnie trafiłeś! atuty: - świetna lokalizacja w samym sercu Przymorza, - słoneczne, - świetnie skomunikowane, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kotwiczników

Śródmieście,Gdańsk

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy, dwupokojowy apartamentu o powierzchni 42 m , zlokalizowanego w sercu Gdańska, w nowoczesnym kompleksie Rezydencja Wintera przy ulicy Kotwiczników. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

445 000 zł33 m² 13 431,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! bez prowizji I bez podatku pcc! zadzwoń I umów się na prezentację Osiedle oddalone od pozostałych co zapewnia ciszę i komfort. Jednocześnie położone w lokalizacji pozwalającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdańsk

63 zł/m²455 m² 28 665 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Gotowe biuro W nowoczesnym budynku W śródmieściu możliwość dostosowania układu do potrzeb Obiekt usytuowany w sąsiedztwie historycznych terenów Stoczni Cesarskiej, europejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 099 000 zł65 m² 16 967,70 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkań w tym stylu jest bardzo mało na dzisiejszym rynku przepełnionym kopiowalnością współczesnych wnętrz. Dla osób ceniących sobie indywidualność, przestrzeń i komfort, mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

854 439 zł61 m² 13 954,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Polecam Państwu wygodne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wrzeszcz,Gdańsk

409 000 zł36 m² 11 504,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz idealnego lokalu usługowego na sklep spożywczy, salon kosmetyczny lub dowolną inną działalność w sercu miasta, ta oferta jest absolutnie nie do przeoczenia! Atuty: - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 599 000 zł82 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w świetnej lokalizacji - 10 min. spacerem do plaży, osiedle Przystań Letnica. Mieszkanie wykończone wysokiej jakości materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Migowska

Piecki-Migowo,Gdańsk

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 10 do 120 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

75 zł/m²118 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Gdańsku Śródmieściu w pobliżu Motławy i Gdańskiej Starówki w zespole apartamentowców "nowa Lastadia. Mieści się na parterze apartamentowca. Lokal narożny 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

755 000 zł33 m² 22 844,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu, zlokalizowanego w samym sercu Gdańskiego Śródmieścia. Ofertę stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Obotrycka

Oliwa,Gdańsk

1 395 000 zł509 m² 2 740,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana przy ulicy Obotryckiej w Gdańsku to kameralna, odizolowana od miejskiego zgiełku lokalizacja. Znajduje się w centrum dobrze zorganizowanej dzielnicy, w połowie drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

915 000 zł53 m² 17 199,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w klimatycznej części Dolnego Wrzeszcza, idealne miejsce dla rodziny z małymi dziećmi również dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

699 000 zł74 m² 9 497,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 4 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na gdańskim Ujeścisku. Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na gdańskim Ujeścisku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

3 250 zł49 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu "wolne Miasto" w Gdańsku przy ulicy Cedrowej (gdańsk Ujeścisko). Nieruchomość znajduje się na 1-szym piętrze w 3-piętronnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

446 866 zł38 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

z ogrodem ponad 30m2 na Jasieniu. Inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gdańsk

Żabianka,Gdańsk

550 000 zł32 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie blisko morza Gdańsk Żabianka Opis mieszkania: powierzchnia: 32 m Mieszkanie na 3. piętrze w bloku bez windy Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dubois

Wrzeszcz,Gdańsk

6 000 zł160 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:11

 

Umeblowane:nie

Lokal położony w samym centrum Wrzeszcza. Nadaje się na biura oraz do zamieszkania Składa się z przestronnych pomieszczeń: - 9 pokoi (11,50 m2, 11m2, 11,50m2,18,75m2, 24m2,11,30m2, 11,50m2,.