dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 542 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Oliwa,Gdańsk

1 880 000 zł65 m² 28 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Atuty: przestronne wnętrze, prywatny ogród, miejsce postojowe i piwnica, to wszystko w odrestaurowanej Oliwskiej kamienicy. Lokalizacja: gdańsk Oliwa to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

3 350 000 zł87 m² 38 572,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: jeden z najlepszych adresów w Gdańsku, genialny widok na pobrzeże nad Motławą, materiały najwyższej jakości. Lokalizacja, komunikacja, co w okolicy: ścisłe centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Chełm,Gdańsk

736 000 zł72 m² 10 250,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu ładnie urządzone, w bardzo dobrym stanie mieszkanie przy ul. Starogardzkiej 87 w Gdańsku Chełmie. Osiedle zostało oddane do użytku w 2011 roku i zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

1 800 000 zł80 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Link do filmu: mobilny apartament na wodzie, ponadprzeciętna propozycja dla osób ceniących sobie prywatność oraz wyjątkowość i luksus. Doskonała lokata kapitału jako alternatywa dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

1 065 000 zł70 m² 15 160,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przepiękne mieszkanie w samym sercu Gdańskiej Oliwy - przestronne, słoneczne i urządzone z niezwykłą dbałością o detale. To mieszkanie łączy w sobie nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

1 850 000 zł42 m² 43 943 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowy apartament 100 metrów od plaży. Neptun Park / Gdańsk Jelitkowo / Przy plaży / Blisko morza / Luksusowe wykończenie / Prestiżowa lokalizacja / Pas nadmorski / Podziemny parking / Second home /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasińskiego

Jasień,Gdańsk

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Warunkiem jest podpisanie umowy najmu okazjonalnego. Najem długoterminowy. Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

625 000 zł49 m² 12 860,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedsprzedaż! Oferta dostępna w trybie off market do piątku (21.06). Zapraszamy do kontaktu i na prezentację - pierwszych Klientów. Po tym czasie ogłoszenie wejdzie do oferty standardowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

425 000 zł28 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowa kawalerka, o powierzchni 28 m2 położona w nadmorskiej dzielnicy Gdańska- przymorze, w budynku usytuowanym przy ul. Chłopskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długie Ogrody

Śródmieście,Gdańsk

399 000 zł33 m² 12 135 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 32,88m2 zlokalizowane w Gdańsku Śródmieście na rogu ulic Siennickiej i Długie Ogrody. Lokalizacja blisko Starówki jest atrakcyjna zarówno pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

3 700 000 zł103 m² 35 922,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: to najbardziej luksusowa lokalizacja Gdańska do dyspozycji tylko dla wymagających. Deo Plaza to miejsce oferujące drogocenne apartamenty w najbardziej pożądanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Zakoniczyn,Gdańsk

920 000 zł160 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 160m2, położony w południowej części Gdańska. Dom w stanie deweloperskim Po szczegółowe informacje zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Zakoniczyn,Gdańsk

870 000 zł150 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 150 m2, położony w południowej części Gdańska. Dom w stanie deweloperskim. Po szczegółowe informacje zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

2 670 500 zł75 m² 35 620,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: trzy pokojowy apartament (w stanie deweloperskim i gotowym projektem) z bezpośrednim widokiem na Marinę, miasto w bliskiej odległości od Gdańska (zaledwie 14km), z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaprów

Oliwa,Gdańsk

4 500 zł70 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w Oliwie z miejscem postojowym w hali garażowej i komórką lokatorską. Dostępne od 01.08.2024 r. Lokalizacja: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Osowa,Gdańsk

669 000 zł57 m² 11 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękne, zadbane 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na przestrzeń! mieszkanie: mieszkanie jest zadbane w bardzo dobrym stanie, niewymagające włożenia jakiejkolwiek pracy. Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Nad Jarem

Siedlce,Gdańsk

4 500 000 zł1 207 m² 3 728,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Podstawowe informacje: działka 1207m2, pum około 900m2, działka nr 44/1 obręb 0079 Gdańsk Lokalizacja: działka mieści się przy ul. Nad Jarem w bardzo spokojnej i urokliwej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

535 500 zł37 m² 14 473 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Drzwi otwarte 14-15.06 w godzinach 9-18 w piątek oraz 9-15 w sobotę. Idealne mieszkania pod zakup inwestycyjny w samym Centrum Gdańska! możliwość odliczenia vatu! Także przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

393 900 zł26 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzęsna

Rudniki,Gdańsk

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego. Propozycja skierowana do osób pracujących. Wymagane zaświadczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Osowa,Gdańsk

669 000 zł57 m² 11 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie prywatne. Prezentuje trzy pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy- gdańsk Osowa przy ul. Zeusa - Zachęcam do kontaktu mieszkanie: mieszkanie jest zadbane w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 900 000 zł91 m² 20 879,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: mieszkanie usytuowane jest na II piętrze inwestycji Nadmotławie. Stan deweloperski pozwala na wykończenie apartamentów według własnej wizji. Mieszkańcy posiadają zapewniony dostęp do strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Suchanino,Gdańsk

960 000 zł42 m² 22 695 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji biura nieruchomości. Przedstawiam Państwu pięknie wykończone mieszkanie z przestronnym balkonem blisko pkp Gdańsk Główny (4 minuty samochodem), które łączy nowoczesny komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 350 000 zł213 m² 11 055,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Miejski Charakter Kompleks 7 nowoczesnych budynków wolnostojących, zaprojektowanych w geometryczne bryły z obszernymi przeszkleniami, dzięki którym do wnętrza dociera mnóstwo światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długie Ogrody

Śródmieście,Gdańsk

2 200 zł35 m² 62,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta tylko W naszym biurze Mieszkanie w centrum miasta po kapitalnym remoncie. Duża kawalerka z osobna ustawną kuchnią. Łazienka razem z wc - z kabiną prysznicową. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Chełm,Gdańsk

569 000 zł45 m² 12 644,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy słoneczne, gotowe do wprowadzenia lub wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk-Orunia Górna, doskonale położonej pod względem komunikacji w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdańsk

20 000 zł98 m² 203,13 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna enklawa dla najbardziej wymagającego Klienta. Nowy apartament czeka na pierwszego Najemcę w nowoczesnym budynku deo plaza na Wyspie Spichrzów w sercu Gdańska. Przepiękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

827 000 zł68 m² 12 108,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do remontu blisko morza. Doskonałe pod inwestycję. Lokal znajduje się w samym centrum nadmorskiej dzielnicy Żabianka, na granicy Gdańska i Sopotu, świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwskie Wzgórze

Składy,Gdańsk

2 270 zł49 m² 46,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podpisz umowę do 26.06.2024 r., A OTRZYMASZ - 500 ZŁ RABATU NA 1 CZYNSZ! Mieszkanie zlokalizowane jest w zacisznej i spokojnej okolicy przy ul. Myśliwskie Wzgórze. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Maćkowy,Gdańsk

700 000 zł92 m² 7 605,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! W ofercie sprzedaży rodzinne dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stępkarska

Śródmieście,Gdańsk

960 000 zł38 m² 25 150,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: pięknie wykończony, przynoszący stały dochód lokal mieszkalny z balkonem i z widokiem na Stocznię, motławę i miasto. Lokalizacja: wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Matemblewo,Gdańsk

2 899 000 zł199 m² 14 532,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Wille Mateblevo to kompleks 4 nowoczesnych domów wolnostojących, zaprojektowanych jako geometryczne bryły z imponującymi przeszkleniami, dzięki którym do wnętrza dociera mnóstwo światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wyspiańskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

88,89 zł/m²36 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal parterowy z wejściem bezpośrednio z ulicy i dużą przeszkloną witryną. Na lokal składa się sala sprzedaży o pow. około 20m2, druga sala z oknem i dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

399 000 zł29 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: bardzo dobra lokalizacja Idealne na start Świetna komunikacja Słoneczna ekspozycja standard: mieszkanie usytułowane między 3 a 4 piętrem. Funkcjonalny układ. Mieszkanie dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

435 000 zł34 m² 12 831,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dla miłośnikow czworonogów - ogródek - 32m2 Nieruchomość położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Gdańsk Łosowice. Atuty: nowoczesne osiedle Bezpieczne osiedle Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Suchanino,Gdańsk

2 690 zł51 m² 52,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w świetnie skomunikowanej dzielnicy Suchanino. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kielnieńska

Osowa,Gdańsk

2 600 zł36 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w cichej i spokojnej okolicy! Lokal (36,20 m2) składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hrabowskiej

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

975 000 zł153 m² 6 389,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Przedstawiam Państwu powstającą właśnie inwestycję Południove Ogrody - składa się ona z 9 bliźniaków a znajduje się w Gdańsku, przy ulicy Prof. Marii Hrabowskiej. Osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewanowskiego

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 059 900 zł106 m² 10 003,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W sercu gdańska atuty: możliwość zmiany aranżacji pomieszczeń Wykończone i gotowe do wprowadzenia Idealne pod wynajem Lokalizacja w centrum potencjał inwestycyjny! Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

999 000 zł56 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jaśkowa Dolina to jedna z najpiękniejszych części dawnego, gdańskiego Wrzeszcza. To dzielnica pełna zieleni i historycznej zabudowy z końca XIX i pierwszej połowy XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Topolowa

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

100 zł/m²18 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Oferuję Państwu atrakcyjny lokal użytkowy/biuro do wynajęcia w centrum Gdańska, dokładniej.