dowolna

Domy pod klucz Gdańsk - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pienkowskiej

Łostowice,Gdańsk

1 499 000 zł130 m² 11 548,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:378 m²

Rodzinny dom z ogrodem na zamkniętym osiedlu - Gdańsk Łostowice, jodłowy Park Szukasz przestrzeni, która połączy komfort życia w mieście z ciszą i zielenią? Ten skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sołdka

Osowa,Gdańsk

1 499 000 zł206 m² 7 290,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Dom marzeń dla rodziny - przestronny, słoneczny i gotowy do zamieszkania! atuty nieruchomości: - garaż - Garderoba - Taras od strony południowej oraz balkon - Super sąsiedztwo, bezproblemowi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy dom z widokiem na las i rzekę Raduni - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 244 m , wykończony w najwyższym standardzie, z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

7 000 zł199 m² 35,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 199,27 m , położony przy ul. Guderskiego na prestiżowym i chronionym osiedlu Przystań (deweloper Ekolan). Dom dostępny od sierpnia/września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Kiełpino Górne,Gdańsk

2 000 000 zł233 m² 8 583,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:399 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w spokojnej, klimatycznej okolicy idealne miejsce do życia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Boczna

Orunia,Gdańsk

867 000 zł178 m² 4 870,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż parter domu - Cicha okolica, przestronny dom z dużym ogrodem Oferujemy na sprzedaż parter domu o powierzchni 110 m , idealny dla osób szukających komfortu i przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem

Gdańsk,pomorskie

369 000 €105 m² 3 514,29 €/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta sprzedaży ekskluzywnej willi w Los Alcazares Cena netto: od 369.000 Twój wymarzony dom w słonecznej Hiszpanii czeka na Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Międzygwiezdna

Osowa,Gdańsk

1 349 000 zł126 m² 10 740,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:382 m²

Agencja westate, prezentuje Państwu sprzedaż atrakcyjny rodzinny dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu w miejscowości Gdańsk - Osowa. ** atuty: ** - kameralne, zamknięte osiedle. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmińska

Osowa,Gdańsk

1 150 000 zł118 m² 9 708,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Agencja westate, prezentuje Państwu sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Gdańsk Osowa. Dom jest zadbany, przestronny i gotowy do zamieszkania. Zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lęborska

Oliwa,Gdańsk

1 550 000 zł235 m² 6 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Doskonała lokalizacja - Gdańsk, oliwa - ul. Lęborska 8. Kameralne położenie w cichej, spokojnej otulinie domów jednorodzinnych oraz bliskości ścisłego Centrum Biznesowego Gdańska. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobieli

Brzeźno,Gdańsk

2 599 000 zł138 m² 18 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, dwupiętrowy dom, położony w malowniczej okolicy Brzeźna, zaledwie kilka minut od plaży! Podstawowe informacje: spokojna dzielnica - Brzeźno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Suchanino,Gdańsk

1 349 000 zł147 m² 9 153,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:399 m²

Tylko u Nas wyjątkowy dom na sprzedaż blisko Centrum Gdańska Oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy dom w doskonałej lokalizacji przy ulicy Beethovena w Gdańsku. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Osowa,Gdańsk

2 790 000 zł263 m² 10 608,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:811 m²

Jeśli szukasz pięknego I komfortowego domu tuż przy gdańsku dla swojej rodziny, ten dom jest właśnie dla ciebie! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Chwaszczynie, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

1 550 000 zł235 m² 6 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Doskonała lokalizacja - Gdańsk, przymorze - ul. Lęborska 8. Kameralne położenie w cichej, spokojnej otulinie domów jednorodzinnych oraz bliskości ścisłego Centrum Biznesowego Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobieli

Brzeźno,Gdańsk

2 599 000 zł138 m² 18 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, dwupiętrowy dom, położony w malowniczej okolicy Brzeźna, zaledwie kilka minut od plaży! Atuty: -Lokalizacja blisko plaży -Lidl, biedronka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

2 050 071 zł185 m² 11 091,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Świetnie skomunikowany dom szeregowy na granicy moreny I jasienia gotowe do odbioru W maju 2025 istnieje możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji brak dodatkowych kosztów zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

2 599 000 zł138 m² 18 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dwupiętrowy dom, położony w malowniczej okolicy Brzeźna, zaledwie kilka minut od plaży! -lokalizacja blisko plaży - cisza, spokój - Blisko od domu Lidl, biedronka -nowoczesne wykończenie (2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morawska

Przymorze,Gdańsk

3 200 000 zł177 m² 18 035,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:629 m²

Ostatnia willa W ofercie! inwestycja zakończona! 0% prowizji! biuro sprzedaży inwestycji. W sprzedaży willa roma, segment B.r Willa B o powierzchni 177,43 m2 położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

4 490 000 zł180 m² 24 944,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Szukacie domu wolnostojącego w Oliwie w bezpośrednim sąsiedztwie lasu? Ta oferta jest dla Was idealna! atuty: - bezpośrednie sąsiedztwo lasu - budynek jest zadbany i gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 375 000 zł2 350 m² 1 861,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 112 m²

Biuro Nieruchomości komfort zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego osiedla domów szeregowych usytuowanego w malowniczej miejscowości Juszkowo, zaledwie 13 km od gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzoskwiniowa

Łostowice,Gdańsk

945 000 zł90 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy o powierzchni 90 m , który dodatkowo posiada udział w prywatnym stawie, co jest rzadką i atrakcyjną cechą tej nieruchomości. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

1 710 149 zł137 m² 12 450,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kiedrowskiego

Jasień,Gdańsk

2 050 071 zł185 m² 11 091,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne różne domy Atrakcyjna Cena || Nowoczesna Inwestycja || Morena Opis: na sprzedaż dom o powierzchni 184,83 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Smęgorzyńska

Kokoszki,Gdańsk

1 695 000 zł300 m² 5 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Atuty: szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta i centrum Gdańska Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura Wokół wiele terenów zielonych sprzyjające wypoczynkowi i rekreacji Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Brzeźno,Gdańsk

2 599 000 zł138 m² 18 871,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny narożny szeregowiec z ogrodem blisko morza - Gdańsk, brzeźno Wyjątkowa nieruchomość w doskonałej lokalizacji! Jeśli marzysz o nowoczesnym domu blisko morza, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmińska

Osowa,Gdańsk

1 599 000 zł147 m² 10 877,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:694 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, położony w atrakcyjnym miejscu na ulicy Chełmińskiej w Gdańsku Osowej, w otoczeniu lasu oraz blisko jeziora Osowskiego (5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobieli

Brzeźno,Gdańsk

2 599 000 zł138 m² 18 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 500 000 zł500 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny biznes budynek z gotowymi apartamentami! Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 050 071 zł185 m² 11 081,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Osiedle składać się będzie docelowo z 27 domów szeregowych o powierzchni od 137 do 185 m2. Każdy z nich będzie posiadał przestronny ogródek oraz jedno- lub dwustanowiskowy garaż. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 710 149 zł137 m² 12 482,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czereśniowa

Świętokrzyskie,Gdańsk

1 249 000 zł113 m² 11 063,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w znakomitej lokalizacji. Położony w cichej i spokojnej części Gdańska, oferujący doskonałą komunikację z kluczowymi dzielnicami miasta. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Radarowa

Matarnia,Gdańsk

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Dom dwurodzinny Gdańsk Matarnia (klukowo). Bliska odległość od kilku biurowców, firmy Intel oraz gdańskiego lotniska. Łatwy dojazd do obwodnicy, komunikacja miejska autobusowa oraz pkm. Poza tym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bitwy Oliwskiej

Oliwa,Gdańsk

2 650 000 zł187 m² 14 207,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Eleganckie Życie Współczesne w Zabytkowej Ramie Przy urokliwej ulicy Bitwy Oliwskiej w Gdańsku, znajdziesz wyjątkową inwestycję. Dom bliźniak, który przyciąga uwagę nie tylko swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 500 000 €500 m² 3 000 €/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siedlce,Gdańsk

1 490 000 zł127 m² 11 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nie pobieramy prowizji -współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc kontakt - biuroumów się na prezentację Tu nie potrzeba reklamy! Wyjątkowa okazja! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

2 250 000 zł235 m² 9 574,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Rezerwacja Doskonała lokalizacja - Gdańsk, przymorze Małe - ul. Lęborska. Kameralne położenie w cichej, spokojnej otulinie domów jednorodzinnych oraz bliskości ścisłego Centrum Biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 500 000 zł500 m² 3 000 zł/m²