dowolna

Domy pod klucz Gdańsk - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Kasjopei

Osowa,Gdańsk

949 000 zł87 m² 10 908 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Nowa oferta, tylko w naszym biurze nieruchomości! Nie wiesz czy chcesz zamieszkać w domu, czy w mieszkaniu? Jeżeli szukasz optymalnej przestrzeni i jednocześnie cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

998 000 zł73 m² 13 671,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Good Life Estates oferuje Państwu mieszkanie w bliźniaku o powierzchni 72,69 m2 wraz z działką o wielkości prawie 400 m2 w stanie deweloperskim. Bez prowizji w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lipce,Gdańsk

899 000 zł182 m² 4 939,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową, zabudowaną budynkiem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położoną w Gdańsku przy ul Lipce 3. Nieruchomość nie wymaga większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmińska

Osowa,Gdańsk

1 850 000 zł209 m² 8 851,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom usytuowany w Chwaszczynie - dużej, prężnie rozwijającej się wsi kaszubskiej, położonej w niedalekiej odległości zarówno od Gdańska, jak i Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowa,Gdańsk

1 850 000 zł209 m² 8 851,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sierpniowa

Kiełpino Górne,Gdańsk

7 900 zł280 m² 28,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:860 m²

Nieruchomość znajduje się w zacisznej części Gdańska, eleganckiej dzielnicy Kiełpino Górne. Doskonała lokalizacja: łatwy dojazd do obwodnicy i do centrum Gdańska. Dom otoczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

1 060 000 zł73 m² 14 520,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokalizacja: wyspa Sobieszewska, województwo Pomorskie gotowa już W czerwcu /2024! Good Life Estates oferuje Państwu mieszkanie w bliźniaku o powierzchni 72,69 m2 wraz z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

12 000 zł161 m² 74,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajmu proponujemy urokliwy dom typu bliźniak położony w cichej i spokojnej części Gdańsk Oliwa, w sąsiedztwie domów wolno stojących, przy jednoczesnym łatwym dostępie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkońska

Oliwa,Gdańsk

3 350 000 zł228 m² 14 693 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:713 m²

Unikatowa okazja - gotowy dom w centralnej lokalizacji Gdańska przy urokliwej ulicy Arkońskiej z narożną działką! Unikalna Oferta - dom w cenionej lokalizacji Gdańska jaką jest Oliwa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Na Zboczu

Siedlce,Gdańsk

1 999 000 zł286 m² 6 977,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:843 m²

Rezerwacja Doskonała lokalizacja - Gdańsk, siedlce - ul. Na Zboczu Kameralne położenie w cichej, spokojnej otulinie domów jednorodzinnych oraz bliskości ścisłego Centrum Gdańska. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wysoka,Gdańsk

1 555 000 zł282 m² 5 514,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:484 m²

Wyjątkowa Rezydencja z Potencjałem Zachwycający, nowoczesny dom bliźniak zlokalizowany w malowniczym Chwaszczynie, gdzie natura miesza się z miejskim stylem życia, zapewniając komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdańsk

Chełm,Gdańsk

1 635 000 zł137 m² 11 934,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom pod klucz z garażem na 2 auta Brak pcc - zakup z rynku pierwotnego. 5 lat rękojmi. Dom jest zlokalizowany w odległości zaledwie 2km od fontanny Neptuna (ul.Długa), 1,8km od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Osowa,Gdańsk

2 150 000 zł209 m² 10 287,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Kiełpino Górne,Gdańsk

2 390 000 zł240 m² 9 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz wyjątkowego domu we wspaniałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy idealny dom dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój. Atuty: - świetna lokalizacja, - przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

1 290 000 zł178 m² 7 233,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dwupoziomowe bezczynszowe mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 108 m2 w Gdańsku przy ulicy Niepołomickiej w dzielnicy Łostowice mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmińska

Osowa,Gdańsk

2 150 000 zł209 m² 10 287,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wichrowe Wzgórze

Matemblewo,Gdańsk

2 390 000 zł136 m² 17 573,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Atuty nieruchomości : cicha, spokojna okolica prestiżowe sąsiedztwo świetna lokalizacja piękny ogród garaż + miejsce naziemne alarm Lokalizacja Matemblewo jest bardzo ciekawą dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Osowa,Gdańsk

1 750 000 zł145 m² 12 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Atuty: nowoczesny szereg dla osób ceniących elegancję i wygodę. Wysokiej klasy materiały, jasne i przestronne wnętrza, zagospodarowany i zadbany ogród z dużym tarasen. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 250 000 zł180 m² 12 476,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Atuty: wyborne miejsce do zamieszkania dla rodziny poszukującej wysokiej klasy nieruchomości o ponadczasowej architekturze. Jest to najnowszy IV etap inwestycji Harris House która składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

1 490 000 zł127 m² 11 732,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Tylko u Nas! dom W kamienicy: na sprzedaż piękny dom o powierzchmi od 127m2, w ofercie również do 160 m2! W jego skład wchodzą: - ustawny salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdańsk

Chełm,Gdańsk

1 695 000 zł137 m² 12 372,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 350 000 zł180 m² 13 030,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

681 000 zł89 m² 7 640,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - gwarantowana prywatność - niskie ceny mieszkań - oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

702 500 zł89 m² 7 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

681 000 zł89 m² 7 636,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

712 000 zł87 m² 8 142,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Kiełpino Górne,Gdańsk

2 499 000 zł240 m² 10 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stroma

Łostowice,Gdańsk

6 900 zł141 m² 48,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Nowy, wykończony pod klucz dom zlokalizowany w spokojnej okolicy, z dostępem do licznych usług, szkoły i przedszkoli, idealny dla rodziny z dziećmi, posadowiony na dużej, prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmińska

Osowa,Gdańsk

1 250 000 zł118 m² 10 553 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Proponuję Państwu nieruchomość położoną w dzielnicy Gdańska, ale uśmiechającą się w kierunku natury. Zatem jest to udany kompromis między potrzebą bliskości miasta i wygodami za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Wysoka,Gdańsk

1 459 000 zł129 m² 11 310,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Atuty: propozycja dla osób ceniących elegancję, wygodę oraz ciszę i spokój. Skrajny szereg, z narożną działką o pow. 430m2. Garaż jednostanowiskowy w budynku, dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Snycerzy

Kokoszki,Gdańsk

1 539 000 zł121 m² 12 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Nieruchomość położona na gdańskim osiedlu domów jednorodzinnych Kokoszki. Miejsce zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy z dala od ruchliwych arterii komunikacyjnych oraz miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdańsk

Brzeźno,Gdańsk

1 849 900 zł150 m² 12 332,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom składa się z trzech kondygnacji: przyziemie, podwyższony parter oraz piętro. Obecnie dom jest wynajmowany. Dom o wymiarach zewn. 6mx12m, składa się z 6 pokoi, 3 łązienki, 2 kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kampinoska

Łostowice,Gdańsk

1 039 000 zł131 m² 7 913 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Komfortowe apartamenty Potrzebujesz większej przestrzeni dla siebie i swoich bliskich? Na osiedlu Kampinova powstają dwukondygnacyjne lokale mieszkalne z dwustanowiskowymi garażami. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

2 970 000 zł320 m² 9 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:740 m²

Atuty: nowoczesny dom z ogrodem dla osób oczekujących komfortu i wyjątkowej przestrzeni wykończony w wysokim standardzie. Lokalizacja: pogranicze Gdańska łostowice/gdańsk Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdańsk

Szadółki,Gdańsk

1 049 000 zł115 m² 9 121,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom z szybkim dojazdem do centrum Dom jest położony w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, zaledwie 11 min od centrum. Bliskie sąsiedztwo Obwodnicy Trójmiasta i dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ukośna

Lipce,Gdańsk

699 000 zł76 m² 9 173,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:234 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kameralny i wygodny bliźniak znajdujący się w Lipcach. Zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, w kilka minut znajdziemy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdańsk

Ujeścisko,Gdańsk

1 340 000 zł136 m² 9 853,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Funkcjonalny bliźniak Z 2007 r. | 136 m2 | salon Z kominkiem | 4 pokoje | 2 łazienki | taras | przestronne wnętrze | gdańsk ujeścisko zakoniczyn | działka 401 m2. Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gdańsk

Ujeścisko,Gdańsk

1 399 000 zł165 m² 8 478,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom jednorodzinny | 165 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 balkony | taras | przestronne wnętrze | gdańsk ujeścisko łostowice | Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej, który znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Siedlce,Gdańsk

1 490 000 zł127 m² 11 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycja znajduje się w wyjątkowo ciekawej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie centrum Gdańska- 10 minut od Starego Miasta, a z drugiej strony w kameralnej części jego dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Siedlce,Gdańsk

1 590 000 zł149 m² 10 703,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Osowa,Gdańsk

9 900 zł160 m² 61,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 982 m²

Idealny dom dla rodziny. Cicha, spokojna okolica domów jednorodzinnych w dzielnicy Gdańska - Osowa, leżąca nieopodal od centrum. Świetnie rozwinięta infrastruktura - sklepy, markety, prywatne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku