dowolna

Domy na sprzedaż Gdańsk - Oferty sprzedaży domów

396 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

396 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świbnieńska

Świbno,Gdańsk

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Świbno - wschodnia część Wyspy Sobieszewskiej , nieruchomość położona nieopodal przeprawy promowej do Mikoszewa i drogi wojewódzkiej nr 501 prowadzącej do śródmieścia Gdańska (ok 20km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

3 000 000 €1 740 m² 1 724,14 €/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dla inwestora! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży kamienicy o funkcji biurowej w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdańsku. Obiekt nowocześnie urządzony. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

2 200 000 zł488 m² 4 508,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna, jedna z nielicznych i niepowtarzalna nieruchomość położona w jednej z piękniejszych dzielnic Gdańska w Oliwie. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

955 000 zł160 m² 5 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Nieruchomość znajduje się na jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic starego Wrzeszcza-Jaśkowej Dolinie. Tu mieszkał i tworzył wybitny muzyk Henryk Hubertus Jabłoński. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Rębiechowo,Gdańsk

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 173m2 /bez garażu/. Bramą otwierana pilotem, droga wybrukowana prowadzi do garażu na dwa samochody, obok kotłownia. Z garażu i kotłowni wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogryczaków

Oliwa,Gdańsk

820 000 zł170 m² 4 822,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

U nas kupisz bez prowizji! klient nabywający nieruchomość nie płaci prowizji- prowizję pośrednika pokrywa zbywający. ID oferty 381/1428/ods. Gdańsk Oliwa, ul. Romana i Apolonii Ogryczaków, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Promienista

Sobieszewo,Gdańsk

10 000 000 zł1 200 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:38

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Dochodowy Ośrodek Wypoczynkowy na Wyspie Sobieszewskiej sprzedam. Obiekt zlokalizowany jest w odległości 12 km od centrum Gdańska w pobliżu trasy E-7. Dojazd autobusem miejskim nr 112. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tomczaka

Święty Wojciech,Gdańsk

719 000 zł293 m² 2 453,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa cena! Wolnostojący, ogrodzony dom na działce 700 m2, 3- kondygnacyjny plus poddasze; z garażem 2-stanowiskowym. Zlokalizowane na ul. Tomczaka 19 w Gdańsku zapewnia ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jasień

Jasień,Gdańsk

2 790 000 zł296 m² 9 430,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 448 m²

Dom (295 m2) 4- kondygnacyjny składa się z 11 pokoi, 3 łazienek, aneksu kuchennego oraz salki konferencyjnej. Okna (stare drewniane) w większej mierze skierowane są w stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

1 670 000 zł231 m² 7 229,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Przedstawiam jedną z najciekawszych inwestycji w Gdańsku! Jeżeli szukasz nowego domu w mieście, a właściwie w centrum miasta, to ta oferta skierowana jest do Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cementowa

Kokoszki,Gdańsk

797 000 zł151 m² 5 278,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 723 m²

Blisko ulicy: cementowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'trypolis 2_446' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leźnieńska

Kokoszki,Gdańsk

1 047 000 zł251 m² 4 171,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Blisko ulicy: leźnieńska jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'koncept 13_237' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czereśniowa

Ujeścisko,Gdańsk

644 000 zł131 m² 4 916,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Blisko ulicy: czereśniowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'małgosia_123' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łagowska

Kokoszki,Gdańsk

655 000 zł106 m² 5 014,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Blisko ulicy: łagowska jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'miniaturka_24' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z ogrodem w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, willowej dzielnicy Wrzeszcza w sąsiedztwie pięknych terenów zielonych. Nieruchomość doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Darżlubska

Łostowice,Gdańsk

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Tutaj odnajdziesz budzącą się do życia przyrodę, przywołują pierwotną bliskość człowieka i natury, którą w tym domu poczujesz jak nigdzie. Już od progu swojej posesji, tuż za furtką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwiazdowskiego

Brzeźno,Gdańsk

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:60 m²

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Na sprzedaż atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lubowidzka

Szadółki,Gdańsk

592 000 zł165 m² 3 587,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Blisko ulicy: lubowidzka jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'roleks Bis_136' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jaworowa

Jasień,Gdańsk

723 000 zł131 m² 5 519,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Niedaleko ulicy: jaworowa jest działka gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w żurawkach 3_326' (zdjęcia są powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł335 m² 3 432,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Dom wolno stojący rok budowy 2008, pow. działki 820 m2, pow. całkowita 335 m2, pow. użytkowa 226 m2, garaż na dwa samochody. Parter: hol, kuchnia, salon, gabinet z biblioteką, łazienka, pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Osowa,Gdańsk

620 000 zł134 m² 4 626,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Zapraszam na prezentację zabudowy jednorodzinnej z wydzielonymi trzema domami położonej w samym centrum dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Osowa. Pod względem prawnym każdy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leźnieńska

Kokoszki,Gdańsk

779 000 zł103 m² 7 563,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Blisko ulicy: leźnieńska jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'leon zx51_103' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

749 000 zł143 m² 5 237,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Gdańsk-Jasień przy ulicy Potęgowskiej, jest to prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska, w której powstają coraz to piękniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Kokoszki,Gdańsk

760 000 zł198 m² 3 838,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący dom z 1984 roku, usytuowany na przestronnej działce o pow. 800 m2 z licznymi drzewami owocowymi. Wydaje się idealny dla miłośników ogrodnictwa i zdrowego żywienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Bacha

Suchanino,Gdańsk

1 090 000 zł240 m² 4 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Gdańsk dom na sprzedaż. Bardzo ładny, funkcjonalny i słoneczny dom, usytuowany na działce w taki sposób, że istnieje możliwość posadowienia 1/2 bliźniaka (na cele mieszkaniowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kowale

Kowale,Gdańsk

3 100 000 zł600 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Pensjonat na sprzedaż zrealizuj marzenia I zainwestuj we własny biznes. Bardzo ciekawa i godna polecenia oferta sprzedaży funkcjonującego pensjonatu w miejscowości Kowale k. Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goplańska

Kiełpino Górne,Gdańsk

1 100 000 zł171 m² 6 436,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:569 m²

Twój dom przy lesie, wykwintny jak czekolada. Dom w otulinie leśnej jest wysoce pożądanym dobrem luksusowym i najbardziej prestiżową lokalizacją na rynku nieruchomości. Wysmakowany charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nagietkowa

Karczemki Kiełpińskie,Gdańsk

1 050 000 zł230 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Idealny dom dla rodziny Z dziećmi Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolno stojący o pow. 230 m2, posadowiony na działce o pow. 550 m2, dwukondygnacyjny z garażem na dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Otomińska

Kiełpino Górne,Gdańsk

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zamieszkaj tu! dom W cenie mieszkania Prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską, domy w zabudowie szeregowej posadowione w dzielnicy domów jednorodzinnych na osiedlu Kiełpino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Otomińska

Kiełpino Górne,Gdańsk

620 000 zł160 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Osowa,Gdańsk

580 000 zł136 m² 4 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

820 000 zł170 m² 4 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Atuty nieruchomości: - olbrzymie możliwości aranżacyjne - pełna własność gruntowa - dogodna komunikacja z centrum - wymieniona instalacja - pełna infrastruktura handlowo-usługowa - duży garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Kowale,Gdańsk

899 000 zł240 m² 3 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zamieszkaj tu! Może właśnie ten dom spełni twoje oczekiwania? Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 240 m2 posadowiony na działce o pow. 1000 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wileńska

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 400 000 zł115 m² 12 173,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się we Wrzeszczu, w najbliższym otoczeniu mamy pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz przedszkole, szkoła podstawowa i liceum. W niedużej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stężycka

Jasień,Gdańsk

729 900 zł143 m² 5 237,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! lokalizacja Cicha i spokojna okolica oraz nowe i prestiżowe osiedle "stylowy jasień", świetnie skomunikowana z całym trójmiastem. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Międzygwiezdna

Osowa,Gdańsk

890 000 zł161 m² 5 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:161 m²

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! lokalizacja Gdańsk Osowa cicha i spokojna dzielnica, świetnie skomunikowana przez bliskość obwodnicy świetny dojazd do każdej części trójmiasta. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Orunia

Orunia,Gdańsk

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! lokalizacja Lokal świetnie zlokalizowany, znajduje się na Gdańskiej Oruni 4 kilometry od centrum Gdańska. W okolicy wiele sklepów, przystanki komunikacji.