dowolna

Domy na sprzedaż Gdańsk - Oferty sprzedaży domów

396 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

396 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjna nieruchomość na granicy Śródmieście- chełm. Budynek 4 kondygnacyjny o powierzchni mieszkalnej łącznie 300 m2 (po ok. 80 m2 na każdej kondygnacji), lokalizacja: dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowiec

Matemblewo,Gdańsk

1 229 000 zł137 m² 8 977,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Dom przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój, bliskość przyrody, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z wszystkich przywilejów, które daje mieszkanie w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaruskiego

Osowa,Gdańsk

720 000 zł172 m² 4 186,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:595 m²

0zł prowizji dla Kupującego. Podpiwniczony dom z ogrodem i wejściem do lasu. Budynek: budynek podpiwniczony, z garażem zlokalizowanym w przyziemiu. Ogrzewany za pośrednictwem pieca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa

Osowa,Gdańsk

563 000 zł99 m² 5 686,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'dorotka_56' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W cenie jest działka ( 290 tys.) razem z domem (273 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kokoszki

Kokoszki,Gdańsk

454 000 zł80 m² 5 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:999 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'w winogronach_47' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W cenie jest działka ( 200 tys.) razem z domem (254 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kokoszki

Kokoszki,Gdańsk

517 000 zł145 m² 2 926,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'atena_116' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W cenie jest działka ( 181 tys.) razem z domem (336 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Orunia-św.Wojciech-Lipce

Orunia-św.Wojciech-Lipce,Gdańsk

660 000 zł168 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'wiera_37' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W cenie jest działka ( 290 tys.) razem z domem (370 tys.) w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Maćkowy

Maćkowy,Gdańsk

480 000 zł98 m² 4 897,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'wiktoriatk 109 G_1' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W cenie jest działka ( 208 tys.) razem z domem (272 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Orunia-św.Wojciech-Lipce

Orunia-św.Wojciech-Lipce,Gdańsk

407 000 zł98 m² 4 153,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'wiktoriatk 109 G_1' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W cenie jest działka ( 135 tys.) razem z domem (272 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pienkowskiej

Łostowice,Gdańsk

660 000 zł149 m² 4 429,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Cena w parze z wysoką jakością! Ostatni dom w sprzedaży! Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej dla osób ceniących komfort, przestrzeń i ciszę. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krylowa

Świbno,Gdańsk

719 000 zł150 m² 4 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:977 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, powierzchni użytkowej 130 m2, całkowitej 150 m2,. działka o powierzchni 977 m2, zlokalizowany w Gdańsk Świbno, gmina Sobieszewo. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wzgórze Mickiewicza

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

950 000 zł219 m² 4 345,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Lokalizacja I okolica Wolnostojący dom w o powierzchni 218 m2 zlokalizowany w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gdańska, gdańsk Chełm, wzgórze Mickiewicza. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brygady

Zakoniczyn,Gdańsk

480 000 zł176 m² 2 722,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Uroczy dom z dużym potencjałem. Nieruchomość o pow. użytkowej 126,30 m2 składa się z piwnicy, parteru: wiatrołap, hol, salon (28 m2) z wyjściem na drewniany taras i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Karczemki

Karczemki,Gdańsk

780 000 zł141 m² 5 531,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 141m2, usytuowany na działce o powierzchni 200 m2, zlokalizowany w dzielnicy Karczemki. Droga do Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa

Osowa,Gdańsk

950 000 zł280 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 841 m²

Nowoczesny budynek z funkcjonalnymi pomieszczeniami na granicy Chwaszczyna i dzielnicy Gdańska Osowa. Podpiwniczony, wolnostojący z użytkowym poddaszem, założony na nieregularnym rzucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

859 000 zł110 m² 7 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom wybudowany w 1998 r. Bungalow z bloczków gipsowych, docieplony styropianem i otynkowany.Bez podpiwniczenia i bez poddasza. Dach pokryty dachówką betonową. 2 sypialnie po 13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa

Osowa,Gdańsk

695 000 zł107 m² 6 495,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 354 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'dom w sasankach 2_50' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 418 tys.) razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa

Osowa,Gdańsk

630 000 zł130 m² 4 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'bergen4_60' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W cenie jest działka ( 323 tys.) razem z domem (307 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Orunia

Orunia,Gdańsk

488 000 zł104 m² 4 772,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:749 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'miniaturka_24' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W cenie jest działka ( 224 tys.) razem z domem (264 tys.) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa

Osowa,Gdańsk

491 000 zł98 m² 5 010,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'joseph Z1_93' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 225 tys.) razem z domem (266.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ludowa

Wrzeszcz,Gdańsk

3 000 000 zł361 m² 8 310 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Proponujemy do sprzedaży funkcjonalny dom wolnostojący, zlokalizowany w Gdańsku - Strzyże. Położony w spokojnej i cichej okolicy, blisko lasu, jednakże posiadający pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołkowyska

Słoneczna Morena,Gdańsk

1 460 000 zł230 m² 6 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mini osiedle domów/ prestiż - luksus - wygoda Z niezwykłą przyjemnością prezentujemy Państwu mini Osiedle nietuzinkowych domów w zabudowie bliźniaczej oraz wolno stojącej wyróżniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa

Osowa,Gdańsk

481 000 zł93 m² 5 172,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'w poziomkach_342' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 220 tys.) razem z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Charzykowska

Kiełpino Górne,Gdańsk

849 000 zł149 m² 5 697,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Oferta warta uwagi! Prezentujemy atrakcyjny pod wieloma względami dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 150 m2, posadowiony na działce o pow. 340 m2. Dom dwukondygnacyjny obejmuje: na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołkowyska

Matemblewo,Gdańsk

1 460 000 zł230 m² 6 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mini osiedle domów/ prestiż - luksus - wygoda Z niezwykłą przyjemnością prezentujemy Państwu mini Osiedle nietuzinkowychdomów w zabudowie bliźniaczej oraz wolno stojącej wyróżniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syriusza

Osowa,Gdańsk

560 000 zł150 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:213 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Gdańsku Osowie. Dom o pow. 150 m2 posadowiony na działce o pow. 213 m2. Pierwsza kondygnacja Przedsionek - na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konarskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 500 000 zł180 m² 13 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Proponujemy do sprzedaży dom z działką o powierzchni ponad 1000 m kw., w prestiżowej części Wrzeszcza sąsiadujący z Konsulatami oraz Sądem. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wojskiego

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

560 000 zł95 m² 5 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Mały domek wolno stojący/ alternatywa dla mieszkania W mieście bardzo dobra lokalizacja Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem jednorodzinnym wolno stojącym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goplańska

Kiełpino Górne,Gdańsk

879 000 zł277 m² 3 173,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:877 m²

Oferta godna polecenia / możliwość podziału domu na dwa odrębne mieszkania/ idealna propozycja pod inwestycję I działalność Prezentujemy Państwu atrakcyjny pod wieloma względami dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołkowyska

Słoneczna Morena,Gdańsk

1 890 000 zł270 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraśnięta

Jasień,Gdańsk

840 000 zł220 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom częściowo do wykończenia I własnej aranżacji. Oferujemy do sprzedaży dom bliźniak z 1997 r. o powierzchni całkowitej 220 m2, położony w pięknej dzielnicy- gdańsk Jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kowale

Kowale,Gdańsk

3 100 000 zł600 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Pensjonat na sprzedaż zrealizuj marzenia I zainwestuj we własny biznes. Bardzo ciekawa i godna polecenia oferta sprzedaży funkcjonującego pensjonatu w miejscowości Kowale k. Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Zaspa,Gdańsk

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:73 m²

Szereg środkowy. zamknięty teren. Kameralne osiedle. Blisko morza i terenów rekreacyjnych. Zadbane wnętrze. We wszystkich pokojach parkiet dębowy, poziom 0: salon z wyjściem na balkon /kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łapalicka

Kiełpino Górne,Gdańsk

559 000 zł128 m² 4 367,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Termin realizacji: IV kwartał 2017 r. (II Etap inwestycji) Świetnie położony dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Stan deweloperski. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Harfowa

Złota Karczma,Gdańsk

840 000 zł300 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:145 m²

Nabywca nie płaci prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronny, zadbany dom w zabudowie szeregowej w Gdańsku na Złotej Karczmie! Nieruchomość położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gostyńska

Kokoszki,Gdańsk

499 000 zł178 m² 2 803,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 178m2 wybudowany 2016 roku według projektu Preston Lipińscy z niewielkimi zmianami z materiałów budowlanych wysokiej jakości na działce 1173.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Osowa,Gdańsk

550 000 zł179 m² 3 072,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w szeregu z 1995 roku w atrakcyjnej cenie, położony blisko obwodnicy trójmiejskiej na Gdańskiej Osowie. Powierzchnia całkowita domu to 179 m2 a użytkowa 150 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa

Osowa,Gdańsk

630 000 zł130 m² 4 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'bergen4' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 323 tys.) razem z domem (307.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kokoszki

Kokoszki,Gdańsk

584 000 zł105 m² 5 561,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'cyprian z216gl' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 285 tys.) razem z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Szadółki

Szadółki,Gdańsk

563 000 zł79 m² 6 582,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

| budynek jednorodzinny wg projektu 'ula Z212' , który wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę lub 5 w kredycie. W tym ogłoszeniu policzyliśmy działkę ( 320 tys.) razem z domem (243.