dowolna

Domy Gdańsk – Oferty sprzedaży i najmu domów w Trójmieście

412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

412 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Kowale,Gdańsk

2 097 000 zł186 m² 11 251,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Dom z charakterem przy ul. Pałacowej - klasyczna elegancja w nowoczesnym otoczeniu. W sercu dynamicznie rozwijających się Kowal koło Gdańska, przy spokojnej i kameralnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syriusza

Osowa,Gdańsk

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronny,w pełni umeblowany skrajny dom szeregowy w Gdańsku Osowa. Nieruchomość ma 150 m2 powierzchni i składa się z 4 pokoi.Na pierwszym piętrze z podłogowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strzyża,Gdańsk

2 899 000 zł321 m² 9 027,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Telewizyjna

Klukowo,Gdańsk

1 170 000 zł173 m² 6 769,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Sprzedaż - Dom w zabudowie bliźniaczej | Gdańsk Klukowo ostatnie 3 domy! Twoja oaza spokoju. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia, nowoczesne technologie oraz niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miłosza

Słoneczna Morena,Gdańsk

2 100 000 zł115 m² 18 197,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż: segment skrajny - Gdańsk Morena, ul. Miłosza | robyg | gotowy do zamieszkania Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom - segment skrajny położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagroble

Rudniki,Gdańsk

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lindego

Strzyża,Gdańsk

3 099 000 zł321 m² 9 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gdańsk

Strzyża,Gdańsk

1 949 000 zł111 m² 17 574,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:598 m²

Wyjątkowy dom dla rodziny - ogród, świetna lokalizacja, strzyża / Wrzeszcz Na sprzedaż niezależny, dwupoziomowy lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwulokalowym, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Połczyńska

Jasień,Gdańsk

999 999 zł92 m² 10 813,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Gotowy do odbioru 31.05.2026! Dom gotowy do odbioru od ręki! Zapomnij o oczekiwaniu na budowę. Możesz odebrać klucze natychmiast i rozpocząć nowy etap życia bez zwłoki. Domy te są unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syriusza

Osowa,Gdańsk

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miłosza

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 100 000 zł114 m² 18 458,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż narożny dom szeregowy z ogródkiem w centrum Moreny przy cichej osiedlowej ulicy. [dom] Nieruchomość składa się z salonu z kominkiem oraz kuchnią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubowidzka

Jasień,Gdańsk

925 090 zł92 m² 10 003,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Ekskluzywny Dom w Gdańsku - Inwestycja w Klasycznym Rodzinnym Formacie Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia przestronnego, nowoczesnego domu miejskiego o powierzchni 92,48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Połczyńska

Jasień,Gdańsk

949 000 zł103 m² 9 213,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę w Gdańsku: dom W zabudowie szeregowej - gotowy do wprowadzenia! Gdańsk Jasień, ul. Połczyńska - Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Widoki,Gdańsk

3 254 444 zł128 m² 25 379,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

Wyjątkowy, luksusowy apartament 5 pok. | 128,23 m | 2 balkony | 2 komórki + 2 miejsca w hali | Widok na zielone patio | prestiżowa lokalizacja Oliwa gotowe do odbioru. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strzyża,Gdańsk

3 099 000 zł321 m² 9 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Olszynka,Gdańsk

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:373 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego domu całorocznego na działce rod w Gdańsku Olszynce! atuty wybudowany w 2025 roku tylko 4 min do centrum Gdańska 2 sypialnie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grzybowa

Kokoszki,Gdańsk

1 999 000 zł190 m² 10 521 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 861 m²

Agencja westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykończenia, położony bezpośrednio przy ścianie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kokoszki,Gdańsk

2 290 000 zł298 m² 7 684,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 595 m²

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przepiękny dom parterowy o wysokim standardzie wykończenia i nieograniczonymi możliwościami aranżacji wnętrz. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jasień,Gdańsk

880 000 zł92 m² 9 515,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Spełniaj swoje marzenia w przytulnym domu w otoczeniu przyrody. Piękne osiedle w Gdańskim Jasieniu. W ofercie dom w zabudowie szeregowej o metrażu 92,48 m z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kręta

Wrzeszcz,Gdańsk

3 500 000 zł212 m² 16 527,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:826 m²

Historyczny dom do remontu z projektem ludzi z pasją z pracowni Rasztawicki Architekci. Atuty: historyczna nieruchomość stanowiąca część unikalnego założenia urbanistycznego autorstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szalupowa

Osowa,Gdańsk

1 400 000 zł265 m² 5 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Dobra oferta - wygodny dom szeregowy w dobrym stanie technicznym, w centralnej części tradycyjnej Osowy - osiedle domów jednorodzinnych szeregowych, wybudowane w latach 90-tych w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Beethovena

Suchanino,Gdańsk

3 995 000 zł453 m² 8 818,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:907 m²

Nowoczesna nieruchomość premium W willowej dzielnicy suchanino na gabinet, usługi, pod działalność Modern Property | Dwa niezależne budynki | Basen i taras na dachu | Ogród | Dochód pasywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lindego

Strzyża,Gdańsk

3 099 000 zł321 m² 9 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miłosza

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 350 000 zł110 m² 21 338,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż narożny dom szeregowy z ogródkiem w centrum Moreny przy cichej osiedlowej ulicy. [dom] Nieruchomość składa się z - salonu z kominkiem oraz kuchnią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyczółkowskiego

Siedlce,Gdańsk

899 000 zł79 m² 11 408,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,8 m , położone na parterze jednopiętrowego budynku. Twoja oaza spokoju w sercu Gdańska - mieszkanie z duszą i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubowidzka

Jasień,Gdańsk

850 000 zł92 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera! zero dodatkowych kosztów! brak podatku pcc 2%! Zalety inwestycji: - 40 lokali w zabudowie szeregowej - bezczynszowe domy - duży metraż - 92,48 m - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Na Zboczu

Siedlce,Gdańsk

1 490 000 zł149 m² 10 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:149 m²

Gotowy do odbioru! Ostatni wolny dom! Możliwość aranżacji wnętrza zgodnie z własnym pomysłem! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Lokalizacja: gdańsk Okolica: 5 min samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Klimatyczna

Świbno,Gdańsk

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom piętrowy na działce rod, na wyspie Sobieszewskiej. Składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze jest duży salon połączony z kuchnią i łazienka. Na piętrze są 2 sypialnie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Gdańsk

Klukowo,Gdańsk

3 450 000 zł412 m² 8 379,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Luksusowa Rezydencja w Gdańsku Klukowo Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży ekskluzywnej rezydencji położonej w malowniczej i spokojnej dzielnicy Klukowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kielnieńska

Osowa,Gdańsk

1 275 000 zł240 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Agencja westate oferuje Państwu na sprzedaż wolnostojący dom zlokalizowany w miejscowości Gdańsk Osowa. Idealna propozycja dla rodzin ceniących sobie prywatność, ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

450 000 zł43 m² 10 438,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:28 m²

Kameralna inwestycja w Gdańsku Borkowie Odbiór na marzec/kwiecień 2026! Szukasz komfortowego i taniego mieszkania w Gdańsku w kameralnej okolicy? Mamy coś idealnego dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Osowa,Gdańsk

2 590 000 zł320 m² 8 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Mam do zaoferowania dom wolnostojący z 2005 roku solidnie wybudowany przez Właścicieli dla siebie- nie było wówczas planów dalszej odsprzedaży - Dom wykonany z wysokiej jakości materiałów-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasprowicza

Oliwa,Gdańsk

1 890 000 zł473 m² 3 995,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nieruchomość położona w najbardziej pożądanej części dzielnicy Oliwa ulica Kasprowicza. Oliwa to niezwykła dzielnica, która zachwyca niepowtarzalnym klimatem niskiej zabudowy połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

3 490 000 zł180 m² 19 388,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Stara Oliwa | Dom wolnostojący przy lesie | 180 m | 8 pokoi | Działka 866 m Wyjątkowa oferta dla rodziny bezpośrednio przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowego Na sprzedaż wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kielnieńska

Osowa,Gdańsk

1 150 000 zł198 m² 5 808,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:652 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym położona w Gdańsku - dzielnicy Osowa, na działce o powierzchni 652 m . Na posesji znajdują się dwa budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Modra

Olszynka,Gdańsk

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:373 m²

Na sprzedaż prawa do działki rod o powierzchni 373m2 położonej na terenie rod im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku, olszynki. Na działce znajduje się nowoczesny dom o powierzchni 70m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lindego

Strzyża,Gdańsk

3 099 000 zł321 m² 9 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Biskupia

Śródmieście,Gdańsk

6 500 000 zł1 242 m² 5 232,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:32

 

Powierzchnia działki:315 m²

Atuty Kamienica z pozwoleniem na budowę oraz gotowym projektem. Ulica w trakcie rewitalizacji. Lokalizacja Gdańsk Śródmieście ma do zaoferowania wszystko czego poszukują zarówno lokalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 548 000 zł106 m² 14 631,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - komfort, cisza i bliskość natury Na sprzedaż oferujemy komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Kiełpino Górne,Gdańsk

1 291 000 zł118 m² 10 968,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Szukasz nowoczesnego, wolnostojącego domu w Gdańsku, ale rynek nie daje Ci właściwych opcji? Ta oferta jest odpowiedzią na te potrzeby. Wolnostojący dom jednorodzinny Treevia barn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobieli

Brzeźno,Gdańsk

2 599 000 zł138 m² 18 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, dwupiętrowy dom, położony w malowniczej okolicy Brzeźna, zaledwie kilka minut od plaży! Podstawowe informacje Spokojna dzielnica - Brzeźno.