dowolna

Nowe mieszkania i domy Jasień, Gdańsk - Nieruchomości z rynku pierwotnego Jasień

93 ogłoszenia

93 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

579 464 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 2 osobne sypialnie Zrealizowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

579 464 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

565 150 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim, możliwy wewnętrzny podział na dwie kawalerki - Zadzwoń, zapytaj o szczegóły! Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu na granicy z Kiełpinkiem przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

1 081 575 zł109 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ciepłe mieszkanie w stanie deweloperskim wyróżnia się dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na piętrze bez skosów. Gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

414 566 zł39 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Duża kawalerka z garderobą. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraśnięta

Jasień,Gdańsk

1 782 262 zł137 m² 12 975,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Gotowy, nowoczesny dom szeregowy - Komfort i spokój w sercu Gdańska - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

414 566 zł39 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z zadaszonym tarasem i ogrodem od południowego wschodu. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

1 132 735 zł73 m² 15 540,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie w Gdańsk. Metraż 72.89 m | VI piętro | Odbiór: IV kwartał 2025 Informacje o nieruchomości Lokalizacja: Gdańsk, Powierzchnia: 72.89 m Liczba pokoi: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

1 157 415 zł72 m² 16 180,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe 4-pokojowe mieszkanie w Gdańsk. Metraż 71,53 m | IV piętro | Odbiór: IV kwartał 2025 Przedstawiam ofertę przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czermińskiego

Jasień,Gdańsk

642 000 zł63 m² 10 172,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3- pokojowe mieszkanie (63,11 m2), położone na topowym 4-tym piętrze w Gdańsku Jasieniu. Mieszkanie: oferowane 3- pokojowe mieszkanie narożne o powierzchni 63,11 m2, posiada ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

1 183 368 zł71 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe blisko centrum, doskonała lokalizacja z ekspozycją południową, co zapewnia świetne oświetlenie wnętrza. Kluczowe zalety mieszkania: mieszkanie od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

1 025 916 zł67 m² 15 348,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4-tym piętrze. To wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pelczara

Jasień,Gdańsk

1 070 000 zł85 m² 12 588,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam nowe mieszkanie gotowe do odbioru na Gdańskim Jasieniu. Mieszkanie przy ulicy Pelczara na nowej inwestycji oddanej w roku 2025 do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czermińskiego

Jasień,Gdańsk

526 000 zł49 m² 10 701,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2- pokojowe mieszkanie (49,15 m2) z własnym ogrodem (23,00 m2), położone w Gdańsku Jasieniu. Mieszkanie: oferowane 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,15 m2 z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

1 580 641 zł102 m² 15 498 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokali biurowych/użytkowych - Gdańsk Jasień , nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się dzielnica z doskonałym dostępem do obwodnicy Trójmiasta i centrum Gdańska. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

649 773 zł63 m² 10 313,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker novo 30 to wyjątkowe mieszkania w Gdańsku, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących komfort, nowoczesne rozwiązania i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

751 676 zł77 m² 9 762,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker novo 30 to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Gdańsku, zaprojektowana z myślą o osobach ceniących wysoki standard, komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bulońska

Jasień,Gdańsk

1 242 219 zł91 m² 13 694,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie, z ekspozycją południowo-wschodnią, jasne, przytulne i pełne naturalnego światła przez cały dzień. Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bulońska

Jasień,Gdańsk

744 008 zł47 m² 15 897,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie, z ekspozycją południowo-wschodnią, jasne, przytulne i pełne naturalnego światła przez cały dzień. Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasień,Gdańsk

886 396 zł61 m² 14 504,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe 4-pokojowe mieszkanie w Gdańsk. Metraż 61,11 m | III piętro | Odbiór: IV kwartał 2025 Przedstawiam ofertę przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

859 238 zł49 m² 17 450 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe blisko centrum, doskonała lokalizacja z ekspozycją wschodnią, co zapewnia świetne oświetlenie wnętrza od godzin porannych. Kluczowe zalety mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Jasień,Gdańsk

895 259 zł72 m² 12 474 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie, z ekspozycją północno-wschodnia, równomierne, naturalne oświetlenie. Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,77m z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

702 702 zł49 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe nowe mieszkanie z dużym ogrodem o powierzchni około 70m2 wykończone pod klucz z zabudowami stałymi w kuchni i holl w cenie. Ukończona inwestycja na Gdańskim Jasieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bulońska

Jasień,Gdańsk

1 436 761 zł100 m² 14 396,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie, z ekspozycją północno-zachodnią, przyjemne, rosproszone światło przez większość dnia. Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 99,8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

523 957 zł44 m² 11 913,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

422 400 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronna kawalerka z tarasem 10 m2 od południa. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

399 000 zł34 m² 11 846,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Studio z świetną komunikacja z centrum Gdańska dzięki bliskości Armii Krajowej. Mieszkanie pozwala też na wydzielenie kuchni lub sypialni. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

677 905 zł43 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe blisko centrum, doskonała lokalizacja z ekspozycją południowo-zachodnią, co zapewnia świetne oświetlenie wnętrza. Kluczowe zalety mieszkania: mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

1 081 575 zł109 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim wyróżnia się dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na piętrze bez skosów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

565 150 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem. Uwaga:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubowidzka

Jasień,Gdańsk

850 000 zł92 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Spełniaj swoje marzenia w przytulnym domu w otoczeniu przyrody. Piękne osiedle w Gdańskim Jasieniu. W ofercie dom w zabudowie szeregowej o metrażu 92,48 m z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Jasień,Gdańsk

850 000 zł92 m² 9 191,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rabat prawie 100tys! Dom z ogrodem w Gdańsku miej wszystko na miejscu Szukasz przestrzeni i prywatności, ale nie chcesz opuszczać Gdańska? W zielonej części Jasienia powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiedrowskiego

Jasień,Gdańsk

733 269 zł61 m² 12 011 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe na parterze w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku przy ulicy Kiedrowskiego Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Jasień,Gdańsk

875 000 zł92 m² 9 461,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dom z ogrodem w Gdańsku miej wszystko na miejscu Szukasz przestrzeni i prywatności, ale nie chcesz opuszczać Gdańska? W zielonej części Jasienia powstaje kameralne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

759 900 zł76 m² 10 039,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 3-pokojowe mieszkanie w tej inwestycji - Gdańsk, ul. Potęgowska Lokalizacja: gdańsk Jasień, ul. Potęgowska Powierzchnia: 75,69 m Termin oddania: oddane do użytku Cena: 759900 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Jasień,Gdańsk

875 000 zł92 m² 9 461,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

618 223 zł55 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wybudowane mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym tarasem od południa. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy Kiełpinku przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

830 000 zł76 m² 10 965,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle z nowoczesną architekturą bliskość centrum i zaplecza handlowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

1 081 575 zł109 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim wyróżnia się dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na piętrze bez skosów. Południowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

759 900 zł76 m² 10 039,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,69m2, położone na 1-szym piętrze w dzielnicy Gdańsk Jasień.! promocja na mieszkanie - 759.900 zł.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij