dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 049 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 452,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42m2, położony w samym sercu Wrzeszcza, dzielnicy dawnej elegancji i ukrytego uroku. Mieszkanie: niezwykle klimatyczne mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

449 000 zł30 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Komfortowe mieszkanie o powierzchni 30m2, na które składa się salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc, oddzielna sypialnia oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pólnicy

Jasień,Gdańsk

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni 53M2 W bezpiecznej, zielonej I cichej dzielnicy opis: wyposażone mieszkanie mieści się na parterze w 4 piętrowym budynku, w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agencja westate z przyjemnością przedstawia ofertę wynajmu przytulnego i zadbanego mieszkania z imponującym widokiem na osiedlu Bursztynowa Zatoka w Gdańsku. * właściciel nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

526 000 zł49 m² 10 701,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pośrednik nie pobiera żadnych opłat związanych z transakcją i gwarantuje możliwie najniższą cenę u dewelopera. Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk Jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Brzeźno,Gdańsk

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Brzeźnie, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

591 688 zł54 m² 10 918,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim - gotowego do odbioru! Osiedle przeznaczone dla miłośników natury, którzy kochają życie w otoczeniu zieleni, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrzeszcz,Gdańsk

489 000 zł45 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wrzeszcz | 2 pokoje | Balkon | Parter | Oddzielna Kuchnia Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91 m , zlokalizowane na parterze 10-piętrowego budynku z 1970 roku przy ul. Reja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

578 050 zł42 m² 13 623,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne mieszkanie w idealnej lokalizacji - granica Moreny i Jasienia Metraż:42,43m2 Piętro:0 Odbiór:28.02.2027 Stan: deweloperski Marzysz o własnym mieszkaniu w sercu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakole

Stogi,Gdańsk

516 000 zł34 m² 15 026,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najtańsze mieszkanie W tej inwestycji! mieszkania gotowe do odbioru. Zdążysz wykończyć przed rokiem akademickim. Pakiety wykończeniowe już od 890 zł/m2. - nie czekaj, zarezerwuj już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrzeszcz,Gdańsk

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: widok na las, kameralne osiedle, 10 min samochodem do Centrum Gdańska i Wrzeszcza, południowa ekspozycja, 7 km do Starego Miasta, 12 km od Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

957 012 zł43 m² 22 386,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy - nowoczesny budynek wielorodzinny z apartamentami o powierzchniach od 42 m do imponujących 130 m Projektem budynku - zarówno architektury, jak i wnętrz - zajęli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Planetarna

Osowa,Gdańsk

381 720 zł32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

|| Mieszkanie w idealnej lokalizacji || blisko natury i miasta || Szukasz miejsca, które łączy komfort życia z bliskością natury? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Zapraszam na.