dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 055 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 055 ogłoszeń

379 000 zł37,24 m² 10 177,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37,24 m . W skład nieruchomości wchodzą: - jasny salon z ekspozycją południową, - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł41 m² 14 121,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzcni 41 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji, blisko morza na gdańskiej Żabiance. Swpdl z kw. Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowy apartament z dobrą energią na nowo powstałym osiedlu "nowa Letnica". Do wynajęcia od 1 czerwca na długi termin. Osiedle to staje się coraz bardziej popularne na mapie Gdańska - bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 700 zł29,93 m² 15 025,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam serdecznie! Z przyjemnością mam zaszczyt zaproponować Państwu bardzo ciekawą inwestycję położoną na Wyspie Sobieszewskiej w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 990 zł67 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do długoterminowego najmu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, położone na drugim piętrze prestiżowego apartamentowca przy ulicy Szafarnia w Gdańsku. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł36 m² 12 472,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie o powierzchni ok. 36 m2 na Osiedlu Zen na południu Gdańska. Dwa pokoje z balkonem z ekspozycją zachodnią. Nieruchomość w stanie deweloperskim, czeka na swojego.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,90 m² 11 795,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: * 200m od przystanku tramwajowego; * 10 min pieszo do Centrum Handlowo- usługowego "pasaż Chełmski"; * Miedziana instalacja elektryczna; * 5 min autem do Gdańskiej Starówki; * Prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł34 m² 11 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 000 zł36,42 m² 12 465,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem | gdańsk łostowice |! atrakcyjna cena! kupujący nie placi prowizji! pomagamy W uzyskaniu zezwolenia od ministerstwa dla cudzoziemców mieszkanie: nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jacka Malczewskiego 8 w Gdańsku, na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku na osiedlu Kartuska 26 z 2013 roku (z windą).

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł33,30 m² 16 786,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Światło, cisza i przytulny klimat! To pierwsze, co poczujesz po wejściu do tego mieszkania we Wrzeszczu Dolnym. Bardzo słoneczne 2 pokoje z balkonem idealne dla singla lub pary. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,70 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na granicy Śródmieścia i Siedlec przy ulicy Kartuskiej w Gdańsku. Atuty: położenie w dobrej lokalizacji dla osób pracujących w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! lokalizacja: gdańskie Przymorze to jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic, na terenie której znajdziemy piękne plaże, parki i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,20 m² 11 398,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną, jasną kuchnią oraz balkonem typu loggia. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł44,24 m² 22 377,94 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

homfi z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz położony zaledwie kilka minut od plaży w Brzeźnie, oferując niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,30 m² 11 857,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego ( 46,30 m2), położonego w Gdańsku Nowym Porcie przy ulicy Wyzwolenia. Najważniesze atuty: - blisko plaży Brzeźno - Po.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł49,60 m² 11 270,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam mieszkanie 2- pokojowe z osobną, jasną kuchnią i balkonem typu loggia. Pięknie ustawiony blok. Idealne dla rodziny, na wynajem. Lokalizacja: ładne, zadbane osiedle z lat 80 -tych,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48,50 m² 15 443,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska Wrzeszczu górnym. Mieszkanie W skład mieszkania wchodzi: kuchnia Salon.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Świetna komunikacja | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-06-30! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym przy ul. Szczecińska 27 w Gdańsku. Przeznaczone dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

423 500 zł33,07 m² 12 806,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc. 0% prowizji Idealna propozycja inwestycyjna pod wynajem Skontaktuj się i zarezerwuj dogodny termin prezentacji Zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji! Na sprzedaż nowoczesne,.