dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 500 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 500 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Borkowo,Gdańsk

440 000 zł41 m² 10 731,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 41 m2 usytuowane na parterze z dodatkowa powierzchnią 40 m2 ogródka. Mieszkanie ma ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

700 195 zł57 m² 12 241,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Super lokalizacja parę kroków od przystanku autobusowego, w pobliżu Biedronka w bloku na parterze Żabka, parę minut na piechotę szkoła, przedszkole, tereny zielone z placami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 690 000 zł63 m² 26 651,90 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament z Zapierającym Dech Widokiem na Morze i Port | 15. piętro | Gdańsk Letnica Na sprzedaż oferujemy luksusowy apartament o powierzchni 63,41 m , zlokalizowany na 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Śródmieście,Gdańsk

1 529 050 zł58 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Gdańska - ul. Szeroka Z radością prezentuję przestronne mieszkanie o powierzchni 57,7 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy z 1950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Wrzeszcz,Gdańsk

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie w centrum wrzeszcza. Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grudziądzka

Wrzeszcz,Gdańsk

5 750 zł68 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: - mieszkanie jasne i słoneczne - Wysoki standard wykończenia - Bardzo dobra lokalizacja - Do dyspozycji dla mieszkańców strefa fitness - Możliwość wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

3 500 zł57 m² 61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz| długoterminowo Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Mieszkanie o powierzchni 57,38 m2 znajduje się na 6 piętrze budynku przy ul. Lawendowe Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czereśniowa

Ujeścisko,Gdańsk

825 000 zł70 m² 11 848,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty Położenie nieruchomości w bliskiej odległości od al. Armii Krajowej oraz al. Pawła Adamowicza zapewnia możliwość sprawnego dotarcia do Śródmieścia Gdańska. Stan deweloperski umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

4 000 zł59 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, od września lub października oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w gdańskiej Letnicy. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowego osiedla Bursztynowa Zatoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Łostowice,Gdańsk

890 000 zł51 m² 17 451 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny 3-pokojowy apartament z tarasem Orunia Górna, gdańsk-Południe Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament o powierzchni 53 m (użytkowa 51 m ), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

604 000 zł64 m² 9 454 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru, blisko planowanego przystanku pkm bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta - około 6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 180 000 zł64 m² 18 553,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż eleganckie i przestronne mieszkanie o powierzchni niecałe 64 m , zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Morenie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ujeścisko,Gdańsk

574 000 zł52 m² 10 998,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Agencja Westate Gdańsk prezentuje ofertę sprzedaży jasnego, ustawnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 52,19 m , zlokalizowanego w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taneczna

Jasień,Gdańsk

885 000 zł67 m² 13 150,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam na prezentację nieruchomości przy ul. Tanecznej atuty - duże przestronne mieszkanie z balkonem - 6 minut na piechotę do pkm Kiełpinek - w całości umeblowane - cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związku Jaszczurczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

679 000 zł63 m² 10 777,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Morenie z pięknym widokiem na Gdańsk mieszkanie Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

1 000 000 €101 m² 9 930,49 €/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prezentujemy Państwu luksusowy apartament o powierzchni 100,70m2 z bezpośrednim widokiem na Rzekę Motławę i Stare Miasto Gdańska. Kameralna inwestycja nagrodzona tytułem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

3 400 zł56 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o nowoczesnym standardzie, położone na nowym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu Nowa Niepołomicka (budynek z 2018 roku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bażantowa

Jasień,Gdańsk

1 050 000 zł74 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twoje marzenie, twój dom, twój spokój. Lokalizacja: gdańsk, ul. Bażantowa Osiedle Wróbla Staw (drugi etap) Ciche, kameralne osiedle z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jasień,Gdańsk

591 688 zł54 m² 10 918,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

539 000 zł68 m² 7 918,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ul. Kartuskiej 139 - w rejonie ul. Goszczyńskiego i Zakopiańskiej. Istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju poprzez zmianę aranżacji jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sobieszewska

Sobieszewko,Gdańsk

3 170 000 zł78 m² 40 792,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena uczciwie podana brutto za stan deweloperski, można wrzucić w koszty i odzyskać vat 23% więc netto wychodzi za 2 440 900 zł, ostatnie dwa apartamenty dostępne z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

5 500 zł57 m² 96,49 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: - 3 oddzielne pokoje + salon z aneksem kuchennym - Duży taras oraz balkon z pięknym widokiem - Dwa miejsca postojowe w hali garażowej + komórka lokatorska - w cenie - Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 499 000 zł61 m² 24 573,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie w samym sercu Gdańska. Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 61 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Jasień,Gdańsk

1 349 000 zł85 m² 15 840,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentację mieszkania z wyjątkowym widokiem w inwestycji Alfa Park IV atuty: - duży ogród, - wysoki sufit 3,05m - hala garażowa i komórka lokatorska 5,05 m2 - Trójmiejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 240 000 zł60 m² 20 756,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, które łączy komfort apartamentu z zaletami domu? To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie (w planach dewelopera były 3 pokoje, więc w bardzo łatwy i szybki sposób można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jasień,Gdańsk

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Gdańskim Jasieniu. Jasień Bulwary to nowoczesne osiedle, które powstało w doskonale rozwiniętej dzielnicy Jasień. To interesująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Siedlce,Gdańsk

780 320 zł53 m² 14 778,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję przestronne, trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Murapol Scarpa, położonej w atrakcyjnej części Gdańska - zaledwie kilka minut od Śródmieścia. Lokal 1.B.3.03 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śluza

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 550 000 zł87 m² 17 816,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: elegancki, nowy apartament z dużym pokojem dziennym od strony południowej. Spokojne miejsce pomimo śródmiejskiej lokalizacji. Nowy, dopiero co wykończony apartament, który nigdy nie był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ustronie

Stare Miasto,Gdańsk

586 000 zł51 m² 11 594,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania przy ul. Ustronie Starym Mieście w Gdańsku. Szukasz mieszkania w wyjątkowej lokalizacji, z szybkim dostępem do Śródmieścia i pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Widoki,Gdańsk

1 199 000 zł63 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament z 2 balkonami na ostatnim piętrze | Widok na panoramę | 900 m od morza mieszkanie Na sprzedaż unikatowy, w pełni wykończony apartament o powierzchni 62,89 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goska

Jasień,Gdańsk

853 890 zł61 m² 13 954,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie pomieszczeń, idealne zarówno dla rodziny, jak i inwestora. Lokal składa się z przestronnego, jasnego salonu z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

942 678 zł68 m² 13 781,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,40 m , usytuowane na parterze nowoczesnego budynku w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Letnica. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

579 464 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

750 214 zł57 m² 13 099,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Polecam Państwu wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiedrowskiego

Jasień,Gdańsk

897 832 zł64 m² 14 057,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zakoniczyn,Gdańsk

799 000 zł62 m² 12 784 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

- kameralne osiedle pięciu budynków z czterema mieszkaniami na klatkę. - niska zabudowa jednopiętrowa - Dwa balkony : Pierwszy balkon od strony wschodniej (2,9m2), drugi od strony zachodniej (2,3m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

631 728 zł59 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Południowo zachodnie, dwustronne mieszkanie z widokiem na zadbaną zieleń. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

599 000 zł54 m² 11 194,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,51 m , położone w Gdańsku na Żabiance. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czubińskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe i duże 3-pokojowe mieszkanie (72 m2) przy ul. Czubińskiego 7 w Gdańsku (piecki - Migowo). Mieszkanie z dużym ogrodem mieści się na parterze w budynku z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aroniowa

Osowa,Gdańsk

575 456 zł59 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny metraż! Niecałe 10 000 zł/m2! Bez prowizji i pcc! Parter z ogródkiem! atuty: - funkcjonalny układ z ogródkiem, - mieszkanie narożne, - bliskość terenów rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Planetarna

Osowa,Gdańsk

587 520 zł58 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam idealne miejsce dla miłośników ciszy, natury oraz aktywnego trybu życia! Zapraszam na prezentację - w razie pytań pozostaje do dyspozycji. tel. Odbiór - II kwartał 2026r.