cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu
1 500 ogłoszeń
Od najnowszych
1 500 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Beniowskiego
Przymorze,Gdańsk
1 149 000 zł68 m² 16 897,10 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Myśliwska
Piecki-Migowo,Gdańsk
1 150 000 zł60 m² 19 099,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Politechniczna
Wrzeszcz,Gdańsk
790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk
529 999 zł53 m² 9 908,38 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem
Gdańsk,pomorskie
350 000 €107 m² 3 271,03 €/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska
Orunia Górna,Gdańsk
632 000 zł62 m² 10 273,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka
Wrzeszcz Dolny,Gdańsk
850 000 zł63 m² 13 398,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Merkurego
Osowa,Gdańsk
599 000 zł58 m² 10 366,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Merkurego
Osowa,Gdańsk
593 000 zł59 m² 9 986,53 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa
Orunia Górna,Gdańsk
718 000 zł72 m² 9 988,87 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska
Orunia Górna,Gdańsk
595 000 zł54 m² 10 971,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Merkurego
Osowa,Gdańsk
560 000 zł52 m² 10 798,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze
Jasień,Gdańsk
679 000 zł52 m² 12 963 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Jaglana
Wyspa Spichrzów,Gdańsk
1 230 000 zł62 m² 19 902,90 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Mieszkania Gdańsk
Włącz powiadomienia