dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 519 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 519 ogłoszeń

Rynek pierwotny

616 000 zł60 m² 10 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku przy ulicy Wielkopolskiej. Lokal składa się z pokoju w z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł73,69 m² 42 746,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szum fal | Apartament premium w pierwszej linii brzegowej | Rezydencja Merwede Wyobraź sobie poranki z filiżanką kawy na przestronnym tarasie, przy dźwięku fal i krzyku mew. Kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

2 140 000 zł82,14 m² 26 053,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie z pięknym widokiem na Motławę i marinę, położone w prestiżowej części Gdańska - przy ul. Szafarnia, w samym sercu Śródmieścia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 250 000 zł111,70 m² 11 190,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Klimatyczne mieszkanie z widokiem na gdańską Starówkę Jedno z ostatnich takich mieszkań. Mieszkanie idealne pod inwestycję wynajmu na pokoje, na pracownię lub dla rodziny wielopokoleniowej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł67 m² 14 179,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Słoneczne i ciche mieszkanie z dużym tarasem, usytuowane na najwyższym 3 piętrze inwestycji Migowskie Tarasy w Gdańsku, dzielnicy Piecki-Migowo (morena). Lokal trzypokojowy, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł56,30 m² 13 126,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

*Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Zaspa* Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Zaspa w Gdańsku. Lokal usytuowany jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,50 m² 12 784 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,20 m² 12 281,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Stylowe, 4-pokojowe, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,2 m2 na gdańskiej Morenie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Morena. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł71,63 m² 13 891 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,3 m + piwnica 2,33m , położone na 2 piętrze w budynku Fregata (10 pięter) przy ul. Hallera 165 w Gdańsku. To.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł50,72 m² 13 111,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50.72 m2 przy ul. Myśliwskiej mieszkanie: mieszkanie mieści się na I piętrze bloku wybudowanego w 2009 roku na osiedlu Nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł65 m² 23 061,54 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prestiżowa inwestycja w centrum Gdańska nad Motławą. 3 pokoje - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy. Najważniejsze atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł74,26 m² 26 932,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis mieszkania: trzypokojowe, zlokalizowane na osiedlu Garnizon przy ulicy Szymanowskiego 74.26 m2 powierzchni użytkowej, 77 metrów po podłodze Doskonale oświetlone - salon południowy-wschód Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

586 200 zł69,79 m² 8 399,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji najniższa cena za metr W gdańsku - 8.400! ODBIÓR JUŻ WE WRZEŚNIU! OFERUJEMY SKUTECZNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO Proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 974 560 zł106,80 m² 18 488,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o ciszy, zieleni i prywatności, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Starówki ta nieruchomość idealnie trafia w ten brief. Kameralne, intymne osiedle położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł61,61 m² 17 529,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w siedmiokondygnacyjnym budynku z 2025 roku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł68 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe | Gdańsk, aniołki, ul. Orzeszkowej - Osiedle storia podsumowanie obiektu Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69 m (50,7 m + ok 18,3 m antresola bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł64,05 m² 12 943,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, 64 m - gotowe do odbioru Nowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osowej to propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł86 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w nadmorskiej dzielnicy Gdańska Brzeźnie, zaledwie kilka minut spacerem od plaży. Lokalizacja: gdańsk Brzeźno. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł52,42 m² 13 639,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Dwustronne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska, przy ulicy Bydgoskiej 2. Mieszkanie jest w dobrym stanie, co pozwala na natychmiastowe wprowadzenie się bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł52 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny, trzypokojowy apartament o powierzchni 52 m położony na trzecim piętrze apartamentowca old nova w samym sercu gdańskiego Starego Miasta. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł68 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany na Przymorzu przy ul. Rzeczypospolitej Osiedle albatross towers. Przestronny, słoneczny apartament 3 pokojowy położony na 16 piętrze w budynku siedemnasto kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,60 m² 10 038 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Informacja: dzięki bardzo korzystnemu układowi mieszkanie można podzielić na dwa niezależne! mieszkanie: na sprzedaż jasne, przestronne, ustawne, klimatyczne, doskonałe na inwestycję, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł63,06 m² 46,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Składa się z 2 niezależnych pokoi, pomieszczenia kuchennego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 450 000 zł53 m² 46 226,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,40 m² 12 953,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone przy ul. Mściwoja w Gdańsku. Mieszkanie o pow. 69,4 m2 składa się z trzech dużych,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: lokalizacja jest idealni niemal dla każdego. Nowoczesne osiedle Albatross Towers, w doskonale skomunikowanej gdańskiej dzielnicy Przymorze. W pobliżu apartamentowca jest bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 950 zł49 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy kameralny charakter, nadmorską lokalizację i realny potencjał najmu - ta oferta zasługuje na uwagę. Villa Nautica to butikowy projekt obejmujący.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł116,50 m² 8 575,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Niepowtarzalna Okazja w Doskonałej Lokalizacji Czy wyobrażasz sobie życie w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie w odległości zaledwie 10 minut spacerem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł72 m² 25 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament - Gdańsk Oliwa, ul. Wita Stwosza Chemy zaprezentować Państwu wyjątkowy, komfortowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Kamienica pod Wrzosem autorstwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł77,40 m² 15 051,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wykończone wnętrza, wysokie sufity, zachowana stolarka drzwiowa- w samym sercu Gdańska! Zobacz potencjał dla siebie w tej nieruchomości i zamieszkaj w centrum! Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60,70 m² 12 520,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Gdańsk Wrzeszcz | 60,7 m | 3 pokoje (możliwość 4) | balkon | doskonała komunikacja Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,50 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie do kapitalnego remontu, znajdujące się w niezwykle atrakcyjnym gdańskim kurorcie. Powierzchnia mieszkania wynosi 45,50 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł81,70 m² 55,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrzeszcz | 3-pok. mieszkanie 81,7 m w kamienicy | na wynajem Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,7 m , położone na 1. piętrze stylowej kamienicy w sercu Wrzeszcza.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł61,36 m² 13 184,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Agencja westate z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku, na nowoczesnym osiedlu Biotura dewelopera Budner Inwestycje. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł57 m² 21 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: - fenomenalna lokalizacja w sercu Śródmieścia - 300 metrów od gdańskiej Motławy - niepowtarzalna infrastruktura okolicy mieszkanie: mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 200 zł66 m² 12 957,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Matemblewo jest dzielnicą Gdańska chętnie wybieraną na miejsce do życia ze względu na położenie na wzgórzach morenowych, bliskość terenów zielonych, a z drugiej strony korzyść do tego co.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł66,80 m² 11 781,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,80 m , położone we Wrzeszczu Dolnym przy ul. Żywieckiej. Lokal znajduje się w kamienicy, na 2. piętrze. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 818 zł78,66 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W nadmorskiej części gdańska Świetna lokalizacja | Blisko plaży | Dwie łazienki | Komfortowy układ | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł70,12 m² 25 656,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty:- Lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska, łącząca spokój z bezpośrednią bliskością centrum. - ekskluzywny dostęp do udogodnień w budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł77,34 m² 19 394,88 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wygodne mieszkanie na 17 piętrze z widokiem na okolicę. Przestronne, wykończone wnętrze o powierzchni 77,39 m zachwyca nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Powstało.