dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Jasień,Gdańsk

850 000 zł72 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk jasieńobiektem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdując się w dzielnicy Jasień, w Gdańsku. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w bloku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

629 000 zł63 m² 10 031,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk morenana sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,70 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze, 10 piętrowego budynku z 1980 roku. Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wronia

Aniołki,Gdańsk

766 000 zł49 m² 15 748,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2 pok 41m2 + balkon 8m2 Płn-Zach ivq24 Pokój dzienny z aneksem 21.31m2 Sypialnia 9.84m2 Łazienka 4.67m2 Hol 4.54m2 + Balkon (Loggia) 8.28m2. Ekspozycja północno-zachodnia. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Chełm,Gdańsk

899 000 zł67 m² 13 358,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk chełmna sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,3 m2.Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze, 3 piętrowego budynku z 2006 roku.Mieszkanie składa się z:- salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

700 000 zł60 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk morenana sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m2.Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze, 10 piętrowego budynku z 1980 roku.Lokal wykończony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

599 000 zł48 m² 12 610,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk żabianka, blisko morza, inwestycja, pewny najem, dobrze skomunikowane!przedstawiamy Państwu na sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,2m2, położone przy ul. Pomorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

685 000 zł62 m² 10 960 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk morenana sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,50 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze 10 piętrowego budynku z 1982 roku. Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Jasień,Gdańsk

920 000 zł72 m² 12 778 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gdańsk jasień Obiektem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdując się w dzielnicy Jasień, w Gdańsku. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w bloku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk śródmieściena sprzedaż oferujemy słoneczne trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się w kamienicy o niskiej zabudowie. Nieruchomość znajduje się w centrum Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

699 000 zł68 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk łostowiceobiektem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdując się w Gdańsku Łostowice. Mieszkanie usytuowane jest na niskim parterze trzypiętrowego bloku z 2008 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Śródmieście,Gdańsk

1 299 000 zł64 m² 20 296,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na terenie inwestycji znajduje się fitness, sala kardio i sala klubowa ze stołem bilardowym oraz przestrzeń dla dzieci. Posiadamy również inne oferty w tej okolicy. Wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

575 000 zł47 m² 12 182,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk żabianka, blisko morza, korzystna inwestycja, pewny najem, dobrze skomunikowane Przedstawiamy Państwu na sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,2 m2, położone przy ul. Pomorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

928 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament z Pięknym widokiem na zatokę Gdańską Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Imponujący dwu - poziomowy apartament o powierzchni 120 m2 w centrum Gdańska Wyspa Spichrzów. Apartament składający się z 2 sypialni, gabinetu oraz przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

576 000 zł65 m² 8 842,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pok 59m2 balkon 5m2 iiq25 Zach-Płn Pokój dzienny z aneksem 22.7m2 Sypialnia 14.7m2 Sypialnia 8.4m2 Łazienka 5.1m2 Hol 6.6m2 Balkon 5.3m2 Ekspozycja zachód-północ. Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biegańskiego

Chełm,Gdańsk

599 000 zł63 m² 9 447,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkaknie W spokojnej okolicy, trzypokojowe, zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. Budynek docieplony z odnowioną elewacją. Bardzo dużo ogólnodostępnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Śródmieście,Gdańsk

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie na kameralnym, strzeżonym osiedlu Front Park położonym nad opływem Motławy. Mieszkanie wykończone i urządzone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 019 000 zł65 m² 15 676,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kupujący jest zwolniony z 2% Podatku pcc! *mieszkanie wykończone pod klucz - Cena uwzględnia wyposażenie* Inwestycja zlokalizowana jest zaledwie 700 metrów od morza! okolica: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpacka

Oliwa,Gdańsk

799 000 zł52 m² 15 365,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Krótko: 52,2 mkw | 3 pokoje | balkon | piwnica | po generalnym remoncie | widok na Zatokę Gdańską | 100m do tpk Dla kogo? Dla klientów poszukujących mieszkania dla swojej rodziny, dla studentów, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

999 000 zł64 m² 15 609,40 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Krótko: 64mkw | 3 pokoje | balkon z widokiem na Park Regana | 10min spacerem na plażę | Dla kogo? Dla klientów poszukujących mieszkania dla swojej rodziny. Dla klientów inwestycyjnych pod biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowiny

Orunia,Gdańsk

549 000 zł51 m² 10 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Pierwszorzędna propozycja dla tych, którzy cenią sobie korzyści płynące z bliskości natury (park Oruński oddalony zaledwie 200 m od mieszkania) oraz dostęp do rozbudowanej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

4 599 zł69 m² 66,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 70m2 zlokalizowane na VI piętrze : * Salon, * Aneks kuchenny, * Sypialnia, * Gabinet/ druga sypialnia * Duża Łazienka, * Balkon, mieszkanie znajduje się w rewelacyjnej okolicy, niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pestalozziego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

600 000 zł57 m² 10 583,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzeszcz zlokalizowane w spokojnym i cichym miejscu, z dala od ulicznego zgiełku, idealne do samodzielnego zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje sia na ul Ogarnej na parterze na przeciw Domu Kultury. Dwustronne. 2 sypialnie, pokoj goscinny przejsciowy, lazinka z wanna I osobna toaleta. Znajduja sie 2 wejscia- jedno od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Zaspa,Gdańsk

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Gdańsk zaspa Na sprzedaż oferujemy bardzo jasne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdańsku w dzielnicy Zaspa, mieszczące się na parterze w siedmiopiętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Chełm,Gdańsk

749 000 zł64 m² 11 703,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64 m2 | Gdańsk Chełm | ulica Wawelska. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - duży salon z nową, przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 064 000 zł65 m² 16 427,40 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do nowoczesnego trzypokojowego mieszkania mieszczącego się w nowym budynku w tętniącej życiem dzielnicy Gdańsk Letnica, zaledwie rzut beretem od malowniczej plaży. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dulin'a

Zakoniczyn,Gdańsk

468 740 zł51 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w Gdańsku, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób pracujących. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 68 m2 znajduje się na trzecim piętrze budynku przy ul. Rakoczego 23 - Gdańsk Morena. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasień,Gdańsk

555 916 zł58 m² 9 653 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Doskonała lokalizacja pozwala na załatwienie większości codziennych spraw w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Osiedle powstaje przy ul. prof. J. Stankiewicza w Gdańsku. Dzięki lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 479 000 zł60 m² 24 765,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Odkryj trzypokojowe, przytulne i pięknie urządzone mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - na nadmorskim osiedlu Mila Baltica. Lokalizacja pełna Zalet: mila Baltica to nowoczesne, ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czopowa

Śródmieście,Gdańsk

1 769 000 zł122 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Taras na dachu. Atuty: starówka, jednak z dala od tłumu turystów, w cichej, kameralnej uliczce; dwa tarasy, w tym jeden na dachu, bardzo nasłoneczniony z widokiem na Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

1 899 000 zł70 m² 27 128,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: nietuzinkowy apartament, wykończony w standardzie premium wg projektu renomowanego biura architektonicznego w którym zastosowano naturalne materiały najwyżej jakości z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrówki

Ujeścisko,Gdańsk

779 000 zł65 m² 11 984,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Pokój z aneksem 28.9m2 Sypialnia 10.2m2 Sypialnia 8.3m2 Łazienka 4.4m2 Hol dolny 7.2m2 Hol górny 3.5m2 Ekspozycja południowo-wschodnia. Budowa Osiedla Pogodnego na gdańskim Ujeściska rozpoczęła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Śródmieście, 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w inwestycji "wałowa". Lokalizacja: znakomita, ścisłe centrum, w pobliżu ch medison, pkp, skm, pkm, przystanek autobusowy, tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleckiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

540 000 zł56 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 56 m2! lokalizacja W najbliższej okolicy znajdziesz pełną infrastrukturę - szkoły, sklepy, fitness, korty tenisowe, squash, liczne knajpki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siedlce,Gdańsk

1 152 421 zł71 m² 16 229 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -osiedle samym centrum miasta -termin realizacji: IV kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

615 000 zł56 m² 10 941,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! nieruchomość Nieruchomość składa się z salonu (z wyjściem na balkon) z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju oraz łazienki. Do mieszkania przynależą komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasień,Gdańsk

762 665 zł79 m² 9 713 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

534 990 zł53 m² 10 056 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie posiadamy 3500 nowych mieszkań z rynku pierwotnego, bez pcc i bez prowizji pośrednika! Możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 - 20:00 od poniedziałku do soboty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zaspa,Gdańsk

769 000 zł62 m² 12 323,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdańsk zaspa Na sprzedaż oferujemy bardzo jasne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdańsku w dzielnicy Zaspa, mieszczące się na 4 piętrze w wieżowcu. Lokal o powierzchni.