dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Oliwa,Gdańsk

845 000 zł76 m² 11 118,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie jest spółdzielcze własnościowe więc stanowi idealny zakup przez osoby spoza ue. Zapraszam Cię do mieszkania z dwiema sypialniami, położonego w malowniczej dzielnicy - Oliwa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Aniołki,Gdańsk

990 000 zł69 m² 14 347,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe znajdujące się na Wzgórzu Focha. Atuty - słoneczna ekspozycja południowo- zachodnia od salonu i kuchni, - dla cudzoziemców nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Kowale,Gdańsk

499 000 zł58 m² 8 578,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc cesja deweloperska - kupujący nie płaci 2% pcc 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,17m2 znajduje się na Osiedlu Szumilas, które położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Ujeścisko,Gdańsk

609 000 zł63 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie do remontu z balkonem. Dużo możliwości aranżacyjnych i ekspozycja mieszkania sprawiają, że ma ono ogromny potencjał. Pod blokiem dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

564 410 zł51 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe kompaktowe mieszkanie z balkonem Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

789 900 zł53 m² 14 903,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana na gdańskiej Zaspie. Mieszkanie 53 m3 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. W 2017 roku przeszło generalny remont, podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

591 000 zł57 m² 10 443,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomości (4.38) - nowe osiedle - antybakteryjne lampy, urządzenia do dezynfekcji powietrza - panele fotowoltaiczne - sala rekreacji - park Oruński (12 minut rowerem) - balkon (5,53 m2) - okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

757 000 zł59 m² 12 830,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3pok 50m2 taras 10m2 blisko morza iiq24 se Salon na południe. Sypialnie na wschód. Pokój dzienny z aneksem 18.9m2 Sypialnia 11.2m2 Sypialnia 8.4m2 Łazienka 4.4m2 Hol 6.8 m2 Taras 10m2 Jeżeli jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

479 000 zł53 m² 8 996,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie trójstronne, słoneczne w dobrym standardzie wykończenia o pow. użytkowej 53,24 m2, po podłodze znacznie więcej ( skosy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

577 500 zł58 m² 9 950,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,04m2, położone na 1-piętrze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku, ul.Pastelowa. Termin odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

555 500 zł58 m² 9 570,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu II etap inwestycji Osiedle Pastelowe w dzielnicy Łostowice w Gdańsku. Doskonała propozycja dla osób, które na co dzień poszukują spokoju i możliwości relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

986 657 zł68 m² 14 499 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Jasień,Gdańsk

685 000 zł57 m² 11 975,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż! Mieszkanie 3-pokojowe, o łącznej powierzchni 57.2m2 z ogródkiem, znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Jasieniu, przy ulicy Krzysztofa Komedy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupia

Śródmieście,Gdańsk

750 000 zł76 m² 9 907,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z Potencjałem Inwestycyjnym na Śródmieściu Gdańska. 3min od Forum. Lokalizacja: ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się zaledwie 1,5 kilometra od ul. Długiej, serca śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

645 000 zł67 m² 9 626,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje osobna kuchnia + taras 38m2 na ivq25 sw Pokój dzienny 19.3m2 Kuchnia 8.6m2 Sypialnia 11.4m2 Sypialnia 11m2 Łazienka 4.2m2 WC 1.8m2 Hol 8.4m2 Taras 38.5 m2. Ekspozycja południowo-zachodnia Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

524 000 zł64 m² 8 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje 56m2+2 łazienki+balkon 8m2 ivq25 W Pokój dzienny z aneksem 20.7m2 Balkon 8.15m2 Sypialnia 10m2 Sypialnia 11m2 Łazienka 4.2m2 WC 1.8m2 Hol 7.4m2 Ekspozycja zachodnia. Jeżeli jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Wilanowska,Gdańsk

749 000 zł64 m² 11 655,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania Z oddzielną kuchnią, na parterze Z dużym tarasem? atuty: - oddzielna kuchnia - prywatność, intymność - wiele miejsc parkingowych dla mieszkańców i gości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

849 000 zł52 m² 16 326,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz mieszkania dwustronnego Z dwoma balkonami blisko komunikacji I głównego miasta? atuty: - zamknięte, strzeżone osiedle, - mieszkanie dwustronne, dzięki czemu jest świetnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

2 500 zł48 m² 52,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej, gdańsk Żabianka. Mieszkanie o powierzchni 47,8 m2 składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym (przejściowy), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Stare Miasto,Gdańsk

3 800 zł77 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki i wygodny apartament zlokalizowany przy klimatycznej uliczce Świętojańskiej, zaraz przy Motławie, żurawie czy Kościele Św. Jana. Jest to jedna z najlepszych okolic Starego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

769 000 zł57 m² 13 444,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57.20 m2 na Chełmie przy ulicy Cieszyńskiego. Atuty - Dwustronna, południowo-wschodnia ekspozycja, - niskie opłaty czynsz do wspólnoty ok. 370zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bursztynowa

Jelitkowo,Gdańsk

3 800 000 zł97 m² 39 175,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Spektakularny apartament z pięknym ogrodem, zlokalizowany na parterze w inwestycji "botanica" - zwycięzcy konkursu European Propoerty Awards 2020-2021 Botanica Jelitkowo to kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

945 000 zł63 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ciche i klimatyczne 3 pokoje w Śródmieściu lokalizacja: ogarna to jedna z ulic w Gdańsku, położona w dzielnicy Śródmieście. Ulica ma długość 540 metrów i biegnie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damroki

Jasień,Gdańsk

2 700 zł74 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! najem długoterminowy Dostępne od zaraz Mieszkanie to komfortowy i słoneczny lokal o powierzchni 73,5 m2, położony na ulicy Damroki. Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

885 334 zł72 m² 12 279,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia- bez prowizji Na sprzedaż : Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 72,1m2, z ekspozycją południowo -zachodnia jest usytuowane na 3 piętrze. - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

670 000 zł57 m² 11 837,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atuty: - mieszkanie narożne - nowe budownictwo - słoneczna południowo - wschodnia ekspozycja - Park Południe minutę od bloku - dwa zbiorniki retencyjne w bezpośrednim sąsiedztwie - wiele ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Strzyża,Gdańsk

798 000 zł64 m² 12 505,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

*** R E Z E R W A C J A *** Gdańsk Strzyża / al. Wojska Polskiego | Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy - 64 m2 | 3 pokoje | Świetna lokalizacja. Dla kogo? Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myczkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę pokój 25m2 z dużym balkonem w mieszkaniu trzypokojowym ( pokoje zamykane ) na 3 piętrze w bloku na Morenie ul. Myczkowskiego 6 Mieszkanie w pełni umeblowane - w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Śródmieście,Gdańsk

1 400 000 zł64 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na terenie inwestycji znajduje się fitness, sala kardio i sala klubowa ze stołem bilardowym oraz przestrzeń dla dzieci. Posiadamy również inne oferty w tej okolicy. Wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

799 000 zł54 m² 14 701 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

*** rezerwacja *** Mieszkanie posiada ekspozycje zachodnio-południową, co zapewnia słońce aż do końca dnia. Budynek został oddany do użytku w 2018 i został zaprojektowany i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz wyremontowanych trzech pokoi na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja - świeżo po remoncie - bliskość terenów zielonych - możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

799 000 zł63 m² 12 712,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie na gdańskiej Żabiance przy ul. Pomorskiej! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

575 000 zł47 m² 12 182,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie W pasie nadmorskim! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń - świetnie skomunikowane z resztą Trójmiasta - 10 minut spacerem na plaże w Jelitkowie; - bliskość placówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 050 000 zł64 m² 16 406,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe mieszkanie. Lokal o powierzchni 64m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2 pokoi - łazienki - przedpokoju Dodatkową powierzchnię stanowi taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałubińskiego

Chełm,Gdańsk

699 000 zł66 m² 10 558,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,2 m w spokojnej, zielonej części Gdańska Chełmu, przy ul. Chałubińskiego. Atuty: -Blisko do centrum -funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antygony

Osowa,Gdańsk

719 000 zł66 m² 10 910,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie słoneczne i ciche 3-pokojowe o powierzchni 65.9m2 przy ulicy Antygony. Cena obejmuje wszystkie elementy stałe i meble w zabudowie. Mieszkanie Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

639 000 zł38 m² 16 815,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio Bez prowizji Z wyposażeniem nowe agd Gotowe do wprowadzenia po generalnym remoncie, wysoki standard. W bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

731 911 zł57 m² 12 775,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia- bez prowizji Na sprzedaż : Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,29 m2, z ekspozycją wschodnią, usytuowane na trzecim piętrze. Pokój dzienny z aneksem (21,65 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

1 350 000 zł70 m² 19 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam stylowy apartament o powierzchni 45m2 z 3 pokojami oraz uroczym ogrodkiem! Lokalizacja tego mieszkania jest doskonała, znajduje się w samym sercu Gdańska, przy ulicy Świętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdańsk

2 950 000 zł105 m² 28 095,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupoziomowe o minimalistycznym wystroju w samym sercu Gdańska, z niepowtarzalnym widokiem na malowniczą marinę na Motławie, zachwyca swoją nowoczesną estetyką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Łostowice,Gdańsk

573 000 zł69 m² 8 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe gotowe do odbioru 3 pok 64m2 taras 5m2 mp&kl Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem 25,22m2 - sypialnia 11,04 m2 - sypialnia 10,54m2 - łazienka 4,59m2 - przedpokój 11,16m2 - taras 5,3m2.