dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

777 000 zł64 m² 12 199,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie 63,69m2 zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Kazimierza Wielkiego 81, na drugim poziomie trzypiętrowego bloku z windą zjeżdżającą również do piwnicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konopnickiej

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

4 250 zł64 m² 66,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie do wynajęcia. Blisko skm, galerii Bałtyckiej, ch Metropolia, ch Manhatan. Rynek we Wrzeszczu. Lidl. Biedronka. Możliwość wynajęcia miejsca w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

660 000 zł42 m² 15 529,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - mieszkanie po remoncie, pięknie wykończone - stan prawny: spółdzielczo własnościowe z możliwością założenia kw - na podłodze panele - okna pcv - mieszkanie po kapitalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Brzeźno,Gdańsk

750 000 zł59 m² 12 711,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zalety nieruchomości: - mieszkanie do remontu - 5 minut pieszo do plaży - 3 oddzielne pokoje, - 3 minut pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego - szybki dojazd do uczelni - w promieniu 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

1 115 000 zł54 m² 20 537,80 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Bastion Wałowa. Budynek: nowoczesny budynek oddany w 2015 roku, z 3 szybkimi i cichobieżnymi windami. Posiada całodobowy monitoring zapewniającą bezpieczeństwo mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

968 000 zł68 m² 14 235,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż atrakcyjny apartament przy ulicy Starowiejskiej w Gdańsku. 68 m2/ 3 pokoje/ Gotowe do wprowadzenia! Rozkład nieruchomości: przestronny salon z otwartą kuchnią.{ nowy sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

699 000 zł68 m² 10 279,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie: lokal o powierzchni 68m2 zlokalizowany na wysokim parterze, składa się z: - salonu (24,23m2) z wyjściem na taras (29m2) - oddzielnej kuchni z oknem(9,03m2) - sypialni (10,51m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem położone jest w samym sercu historycznego Gdańska, na nowo oddanym osiedlu. Apartament o powierzchni całkowitej 70m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Łostowice,Gdańsk

573 000 zł69 m² 8 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe gotowe do odbioru 3 pok 64m2 taras 5m2 mp&kl Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem 25,22m2 - sypialnia 11,04 m2 - sypialnia 10,54m2 - łazienka 4,59m2 - przedpokój 11,16m2 - taras 5,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bażantowa

Piecki-Migowo,Gdańsk

789 000 zł51 m² 15 404,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szukasz nowocześnie urządzonego 3 pokojowego mieszkania Z ogródkiem na morenie? atuty: - wykończone w dobrym standardzie, gotowe do natychmiastowego zamieszkania, - mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

769 000 zł66 m² 11 598,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W nowym budownictwie - Gdańsk - Jasień Osiedle Lawendowe Wzgórza to nowoczesne zabudowa zlokalizowane w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk-Jasień. Deweloper Robyg. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztormowa

Żabianka,Gdańsk

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do not hesitate to write or call us. We speak English. Mieszkanie pod wynajem długoterminowy, idealne dla studentów, pracowników, pary, małej rodziny. Zalety mieszkania: - trzy ustawne pokoje - Drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna,Gdańsk

699 000 zł68 m² 10 279,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szyprów

Żabianka,Gdańsk

736 000 zł53 m² 13 992,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szukasz spokojnego miejsca do zamieszkania w atrakcyjnej, nadmorskiej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - mieszkanie do własnej aranżacji, - bliskość do plaży, - świetna komunikacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Wrzeszcz,Gdańsk

659 000 zł60 m² 11 014,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Doskonała inwestycja w idealnej lokalizacji - trzy nieprzechodnie pokoje idealne pod wynajem dla studentów. Mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem Mieszkanie o powierzchni 59,83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

699 000 zł68 m² 10 268,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Gdzie: ul. Kartuska, dzielnica Siedlce, gdańsk. Zalety: - przestronne - gotowe do zamieszkania - z dużym potencjałem aranżacyjnym - duża ilość miejsca do przechowywania rzeczy - w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

928 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament z Pięknym widokiem na zatokę Gdańską Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

469 881 zł54 m² 8 679 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie w spokojnej okolicy z ogrodem, do tego blisko centrum! Świeżo po oddaniu. Duży ogród Idealne pod inwestycję Na terenie inwestycji znajduje się plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 317 238 zł64 m² 20 495,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To inwestycja niezwykła. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją wyjątkową. W pobliżu zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

699 000 zł59 m² 11 835,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59,06 m2, mieszczące się na osiedlu stanowiącym zespół nowoczesnych budynków usytuowanych na gdańskim Jasieniu. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk-Południe,Gdańsk

496 000 zł48 m² 10 367,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie, które jest w świetnej lokalizacji. Obok osiedla przewidziana kolej pkm. Osoby zainteresowane zachęcam do kontaktu pod numer. W swojej ofercie posiadam liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Składy,Gdańsk

650 000 zł57 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę 3-pokojowego mieszkania na ul. Warneńskiej w Gdańsku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji. W najbliższej okolicy pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

880 000 zł66 m² 13 435,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

*Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane w Gdańsku Piecki-Migowo, potocznie nazywane Moreną. Idealne dla par, rodziny 2+1, a także osób starszych szukających spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

780 000 zł71 m² 10 964,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego trzypokojowego mieszkania W nowym budownictwie? dobrze trafiłeś! atuty: - przestronne jasne mieszkanie - dodatkowo zamontowane rolety zewnętrzne dla zapewnienia komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stężycka

Jasień,Gdańsk

799 000 zł71 m² 11 253,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz gustownego, 3-pokojowego mieszkania W świetnej okolicy? bardzo dobrze trafiłeś! atuty: - mieszkanie w nowoczesnym stylu - 2 balkony - Wysoki standard - Doskonały układ pomieszczeń - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

513 000 zł52 m² 9 949,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

895 000 zł65 m² 13 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - brak gazu - ogrzewanie i woda z sieci miejskiej - przestronne pokoje - dwustronne mieszkanie w bocznej zabudowie - blisko obc, skm (kilka min pieszo) - wschodnio - zachodnia ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Letnica,Gdańsk

636 000 zł45 m² 14 133,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow. 60 m2 z widną kuchnią oraz tarasem Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe, autobusowe - dobry dojazd samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grudziądzka

Wrzeszcz,Gdańsk

4 400 zł76 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażony apartament na osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz. Komfortowe 3 pokoje o powierzchni 75,54 m2 położone na drugim piętrze dwunastopiętrowego budynku. Apartament dwustronny, narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lelewela

Wrzeszcz,Gdańsk

1 332 000 zł72 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Gdańska o powierzchni 72 m2. Usytuowane jest we Wrzeszczu przy ulicy Lelewela. Nieruchomość: powierzchnia mieszkania wynosi 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

775 000 zł63 m² 12 243,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskiej Morenie. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Dolina,Gdańsk

643 705 zł62 m² 10 389 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję do zakupu luksusowego mieszkania, które usytuowane jest na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Gdańsku. To wyjątkowe mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 307 868 zł60 m² 21 797,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Młyniska,Gdańsk

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 w bloku z 2023 roku w centrum miasta, na dawnych terenach Stoczni Gdańskiej. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

1 330 000 zł70 m² 19 068,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament z ogródkiem! Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w samym sercu Gdańska, przy ulicy Świętej Barbary 11. Świetna lokalizacja, nowoczesne osiedle i korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

1 330 000 zł70 m² 19 068,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: 3-pokojowe mieszkanie z przepięknym ogródkiem, położone w samym sercu Gdańska, przy ulicy Świętej Barbary 11. Ta lokalizacja to marzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

590 000 zł58 m² 10 165,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu nowe mieszkania na powstającym osiedlu w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Łostowice. Zakup bezpośredni od dewelopera bez prowizji oraz podatku pcc Aranżacja mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Aniołki,Gdańsk

1 154 000 zł69 m² 16 773,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Inwestycja w Gdańsku - Mieszkanie z Potencjałem! Opis: to 68,8-metrowe mieszkanie ma ogromny potencjał inwestycyjny. Co go wyróżnia? Przede wszystkim antresola, która tworzy.