dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

374 468 zł50 m² 7 483 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość zakupu mieszkania w trakcie realizacji ( budowy) W ofercie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

874 921 zł60 m² 14 550,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia- bez prowizji Na sprzedaż : Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 60,14 m2, z ekspozycją wschodnią, jest usytuowane na IV piętrze - salon z aneksem kuchennym 24,92 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

443 256 zł54 m² 8 247 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Idealne 3 pokojowe mieszkanie na X piętrze w budynku z 1976 roku. Okna wychodzą na 2 strony świata, pokój dzienny jest od strony południowej. Idealna lokalizacja, w sąsiedztwie morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszania! Rezerwacja spotkania możliwa jest od poniedziałku do soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Kowale,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

829 000 zł61 m² 13 563,50 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz idealnego mieszkania? To tutaj. Mieszkanie posiada ekspozycje zachodnio-południową, co zapewnia słońce aż do końca dnia. Zdecydowanym atutem jest ogródek z tarasem o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Brzeźno,Gdańsk

662 000 zł50 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

447 384 zł55 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

447 251 zł52 m² 8 649 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Chełm,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Kowale,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Chełm,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

662 000 zł50 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko-Łostowice

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

441 200 zł51 m² 8 573,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym ws.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

488 268 zł50 m² 9 796,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~53 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 3-pokojowe mieszkanie - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Zaspa,Gdańsk

549 000 zł48 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w Mio Casa! Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na gdańskiej Zaspie, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chełm

Chełm,Gdańsk

633 782 zł63 m² 9 999,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania komfortowe, dobrze doświetlone mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Chełm w Gdańsku. Osiedle położone w świetnej lokalizacji, w pobliżu osiedla znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

749 000 zł68 m² 11 014,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie: lokal o powierzchni 68m2 zlokalizowany na wysokim parterze, składa się z: - salonu (24,23m2) z wyjściem na taras (29m2) - oddzielnej kuchni z oknem(9,03m2) - sypialni (10,51m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko-Łostowice

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

442 500 zł54 m² 8 176,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maćkowy

Maćkowy,Gdańsk

457 200 zł54 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko-Łostowice

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

472 700 zł53 m² 8 852,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

3 050 zł59 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

OD 1 sierpnia lub szybciej 2023 r. Mieszkanie: jasne, bo słoneczne mieszkanie o południowej wystawie okiennej z gustownym wykończeniem w stylu nowoczesnego glamour i sprzętami agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

2 300 000 zł131 m² 17 557,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy Państwu apartament z obłędnym widokiem na Motławę, bazylikę Mariacką, ratusz Głównego Miasta, w inwestycji Riverview. Tuż nad Motławą, obok Wyspy Spichrzów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko,Gdańsk

689 000 zł63 m² 10 936,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja Nasze Miejsce wybudowana w 2022 roku przez doświadczonego dewelopera Euro Styl to przyjazna przestrzeń, którą dobrze znamy, gdzie możemy zwolnić, by przeżyć wszystko co najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Piecki-Migowo,Gdańsk

653 715 zł54 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż narożne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni ~ 54 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: narożne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Chełm,Gdańsk

476 236 zł54 m² 8 804,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Oferta bezpośrednio od właściciela. Brak jakichkolwiek prowizji. Witam, na sprzedaż rozkładowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Wrzeszcz przy ulicy Klonowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

662 000 zł50 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Brzeźno,Gdańsk

662 000 zł50 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Chełm,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Kowale,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4