dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

443 568 zł55 m² 8 014 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

393 499 zł51 m² 7 729 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

430 894 zł54 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

769 000 zł70 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Idealne na gabiety lub kancelarie Klimatyczne mieszkanie w pięknej kamienicy Mieszkanie o pow. 70m2 znajduje się na 3cim piętrze w urokliwej kamienicy z 1896 roku. Elewacja oraz klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bursztynowa

Jelitkowo,Gdańsk

6 200 zł60 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osiedle Bursztynowa, powstałe z ręki doświadczonego dewelopera Invest Komfort, mieści się w doskonałej lokalizacji, bo w samym sercu nadmorskiej dzielnicy Jelitkowo, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

1 349 000 zł70 m² 19 271,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w samym sercu gdańska, przy ulicy świętej Barbary. Świetna lokalizacja, nowoczesne osiedle i korzystny rozkład mieszkania sprawiają ze jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 050 000 zł67 m² 15 671,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz przestronnego apartamentu we Wrzeszczu? Idealnie trafiłeś! atuty: - nowoczesna i prestiżowa inwestycja, - ciekawy układ mieszkania z antresolą, - słoneczne, - świetnie skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

539 000 zł48 m² 11 171 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atuty: - balkon od stony południowo-zachodniej - komórka lokatorska o powierzchni 2,16 m2, dzięki czemu jesteśmy w stanie zmieścić niezbędne, a czasem i zbędne rzeczy dla rodziny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

599 999 zł63 m² 9 524 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja cenowa!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

680 000 zł40 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym na terenie jednej z najbardziej prestiżowych osiedli Gdańska, tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

4 300 zł64 m² 67,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę długoterminowo nowoczesne mieszkanie w Centrum Gdańska przy ulicy Angielska Grobla 30. Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej i bardzo pożądanej inwestycji Riverview.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafarnia

Stare Przedmieście,Gdańsk

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: apartament mieści się w kompleksie Szafarnia w samym centrum Gdańska w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Motławy i Wyspy Spichrzów oraz malowniczego, gdańskiego portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Matarnia

Matarnia,Gdańsk

602 000 zł64 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie położone w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w niedalekiej odległości od ch Matarnia. Trzypokojowe z oddzielną kuchnią, łazienką i toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nagórskiego

Zaspa-Młyniec,Gdańsk

735 000 zł63 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Trójmieście - na Zaspie. Atuty nieruchomości: -świetna lokalizacja -dwustronna ekspozycja (bardzo słoneczne mieszkanie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie trzypokojowe w centrum dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnego i przestronnego lokum. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Propozycja dla osób ceniących sobie kameralne budownictwo jak i wysoce rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową. Politechnika Gdańska jest oddalona zaledwie 15 minut pieszo, co daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

899 000 zł65 m² 13 782 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Do not hesitate to write or.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

880 000 zł65 m² 13 538,50 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrzeszcza z pięknym widokiem na trzy strony Gdańska. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 z dodatkową komórką lokatorską (2 m2). Miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostroroga

Wrzeszcz,Gdańsk

559 000 zł52 m² 10 647,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,5 m2 zlokalizowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - 2 pokoi - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

560 000 zł67 m² 8 358,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w budynku z 2008 roku. Składa się z trzech pokoi i oddzielnej kuchni, wc, łazienki oraz balkonu, a sam układ pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

430 940 zł55 m² 7 804 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

393 499 zł51 m² 7 729 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

390 758 zł50 m² 7 779 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

447 251 zł52 m² 8 649 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muzyka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

393 416 zł51 m² 7 728 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

441 609 zł54 m² 8 124 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

443 256 zł54 m² 8 247 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

434 012 zł54 m² 8 076 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

447 384 zł55 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

430 674 zł51 m² 8 369 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

420 709 zł51 m² 8 209 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

430 894 zł54 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

443 568 zł55 m² 8 014 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Letnica

Letnica,Gdańsk

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Komfortowe 3 pokoje z Tarasem Doskonałe na start dla Młodych lub na Wynajem! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe, autobusowe - dobry dojazd samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

374 468 zł50 m² 7 483 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość zakupu mieszkania w trakcie realizacji ( budowy) W ofercie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Dolne Miasto,Gdańsk

869 000 zł68 m² 12 689,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy Państwu do zaoferowania, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Dolny Gdańsk. Jest to okolica, która od kilku lat cieszy się zainteresowaniem wielu inwestorów. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

880 000 zł65 m² 13 538,50 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty: - mieszkanie gotowe do zamieszkania lub pod wynajem - Miejsce to jest idealne dla osób ceniących sobie dogodną lokalizację, funkcjonalność oraz wygodę komunikacyjną ( tramwaje, autobusy, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stogi

Stogi,Gdańsk

479 000 zł53 m² 9 020,72 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania po remoncie, blisko plaży? - idealnie trafiłeś! atuty nieruchomości: - po remoncie - mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego, - dodatkowy, zamykany przedsionek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

516 754 zł53 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe narożne mieszkanie o powierzchni ~ 52,73 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szopy

Śródmieście,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie znajduje się nad Motławą, w bardzo dobrej lokalizacji względem centrum miasta przy ul. Szopy 1. Lokal zajmuje powierzchnię 45 m2 na 8. piętrze bloku mieszkalnego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Dolne Miasto,Gdańsk

869 000 zł68 m² 12 779,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne mieszkanie w kamienicy w Starym Przedmieściu Gdańska (dolne Miasto), w bardzo spokojnej, otoczonej zielenią i wodą (okolice Opływu Motławy) okolicy, a z.