dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jasień

Jasień,Gdańsk

799 000 zł69 m² 11 596,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atuty: - nowe budownictwo - świetny rozkład mieszkania - wysoki standard wykończenia - w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania - słoneczna południowa ekspozycja - Park Południe minutę od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kowale

Kowale,Gdańsk

448 319 zł59 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie dotyczy mieszkania: 3-pokojowego na 1 piętrze w budynku 4piętrowy, na które składa się: -pokój 10,39m2 -pokój 12,88m2 -korytarz 8,01 m2 -łazienka 4,04m2 -pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

618 499 zł49 m² 12 566 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 3 pokojowe w nowo powstającej inwestycji w bliskiej odległości od morza i plaż w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja to zespół budynków o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

516 000 zł57 m² 9 035,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu nowe mieszkania na powstającym osiedlu w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Łostowice Osiedle w kolejnym etapie składać się będzie z 2 budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 252 689 zł63 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Świetna inwestycja! Odbiory pod koniec 2023! Bezpośrednio od dewelopera! Przedsprzedaż nowego osiedla tuż przy Olivia Business Centre! Brak podatku 2% pcc! Inwestycja, usytuowana między Trójmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kowale

Kowale,Gdańsk

451 288 zł59 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 3 pokojowe w nowo powstającej inwestycji z odbiorem w iiiq 2023r. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji oraz podatku pcc Aranżacja mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Letnica

Letnica,Gdańsk

548 669 zł51 m² 10 712 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

467 500 zł54 m² 8 712,26 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

410 550 zł54 m² 7 603 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe duże 3pokoje w okazyjnej cenie + miejsce parkignowe do wyboru (garaż/naziemne) gratis! Zarezerwuj swoje wymarzone lokum za jedyne 1.000 PLN nie przegap okazji wrześniowej, zabezpiecz się przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Letnica,Gdańsk

741 234 zł57 m² 12 927 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy trzypokojowy apartament w stanie deweloperskim w Gdańsku w dzielnicy Letnica. Wymarzony apartament dla osób, które pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

1 312 938 zł63 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu zakup apartamentu 3 pok. wykończonego pod klucz w inwestycji, która powstaje w samym sercu gdańskiej Starówki. Do wyboru 3 warianty wykończenia w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

849 000 zł63 m² 13 549,30 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W naszej ofercie przedstawiamy słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,66 m znajdujące się na 15 piętrze od strony południowo-zachodniej na osiedlu dewelopera Robyg Nowa Letnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olimpijska

Orunia Górna,Gdańsk

595 000 zł66 m² 9 004,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pok. mieszkanie o pow. 66,08 m2 w inwestycji Cztery Pory Roku przy ulicy Olimpijskiej. Nieruchomość położona na parterze w budynku III piętrowym. Mieszkanie zadbane, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

385 900 zł55 m² 7 068 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta promocyjna listopadowa! W tej ofercie: miejsce postojowe naziemne gratis do mieszkania! Ponad 70 tys rabatu! Dzięki skosom w sypialni, zyskujesz większy metraż za niższą cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

1 064 250 zł50 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

5 500 zł65 m² 84 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu trzypokojowy elegancki apartament z widokiem na morze oraz Stadion Energa. Wszystkie pomieszczenia zostały wykończone i umeblowane w taki sposób, iż tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Letnica

Letnica,Gdańsk

865 476 zł87 m² 9 940 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

895 000 zł56 m² 15 982,10 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zalety nieruchomości: - przepiękny widok z wysokości 17 piętra na panoramę Gdańska oraz Zatokę - Wysokie sufity ok 3,5m - Wysoki standard wykończenia - Siłownia - Portiernia oraz reprezentacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

899 000 zł69 m² 13 029 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Central Park - mieszkanie z widokiem na zatokę 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Central Park. Mieszkanie: nieruchomość o powierzchni 68,78 m2 w której skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

664 387 zł54 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponowana inwestycja zlokalizowana jest w centralnej części Gdańska, a dokładnie na gdańskiej Morenie. Inwestycja to dwa nowoczesne, 4- piętrowe budynki, w których łącznie będzie 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łostowice,Gdańsk

555 555 zł50 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gdańsk Południe / Kazimierza Wielkiego, 50m2, 3 pokoje, 2 balkony, zewnętrzne miejsce postojowe, duża komórka lokatorska, rowerownia. Dla kogo? Dla ceniących nowoczesne, komfortowe budownictwo. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

408 125 zł54 m² 7 629 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe 3pokojowe mieszkanie z ogrodem w najniższej cenie! W tej ofercie: miejsce postojowe naziemne gratis do mieszkania! Zarezerwuj swoje wymarzone lokum za jedyne 1.000 PLN nie przegap okazji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

523 000 zł57 m² 9 194,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu nowe mieszkania na powstającym osiedlu w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Łostowice Osiedle w kolejnym etapie składać się będzie z 5 budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

402 200 zł51 m² 7 825 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe 3pokojowe mieszkanie w najniższej cenie z balkonem od zachodu! Zarezerwuj swoje wymarzone lokum za jedyne 1.000 PLN nie przegap okazji wrześniowej, zabezpiecz się przed wzrostem cen! PLUSY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zalety nieruchomości: * 15 minut pieszo do plaży * 10 minut autem do Starówki * mieszkanie gotowe do wprowadzenia * 8 minut pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego * Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

480 000 zł57 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdańskiej dzielnicy Jasień przy ul. Morelowej w inwestycji Dewelopera Activa w bloku B2 lokal 29. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

554 400 zł63 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cena do negocjacji dla zdecydowanego klienta! Ta dobra oferta jest tylko u nas! 3 pokoje z ogródkiem, 2 naziemne miejsca postojowe, duża komórka lokatorska. - duży pokój 27,3 m2 - Pokój 11,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

545 024 zł64 m² 8 531 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Letnica

Letnica,Gdańsk

629 155 zł62 m² 10 197 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 3 pok. w nowo powstającej inwestycji w bliskiej odległości od morza i plaż w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja to zespół budynków o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

542 500 zł56 m² 9 674 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle które wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne innowacje, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowana zieleń z roślinami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

52 m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzięki skosom w sypialni, zyskujesz większy metraż za niższą cenę mieszkania mniejszego, a łóżko bezproblemowo zmieści się w miejscu skosów, dzięki czemu nie tracisz żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Ujeścisko,Gdańsk

550 000 zł62 m² 8 906,88 zł/m²

 

Piętro:parter/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,75 m2 w świetnej lokalizacji - przy ul. Świętokrzyskiej w Gdańsku, około 500 m od pętli tramwajowej Mieszkanie będzie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Niedźwiednik,Gdańsk

529 000 zł63 m² 8 439,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania otoczonego z jednej strony pięknym lasem, z drugiej bliskością centrum? Umów się i sam zobacz to wyjątkowe mieszkanie! atuty: - świetny widok - sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja mieszkania sprzyja osobom, które chcą mieszkać w mieście, a jednocześnie blisko terenów rekreacyjnych - z Piastowskiej blisko jest na plażę w Jelitkowie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

419 086 zł53 m² 7 845 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Kupując mieszkanie na rynku wtórnym musisz zapłacić do Urzędu Skarbowego podatek od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Nowy Port,Gdańsk

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwość wyboru piętra, w ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

401 392 zł55 m² 7 269 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022