dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

778 688 zł60 m² 12 873 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,49 m2, z ekspozycją wschodnią jest usytuowane na parterze. Salon z aneksem kuchennym 24,88m2 posiada dwa wyjścia przez drzwi balkonowe na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

666 572 zł65 m² 10 253,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie narożne, 3 pokojowe, o powierzchni 65,01 m2, z ekspozycją północno-wschodnią jest usytuowane na I piętrze. Salon z aneksem kuchennym (25,62 m2) posiada wyjście na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

529 000 zł53 m² 10 038 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie na Suchaninie przy ulicy Kurpińskiego 7.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze kameralnego, 4 piętrowego budynku bez windy z lat 80. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Maćkowy,Gdańsk

499 000 zł52 m² 9 636,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

! rezerwacja! tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie z 2020r! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nie szukaj dalej, ta dobra oferta jest tylko u nas! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6m2 przy ul. Nowe Ogrody! lokalizacja W pobliżu: - bogata infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zakoniczyn,Gdańsk

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, na wynajem oferujemy trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się na trzecim piętrze w budynku wzniesionym w niskiej zabudowie i zlokalizowanym na terenie gdańskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

639 000 zł54 m² 12 203,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń i złóż swoją propozycję. Dla konkretnego klienta cena do negocjacji. Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdańsk-Przymorze gotowe, bez potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

3 900 zł59 m² 66,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone mieszkanie (58.32m2) w nowym apartamentowcu (2021 r.) przy ul. Jaśkowa Dolina 73 w Gdańsku. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje (parter), 2 tarasy (19m2), wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Junony

Osowa,Gdańsk

3 150 zł54 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Junony, gdańsk Osowa. W najbliższym otoczeniu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, sklepy spożywcze (żabka, biedronka około 200m) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

401 392 zł55 m² 7 269 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Kupując mieszkanie na rynku wtórnym musisz zapłacić do Urzędu Skarbowego podatek od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwość wyboru piętra, w ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Chełm,Gdańsk

419 086 zł53 m² 7 845 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cebertowicza

Chełm,Gdańsk

599 000 zł63 m² 9 447,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, w atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 63,4m2. Nieruchomość znajduje się przy ul. Cebertowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

645 000 zł47 m² 13 665,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli chcesz zamieszkać blisko centrum pięknego miasta jakim jest Gdańsk, bądź potratować mieszkanie inwestycyjnie to ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Chełm,Gdańsk

401 392 zł55 m² 7 269 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jasień

Jasień,Gdańsk

520 000 zł56 m² 9 203,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentuję Państwu mieszkanie na osiedlu Jasień Bulwary, wybudowanym przez dewelopera Hossa. Mieszkanie trzypokojowe z dwustronną ekspozycją okien i przestronnym balkonem. Mieszkanie odebrane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Nowy Port,Gdańsk

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

419 086 zł53 m² 7 845 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Brzeźno,Gdańsk

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

516 000 zł57 m² 9 035,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu nowe mieszkania na powstającym osiedlu w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Łostowice Osiedle w kolejnym etapie składać się będzie z 2 budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

1 118 977 zł56 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu zakup apartamentu 3 pok. wykończonego pod klucz w inwestycji, która powstaje w samym sercu gdańskiej Starówki. Do wyboru 3 warianty wykończenia w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Letnica

Letnica,Gdańsk

594 174 zł61 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 3 pokojowe w nowo powstającej inwestycji w bliskiej odległości od morza i plaż w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja to zespół budynków o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

438 012 zł61 m² 7 171,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję przepiękne mieszkanie dwupoziomowe z balkonem oraz przestronnym tarasem. Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym dla pary oraz rodziny z dziećmi. Układ domu Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jasień

Jasień,Gdańsk

514 000 zł58 m² 8 873 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle które wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne innowacje, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowana zieleń z roślinami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

609 000 zł65 m² 9 337,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kupujesz bez prowizji I ukrytych kosztów :) Mieszkanie na 1 piętrze budynku z 2020 roku w południowej dzielnicy Gdańska, pięknie wykończone i wyposażone. 15 min od centrum, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

829 000 zł95 m² 8 726,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Zalety nieruchomości: - idealne na kancelarię lub biuro - Stylowa, zabytkowa kamienica - 15 minut pieszo do plaży, - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego, - 3 minut pieszo do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

689 000 zł60 m² 11 483,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 przy ulicy Kołobrzeskiej 54 z pięknym widokiem ze wszystkich okien. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu - 2 sypialni - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

859 126 zł70 m² 12 342 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponowana inwestycja zlokalizowana jest w centralnej części Gdańska, a dokładnie na gdańskiej Morenie. Inwestycja to dwa nowoczesne, 4- piętrowe budynki, w których łącznie będzie 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

813 710 zł69 m² 11 730 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

885 000 zł65 m² 13 615,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Narożne mieszkanie o wysokim standardzie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, morenie (piecki-migowo). W pobliżu lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Brzeźno,Gdańsk

539 000 zł52 m² 10 315,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53m2. W skład mieszkania wchodzi salon (20 m2) z wyjściem na słoneczny balkon, średni pokój o powierzchni 10m2 , ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

751 245 zł63 m² 11 934 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja mieszkania sprzyja osobom, które chcą mieszkać w mieście, a jednocześnie blisko terenów rekreacyjnych - z Piastowskiej blisko jest na plażę w Jelitkowie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Letnica

Letnica,Gdańsk

949 732 zł91 m² 10 455 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 4 pokojowe w nowo powstającej inwestycji w bliskiej odległości od morza i plaż w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja to zespół budynków o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Letnica,Gdańsk

631 197 zł49 m² 12 824 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy tzrypokojowy apartament w stanie deweloperskim w Gdańsku w dzielnicy Letnica. Wymarzony apartament dla osób, które pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

779 000 zł74 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania na zamkniętym osiedlu Z możliwością zrobienia 4 pokoi? atuty: - zachodnia wystawa od strony pokoju dziennego z widokiem na zieleń - niezwykle funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Zaspa,Gdańsk

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Czyste mieszkanie sprzedaję w pełni wyposażone umeblowane ze wszystkimi sprzętami sprzęt agd płyta piekarnik lodówka pralka telewizor w cenie lub puste. 3 pokoje plus kuchnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Letnica

Letnica,Gdańsk

926 295 zł91 m² 10 197 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż fantastycznie zaprojektowane i wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie 52m2, 3 osobne, przestronne pokoje, osobna kuchnia z dużym oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

638 800 zł49 m² 12 978,50 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania fantastyczne , 3-pokojowe mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie morza (1 km do plaży). Jest to ostatnia mieszkanie w tym układzie w całej inwestycji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Letnica

Letnica,Gdańsk

652 548 zł54 m² 12 154 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij