dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 750 000 zł86 m² 20 348,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 3 pokojowe w Oliwie przy ul. Grottgera. Budynek: kamienica z lat 40 w niskiej zabudowie (1 piętrowa z poddaszem); zrobiona elewacja, izolacja pionowa; działka 1230 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

2 025 900 zł68 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowe nieruchomości w samym sercu starego miasta w Gdańsku. Przedstawiamy Państwu ekskluzywną ofertę inwestycyjną w bezpośrednim sąsiedztwie starego miasta Gdańska. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

1 750 000 zł86 m² 20 348,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu o powierzchni 86 metrów kwadratowych, położonego w sercu historycznego Gdańska, na ulicy Szafarnia. Ta nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

649 000 zł43 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia/wynajmu! 2min pieszo do Parku Reagana! 12 min pieszo od plaży! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych dzielnic Gdańska Przymorze Do Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grobla I

Mariacka,Gdańsk

1 050 000 zł62 m² 17 045,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Nieruchomość w Samym Sercu Gdańska Nieruchomość : Przedmiotem oferty jest sprzedaż bardzo ustawnego i przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61,60 m2, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

1 059 900 zł68 m² 15 586,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażone mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz! Bądź pierwszy, zanim ubiegną Cię inni. Mieszkań w tym stylu jest bardzo mało na dzisiejszym rynku przepełnionym kopiowalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

663 576 zł60 m² 11 008,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,28 m2, składające się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym (25,99 m2) oraz wyjściem na ogród z tarasem, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raduńska

Orunia,Gdańsk

459 000 zł44 m² 10 314,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy Oruni? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! atuty: - dwustronna ekspozycja okien (północ i zachód), - spokojna okolica, - park Oruński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

599 000 zł48 m² 12 401,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ulicy Chrobrego w Gdańsku. 3 niezależne, ustawne i słoneczne pokoje (10,12,12 m2) Bardzo dobra lokalizacja. Miejskie ogrzewanie oraz ciepła woda (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Życzliwa

Jasień,Gdańsk

720 000 zł62 m² 11 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie : 3 Pokoje z Widokiem na Jezioro Jasień Opis: funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,70 m , położone w dzielnicy Jasień, w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie - 53,59 m (3 pokoje) Lokalizacja: gdańsk, jasień Opis: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,59 m , usytuowane na I piętrze w 3-piętrowym bloku z windą. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Aniołki,Gdańsk

1 450 000 zł76 m² 18 998,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Inwestycja w Gdańsku - Mieszkanie z Potencjałem! Opis: na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone w wyjątkowej lokalizacji z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

570 000 zł53 m² 10 764,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralne osiedle Etap I niedaleko trójmiejskiej obwodnicy, szybki dojazd do osiedla ul. Armii Krajowej otoczone terenem zielonym, blisko kaszubskich jezior idealne miejsca na spacery. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Orunia Górna,Gdańsk

571 000 zł53 m² 10 727 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Oferta zakupu mieszkania: (gotowe do odbioru) Kontakt : tel. Przestronnie mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Jelitkowo,Gdańsk

6 100 zł66 m² 92,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: inwestycja botanica mieści się w samym sercu nadmorskiej dzielnicy Jelitkowo, na pograniczu Sopotu i Gdańska dzięki czemu łączy doskonałą lokalizację blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarpowa

Siedlce,Gdańsk

729 000 zł60 m² 12 109,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1930 roku w Gdańsku przy ul. Skarpowej. Atuty: -3 pokoje, -niskie koszty utrzymania, -funkcjonalny układ, -zadbane, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

649 000 zł63 m² 10 236,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na gdańskim Chełmie, dzięki sąsiedztwie z centrum Gdańska jest to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stogi,Gdańsk

799 000 zł62 m² 12 876,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Kontakt - nieruchomość: trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Współczesna

Łostowice,Gdańsk

599 000 zł50 m² 11 884,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie znajduje się w miejscowości Borkowo przy ul. Współczesnej, mieszkanie: nieruchomość z opcją aranżacji 3 pokoju, rzut koncepcyjny załączony w zdjęciach Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Siedlce,Gdańsk

772 000 zł48 m² 16 067 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje W nowej inwestycji W centrum miasta bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

925 000 zł57 m² 16 228,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie 56,81 m na sprzedaż komfort i natura na spokojnym osiedlu przy ul. Morenowe Wzgórze Na sprzedaż przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 099 000 zł65 m² 16 967,70 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkań w tym stylu jest bardzo mało na dzisiejszym rynku przepełnionym kopiowalnością współczesnych wnętrz. Dla osób ceniących sobie indywidualność, przestrzeń i komfort, mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

1 297 014 zł64 m² 20 171,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu, a z przyjemnością poprowadzę Cię przez zakup mieszkania od zapoznania się z naszymi ofertami w Trójmieście do odbioru wykończonego mieszkania, bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaworowa

Jasień,Gdańsk

680 000 zł51 m² 13 232,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz 3 pokojowego mieszkania z dużym nasłonecznionym tarasem? Idealnie trafiłeś! atuty: - taras 57,11 m2 - kameralne osiedle z niską zabudową i sąsiedztwem domów jednorodzinnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Minogi

Śródmieście,Gdańsk

959 000 zł47 m² 20 404,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie 3 pokojowe w Gdańsku! Lokalizacja: centrum Głównego Miasta, przy kościele św. Jana Typ: mieszkanie w cichej okolicy blisko atrakcji turystycznych Opis mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze,Gdańsk

849 000 zł65 m² 12 982 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

550 000 zł42 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 2 pokojowe z możliwością zrobienia 3! Atuty nieruchomości : rewelacyjna lokalizacja mieszkanie do własnej aranżacji możliwość przerobienia na 3 pokoje pełna baza handlowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

1 045 000 zł71 m² 14 718,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Przepiękne mieszkanie w samym sercu Gdańskiej Oliwy - przestronne, słoneczne i urządzone z niezwykłą dbałością o detale. To mieszkanie łączy w sobie nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lelewela

Wrzeszcz,Gdańsk

4 700 zł67 m² 70,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, słoneczny, komfortowo wyposażony apartament o powierzchni około 67 m2 zlokalizowany w prestiżowej inwestycji zrealizowanej na terenie dawnego browaru. "Browar Gdański" to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Nowy Port,Gdańsk

770 000 zł62 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Dlaczego warto? Blisko morza zaledwie kilka minut od plaży w Brzeźnie, idealne na spacery i wypoczynek! Pełna własność bezpieczna inwestycja bez ukrytych zobowiązań. Dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

949 000 zł52 m² 18 229 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie na nowoczesnhm osiedlu Chmielna Park na Wyspie Spichrzów. Główne atuty: - centrum Gdańska - świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa - 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krosna

Główne Miasto,Gdańsk

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Tradycja Gdańska. Mieszkanie o powierzchni 63,46 m.kw. usytuowane w ścisłym centrum głównego miasta, doskonale skomunikowane z zapleczem usługowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Amundsena

Piecki-Migowo,Gdańsk

679 000 zł62 m² 10 881,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 62,4 m , położonego na pierwszym piętrze 10-piętrowego bloku z wielkiej płyty z 1979 roku. To.