dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

797 600 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położonej w kameralnym 4-piętrowym budynku. Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji osiedla położonego w gdańskim Śródmieściu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze,Gdańsk

849 000 zł65 m² 12 982 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Brzeźno,Gdańsk

599 000 zł59 m² 10 184 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Tylko W golden gate! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Brzeźnie. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

797 600 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dulin'a

Zakoniczyn,Gdańsk

670 152 zł80 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne 2 - kondygnacyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4- piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

699 000 zł70 m² 9 920,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w zielonej okolicy - Gdańsk Zakoniczyn, ul. Kazimierza Porębskiego Na sprzedaż oferujemy komfortowe i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Zaspa,Gdańsk

729 000 zł59 m² 12 293,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dwustronnego Z dużym balkonem blisko komunikacji I morza? atuty: - mieszkanie dwustronne, dzięki czemu jest świetnie doświetlone i można je w łatwy sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł43 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 0% prowizji dla kupującego gotowiec inwestycyjny, idealna lokata pracującego kapitału Na sprzedaż mieszkanie na ul. Wejhera w Gdańsku. Obecnie jest wynajmowane na pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł58 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja Nasze Miejsce zakończona w 2022 roku przez doświadczonego dewelopera Euro Styl to przyjazna przestrzeń, którą dobrze znamy, gdzie możemy zwolnić, by przeżyć wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

525 500 zł52 m² 10 127,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,89 m2, składające się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym (18,86 m2) oraz wyjściem na balkon, - dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

567 890 zł61 m² 9 309,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 61 m2 w kameralnym budynku w dzielnicy Strzyża. Mieszkanie wymaga remontu. Duża loggia. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotwiczników

Śródmieście,Gdańsk

840 000 zł63 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na parterze w zabytkowej kamienicy przy ul. Kotwiczników w Gdańsku. Rozkład mieszkania: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szopy

Śródmieście,Gdańsk

645 000 zł46 m² 14 144,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu Gdańska na ul. Szopy 3. Mieszkanie: na powierzchnię użytkową mieszkania 45,6 m2 składają się 3 niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasień,Gdańsk

569 000 zł50 m² 11 448,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Jasień, osiedle Zielone Atuty: funkcjonalny układ mieszkania o powierzchni 49,7 m - idealne dla rodzin, par lub inwestycji Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Kościuszkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

799 000 zł69 m² 11 579,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Firma Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Powstania Kościuszkowskiego w dzielnicy Gdańsk Piecki-Migowo. Mieszkanie stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

2 700 zł57 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie idealne dla rodziny Lokalizacja Mieszkanie jest położone w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska - Zakoniczynie. Bliskość Obwodnicy zapewni Ci szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Suchanino,Gdańsk

1 250 000 zł70 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji. Mam na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z 2 łazienkami, komórką oraz parkingiem w inwestycji Perspektywa w Gdańsku. Mieszkanie zostało pięknie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

2 197 000 zł70 m² 31 385,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gdańsk to nie tylko ośrodek biznesowy, ale jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych i kulturalnych w Polsce.Warto tu również mieszkać. Ofertą jest wyjątkowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Orunia Górna,Gdańsk

655 111 zł52 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz pcc. Możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Mam przyjemność zaprezentować ofertę lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turzycowa

Jasień,Gdańsk

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe 60 m2 wynajem na minimum 12 miesięcy, komfortowo wyposażone Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Turzycowej w Gdańsku, dzielnica Jasień. Osiedle activa Rok oddania osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

1 095 000 zł64 m² 16 976,70 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Serce Wrzeszcza. Słoneczne mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze apartamentowca Quattro Towers w Gdańsku. Optymalnie zaprojektowany układ składający się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Śródmieście,Gdańsk

880 000 zł47 m² 18 843,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w budynku z 2012 roku na zamkniętym/ogrodzonym osiedlu wybudowanym przez dewelopera pb Górski, charakteryzujące się duża ilością zieleni. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

800 253 zł50 m² 16 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lelewela

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bezpośrednio | 50m | 3pokoje | winda | balkon| 3 piętro |piwnica Sprzedaż bezpośrednia - agencjom dziękujemy. Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Lelewela 17 (przy placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Letnicka

Brzeźno,Gdańsk

1 364 000 zł68 m² 19 985,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Porto to elegancka, minimalistyczna zabudowa mieszkalna położona przy ulicy Letnickiej, na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna. Niewysokie, pięciopiętrowe budynki, z przestrzenią za oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 100 000 zł64 m² 17 188 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Siedlce,Gdańsk

735 000 zł67 m² 10 957,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W sprzedaży trzypokojowe, słoneczne, dwustronne, mieszkanie w położonej nieopodal centrum Gdańska dzielnicy Siedlce. Funkcjonalny, dwustronny układ sprawia, że będzie idealne zarówno dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

928 900 zł65 m² 14 290,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na kameralnym osiedlu. Parametry nieruchomości Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3. piętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

605 000 zł59 m² 10 245,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,05 m2, składające się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym (24,17 m2) oraz wyjściem na balkon, - dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotwiczników

Śródmieście,Gdańsk

870 000 zł62 m² 13 987,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nowa oferta W mio casa! Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania w ścisłym centrum Gdańska. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do miejskich atrakcji oraz doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

965 000 zł66 m² 14 552,90 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Odkryj miejski luksus w sercu Gdańska! Prezentujemy ekskluzywne mieszkanie w prestiżowym kompleksie Centralpark, stworzonym przez renomowanego dewelopera "hossa". Ta wyjątkowa lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotwiczników

Śródmieście,Gdańsk

840 000 zł62 m² 13 504,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Główne Atuty Nieruchomości: wyjątkowa Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w centralnej, a jednocześnie spokojnej części Gdańska, oferuje bliskość wszystkich atrakcji miasta, takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

785 000 zł73 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Śródmieściu! atuty: - świetna lokalizacja w Gdańsku Śródmieściu - w pełni umeblowane i gotowe do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Kokoszki,Gdańsk

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wnętrze mieszkania emanuje nowoczesnym stylem, jednocześnie zachowując ciepło i przytulność. Duże, panoramiczne okna pozwalają na dostęp obfitemu światłu słonecznemu, co nadaje każdemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

680 000 zł75 m² 9 066,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż bardzo przestronne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, ul. Hokejowa, gdańsk Łostowice. Lokal o powierzchni użytkowej 65,98 m2 (powierzchnia całkowita (po podłodze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olimpijska

Łostowice,Gdańsk

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,65 m , usytuowane na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2009 roku. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Ujeścisko,Gdańsk

689 000 zł70 m² 9 778,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz dużego mieszkania w spokojnej okolicy i dobrym standardzie? Idealnie trafiłeś! atuty: - cicha, zielona okolica - Zbiorniki retencyjne w okolicy - Duża przestrzeń w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stara Stocznia

Mariacka,Gdańsk

1 499 000 zł70 m² 21 414,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja brabank: najbardziej ekskluzywna inwestycja w Gdańsku, zlokalizowana w samym sercu miasta, otoczona wodą Motławy z piękną promenadą, którą spacerowanie umila widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Orunia Górna,Gdańsk

560 000 zł52 m² 10 792,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz pcc. Możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Z przyjemnością przedstawiam ofertę komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 049 000 zł60 m² 17 416,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość w Gdańsku Śródmieściu. Lokalizacja: gdańsk, ul. Łąkowa 60 Powierzchnia: 60,23 m Piętro: 3 Ilość pokoi: 2 z potencjalną możliwością wydzielenia 3 pokoju jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łostowice,Gdańsk

620 000 zł59 m² 10 490,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalność mieszkania przekłada się na liczne możliwości aranżacyjne, dzięki czemu z łatwością urządzisz swoje wymarzone komfortowe 3-pokojowe mieszkanie I Powierzchnia 59,10 m2, 3.