dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 500 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 500 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle w niskiej zabudowie szeregowej. Każde mieszkanie z oddzielnym wejściem - bez części wspólnych jak w blokach Do tego zielona, spokojna okolica w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

5 000 zł73 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 72,71 m , usytuowane na drugim piętrze budynku, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska jakim jest Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 190 000 zł67 m² 17 684,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywne, trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska - Letnicy. Ta część miasta staje się coraz bardziej popularna dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

1 099 000 zł69 m² 16 041,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska - Letnicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 099 000 zł63 m² 17 361,80 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz jasnego i przestronnego apartamentu w samym sercu Przymorza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: świetna lokalizacja, widok na zieleń, elegancko urządzone, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czermińskiego

Aniołki,Gdańsk

660 000 zł67 m² 9 908,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! Niższa cena! Ostatnie dwa mieszkania już gotowe do odbioru! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Idealne miejsce do życia, rozwoju i inwestycji * Lokalizacja: gdańsk Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze Wielkie,Gdańsk

1 950 000 zł72 m² 26 941,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 72,38 m w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Przymorze Wielkie Funkcjonalnie podzielone na dwa niezależne lokale: - kawalerkę typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Myśliwskie,Gdańsk

859 000 zł54 m² 15 936,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie na Morenie, ul. Myśliwskie Wzgórze Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , położonego w kameralnym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne, funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w bloku przy ul. Janusza Meissnera 16 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kubacza

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem długoterminowy - umowa na 12 miesięcy, dostępne od zaraz! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Trzypokojowy, przytulny lokal zlokalizowany jest w domku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biegańskiego

Chełm,Gdańsk

629 000 zł63 m² 9 921,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 63,4 m2, mieszczące w budynku usytuowanym na Gdańskim Chełmie. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 344 601 zł63 m² 21 370 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Osiedle Bulvar W biegu życia, znajdź chwilę dla siebie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62,92 m2 w budynku G składające się z: -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyczółkowskiego

Siedlce,Gdańsk

899 000 zł79 m² 11 408,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej dzielnicy Siedlce, otoczona liczną zielenią. Jest to idealna propozycja dla osób szukających "mieszkania z duszą", które cenią "stary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 838 098 zł82 m² 22 492,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż apartament o powierzchni 81,72 m2, na prestiżowym osiedlu Bulvar. Składający się na: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -hol -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 580 729 zł82 m² 19 246,70 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Apartament gotowy do odbioru Osiedle Bulvar W biegu życia, znajdź chwilę dla siebie Na sprzedaż apartament 3-pokojowy o powierzchni 81.67 m2 w budynku F składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Orunia Górna,Gdańsk

699 000 zł58 m² 12 052 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Słoneczne, przestronne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska tuż w zasięgu ręki! Połączenie osiedlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

455 000 zł44 m² 10 340,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jak dom | ogród / balkon | 2-4 pokoje | szybki dojazd do gdańska 2-3 pokoje ok. 40-60 m Stan deweloperski Komfort domu zamiast mieszkania w bloku Na sprzedaż funkcjonalne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od maja przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Oliwie. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

559 900 zł51 m² 10 997,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocyjna cena! dużo zieleni wokół budynków! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Wyjątkowe cechy mieszkania: miejsce stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Borkowo,Gdańsk

519 000 zł48 m² 10 841,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem - stan deweloperski! Z przyjemnością prezentuję Państwu prawdziwą perełkę na rynku - przestronne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje 63 m Jasień, 2021 rok Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,35 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Park im. Św. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 70 m w samym sercu Gdańska Balkon oraz południowo-zachodnia ekspozycja - mieszkanie jasne i słoneczne Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem okazjonalny w pełni wyposażone, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe na Gdańskiej Letnicy. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 6 piętrowym bloku. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

1 049 000 zł54 m² 19 425,90 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 54m2, usytuowane w inwestycji "nowa Letnica" Robyg, mieszczącej się w bliskiej odległości od morza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czermińskiego

Jasień,Gdańsk

677 991 zł63 m² 10 743 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 63 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą w cenionym kompleksie mieszkaniowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 510 000 zł68 m² 22 281,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowy, trzypokojowy apartament z przepieknymi, bezpośrednimi widokami na Motławę i słynne gdańskie żurawie stoczniowe, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

679 000 zł54 m² 12 574,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji z pięknym, otwartym widokiem? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Atuty nieruchomości: świetna i pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybaki Górne

Śródmieście,Gdańsk

2 050 000 zł106 m² 19 339,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Agencja westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować unikatowy apartament położony w jednym z najbardziej klimatycznych zakątków Gdańska - z widokiem na Przystań Cesarską atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Przymorze,Gdańsk

1 180 000 zł67 m² 17 541,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Lęborskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk-Południe,Gdańsk

543 845 zł65 m² 8 399,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń! - jako architekt doradzę Ci jak zrobić z tego mieszkania perłę inwestycyjną! Cena za m2 jak nigdzie - skorzystaj! Ostatnie mieszkania dostępne w takim układzie do odbioru jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żabianka,Gdańsk

777 900 zł56 m² 13 891,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzy pokojowego mieszkania znajdującego się na gdańskiej Żabiance. Mieszkanie o powierzchni 56 m położone jest na 1 piętrze z 4 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

6 200 zł67 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z ogrodem w cenionej inwestycji Oliwski Park tuż obok Parku Oliwskiego Atuty: kameralne osiedle, rozbudowana roślinność na terenie osiedla oraz brak ruchu samochodowego, panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

3 000 zł71 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na nowoczesnym osiedlu apartament: apartament o powierzchni 71 m2 składa się z sypialni, oddzielnego pokoju oraz pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bergiela

Zakoniczyn,Gdańsk

859 000 zł84 m² 10 275,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83,6 m2 zlokalizowane na trzecim, ostatnim piętrze budynku na osiedlu Zakoniczyn. Osiedle bardzo spokojne z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk-Południe,Gdańsk

576 000 zł56 m² 10 196,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania dostępne w takim układzie do odbioru jeszcze w tym roku! Wyjątkowe mieszkanie - bardzo przestronne * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

8 500 zł90 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Orunia Górna,Gdańsk

1 060 000 zł86 m² 12 325,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i tarasem - Gdańsk Orunia Górna Polecam na sprzedaż eleganckie, w pełni urządzone mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Orunia Górna,Gdańsk

769 000 zł66 m² 11 600,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 66,29 m - Osiedle Nowe Południe, gdańsk ul. Borkowska! Mieszkanie świeżo wykończone czeka na Twoją wizję z pozostałą aranżacją! Na sprzedaż.