dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jasień,Gdańsk

675 000 zł57 m² 11 821,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku z windą, zlokalizowane w Gdańsku - Jasień, przy ul. A. Gabrysiak. Funkcjonalny układ obejmuje dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

665 000 zł46 m² 14 316,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko plaży, z doskonałą komunikacją i potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewskie Wzgórze

Słoneczniki,Gdańsk

919 000 zł65 m² 14 155,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Szukasz mieszkania, które łączy miejską energię z kameralnym spokojem? Ta oferta to propozycja dla osób ceniących jakość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

880 000 zł77 m² 11 444,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub pod wynajem blisko morza, idealnie trafiłeś! atuty: - 2 balkony - 8 minut spacerem do plaży, - idealny układ na wynajem - 5 minuty do tramwaju i autobusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowska

Jelitkowo,Gdańsk

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, przestronne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane w na granicy dzielnic Osiedle Wejhera i Jelitkowa, w 4 - piętrowym budynku znajdującym się przy granicy Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. U Furty

Stare Miasto,Gdańsk

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w kamienicy osadzonej na historycznym murze obronnym w sercu starego miasta. Lokalizacja I budynek: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Strzyża,Gdańsk

4 200 zł69 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: 3 funkcjonalne pokoje z aneksem kuchennym oraz garderobą Duża, wyposażona loggia Wysoki standard wykończenia - drewniane podłogi, zabudowy na wymiar Mieszkanie świeżo odświeżone, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Ujeścisko,Gdańsk

870 000 zł79 m² 10 998,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe Z kominkiem | gdańsk ujeścisko Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie (bez skosów), położone na 1. i 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przytulna

Kiełpinek,Gdańsk

669 000 zł50 m² 13 380 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie z widokiem na morze na osiedlu Wiszące Ogrody w dzielnicy Gdańsk Kiełpinek. Atuty - budynek z 2015r , zarządzany przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stolema

Jasień,Gdańsk

779 000 zł62 m² 12 524,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wykończonego, 3-pokojowego mieszkania W świetnej okolicy? bardzo dobrze trafiłeś! Mieszkanie idealne nie tylko dla rodziny z dzieckiem, ale dla każdego, kto ceni komfort i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Jelitkowo,Gdańsk

665 000 zł46 m² 14 316,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 147 000 zł64 m² 18 063 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie w sercu letnicynowoczesny design oraz bliskość morza! mieszkanie Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Otwarta

Suchanino,Gdańsk

1 250 000 zł73 m² 17 123,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż słoneczne, przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 73 m z dużym ogrodem przy ul. Otwartej (gdańsk Suchanino). Cicha i zielona okolica z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

3 700 zł70 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, przestronne mieszkanie 69 m z balkonem - Gdańsk Ujeścisko, do wynajęcia zupełnie nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasińskiego

Jasień,Gdańsk

790 000 zł62 m² 12 766,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w inwestycji Optima w Gdańsku, przy ul. Jasińskiego 32. Prezentowana oferta to 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Karpackich

Orunia Górna,Gdańsk

729 000 zł76 m² 9 592,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2 przy ul. Strzelców Karpackich (orunia Górna). Mieszkanie jest bardzo wygodne i ustawne z wyraźnym oddzieleniem strefy dziennej (salon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Osowa,Gdańsk

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morenowe Wzgórze

Morenowe Wzgórze,Gdańsk

845 000 zł73 m² 11 607,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - Morenowe Wzgórze, gdańsk Opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,8 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smoluchowskiego

Aniołki,Gdańsk

1 375 767 zł60 m² 22 755 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Apartamenty Remedium realizowana przez dewelopera Domesta Sp. z o.o. powstaje w dynamicznie rozwijającej się i zielonej części Gdańska dzielnicy Aniołki. Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

849 000 zł71 m² 11 974,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam Państwu do zaoferowania przestronne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na parterze w 4-piętrowym bloku osiedlowym wybudowanym w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podmiejska

Orunia,Gdańsk

799 000 zł71 m² 11 253,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta dostępna wyłącznie w Ossa Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 71 m , zlokalizowanego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sempołowskiej

Śródmieście,Gdańsk

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w kamienicy w pobliżu Gdańska Głównego. Układ pomieszczeń daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Brzeźno,Gdańsk

795 600 zł52 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

W sprzedaży trzypokojowe, słoneczne, kompaktowe mieszkanie w topowej lokalizacji Trójmiasta - gdańskim Brzeźnie. W odległości 10-minutowego spaceru aleją do najpopularniejszej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

3 150 zł58 m² 54,31 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Wynajem na 12-miesięcy! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Piękny i elegancko wyposażony apartament na Letnicy, dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rytelska

Borkowo,Gdańsk

485 119 zł47 m² 10 368 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja mieszkaniowa w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska. niska, estetyczna zabudowa duże przeszklenia i dobre doświetlenie mieszkań blisko komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Ujeścisko,Gdańsk

867 700 zł58 m² 14 832,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w Gdańsku, dzielnicy Ujeścisko. Prezentowana oferta to 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

3 090 zł66 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do not hesitate to write or call us. We speak English. Dostępne od 1 kwietnia. 3-pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie o pow. ok. 78 m2 (licząc po podłodze), z przestronnym salonem o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Oliwa,Gdańsk

995 000 zł78 m² 12 740,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja! Modern Apartment ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne, niezwykle klimatyczne trzypokojowe mieszkanie, położone w jednej z najpiękniejszych części Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem W standardzie premium Świeżość nowości | Gabinet do pracy | Standard premium | Garaż w cenie | Najem długoterminowy ***** wykończenie I układ pomieszczeń: to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Orunia Górna,Gdańsk

799 000 zł66 m² 12 045,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni całkowitej 65,5m położonego w spokojnej i zielonej części Oruni Górnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisykowskiego

Jasień,Gdańsk

799 000 zł67 m² 11 872,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Agencja westate prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, jasień. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Gdańsk

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m położone na 1. piętrze klimatycznej kamienicy z ok. 1900 roku przy ul. Dobrej 5a na gdańskim Dolnym Mieście. To wyjątkowa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Basztowa

Śródmieście,Gdańsk

1 557 000 zł58 m² 26 789,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na prestiżowej Wyspie Spichrzów. Wyróżnia ją topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paska

Siedlce,Gdańsk

938 000 zł70 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania w solidnie odrestaurowanej kamienicy, w miejscu gdzie charakter dawnej architektury łączy się z komfortem starannie zaprojektowanego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

707 500 zł58 m² 12 198,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Proponujemy nowe, piękne mieszkanie na drugim piętrze z windą, całkowicie wykończone materiałami wysokiej jakości, gotowe do zamieszkania, z miejscem parkingowym widocznym z okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

1 329 945 zł62 m² 21 347,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament Z tarasem W brzeźnie Komfort i zieleń w harmonii z miastem I Plaża w zasięgu ręki I Osiedle zamknięte idealne dla rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

1 070 000 zł68 m² 15 772,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na letnicy Widok na zieleń i panoramę | Balkon | Ostatnie piętro | Osiedle Latarników | Develia | Duże okna | Przestronna łazienka i pralnia | Garaż podziemny | Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

5 290 000 zł101 m² 52 532,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prezentujemy Państwu luksusowy apartament o powierzchni 100,70m2 z bezpośrednim widokiem na Rzekę Motławę i Stare Miasto Gdańska. Kameralna inwestycja nagrodzona tytułem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Wrzeszcz,Gdańsk

1 120 000 zł80 m² 14 028,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wrzeszcz od lat pozostaje jedną z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska. Właśnie tutaj, przy kameralnej ulicy Kossaka, znajduje się 3-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy z początku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij