dowolna

Mieszkania dla studentów Gdańsk - Oferty najmu mieszkań

405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

405 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze Małe,Gdańsk

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdańska Przymorze, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm). W pobliżu galeria handlowa Alfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

598 000 zł45 m² 13 288,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Jasne mieszkanie po generalnym remoncie | Gdańsk Wrzeszcz Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nieborowska

Chełm,Gdańsk

1 750 zł27 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka na Chełmie Świetna komunikacja i spokój! Szukasz mieszkania, które łączy ciszę z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy? To oferta dla Ciebie! Przytulne, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł74 m² 12 198,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Świetna lokalizacja | Balkon | Piwnica | Idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,7 m położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Młyniska,Gdańsk

670 000 zł57 m² 11 777,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne o wielkości 56.89 m2, dobrze skomunikowane z centrum Gdańska, blisko Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (400 m. do przystanku skm Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Przymorze Małe,Gdańsk

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

2 550 zł34 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w budynku z 2017 roku. Lokal stanowi komfortową, otwartą przestrzeń z wydzieloną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym bloku , dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska .W kuchni znajduje się płyta indukcyjna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słowackiego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 200 zł17 m² 129,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu studio - pokój z aneksem i łazienka wyremontowane kilka miesięcy temu. Słoneczne, wysokie sufity optycznie dodają przestrzeni. Nowocześnie wykończone. Ustawne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Brzeźno,Gdańsk

434 000 zł26 m² 16 926,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja i otoczenie: gdańsk, brzeźno, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża To ścisły pas nadmorski, gwarantujący natychmiastowy dostęp do infrastruktury rekreacyjnej i miejskiej. Do plaży:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marynarki Polskiej

Młode Miasto,Gdańsk

444 363 zł36 m² 12 447,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Norwida

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone, przestronne mieszkanie o południowo - zachodniej ekspozycji. W samym sercu Garnizonu - przy ul. C. K. Norwida. Przepiękny widok na wzgórza oraz Garnizon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Deotymy

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

428 000 zł30 m² 14 148,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z ogródkiem | kamienica | parter | ul. Deotymy - Dolny Wrzeszcz. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 30 m , położone na parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Młyniska,Gdańsk

313 853 zł25 m² 12 400,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Finanse - możliwy zwrot 23% podatku vat: podatek pcc: 0% (kolejna oszczędność na starcie). Prowizja: 0% (brak dodatkowych kosztów po stronie Kupującego). Kluczowe dane apartamentu: metraż: 25,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryglewskiego

Strzyża,Gdańsk

610 000 zł42 m² 14 523,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią W stanie bardzo dobrym Lokal położony w fantastycznej lokalizacji pod lasem mieszkanie - stan bardzo dobry - świetny układ tj 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu: 2 pokojowe mieszkanie 45 m | 10 minut do plaży | gdańsk przymorze Idealne do zamieszkania, lub jako inwestycja - prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Jelitkowo,Gdańsk

479 000 zł31 m² 15 240,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2-piętrze w bloku czteropiętrowym zlokalizowanym przy ul. Tysiąclecia w Gdańsku. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

589 000 zł45 m² 13 088,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Przymorzu, znanej z kameralnej zabudowy, dużej ilości zieleni oraz wyjątkowej atmosfery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Wrzeszcz,Gdańsk

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas, kawalerka po remoncie 1 pokojowe do wynajęcia w Gdańsku Wrzeszcz. Wolne od zaraz, obejrzenie możliwe od 04.05.2026 roku. Do wynajęcia kawalerka umeblowana w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husa

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio 32m2: gdańsk Oliwa ul. Jana Husa: - niezależne wejście, wysoki parter - pokój, kuchnia, łazienka, wiatrołap - brak kosztów adm, tylko zużyte media - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arkońska

Arkońska,Gdańsk

2 600 zł38 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na atrakcyjnym Gdańskim Przymorzu - jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki skm oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turzycowa

Jasień,Gdańsk

2 300 zł48 m² 48,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 w dzielnicy Gdańsk Jasień przy ulicy Turzycowej. Apartament znajduje się w inwestycji Astra Park, realizowanej przez dewelopera Activia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Rajska 8 - serce Gdańska Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego, w pełni wyposażonego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

8 500 zł139 m² 61,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szukasz pięknego mieszkania W zadbanej kamienicy W samym centrum wrzeszcza? atuty: - mieszkanie po kapitalnym remoncie, zachowane w niepowtarzalnym klimatycznym stylu, - pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goszczyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

679 326 zł40 m² 16 827,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu stylowe mieszkania z inteligentnymi rozwiązaniami, które ułatwią codzienność. Bliskość centrum, nowoczesny design i zielone przestrzenie sprawiają, że to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

2 500 zł37 m² 67,02 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna, nowoczesna kawalerka, z dbałością o jej harmonię oraz nowoczesny wystrój. Lokal znajduje się na Osiedle City Park w Gdańsk Zaspa , doskonale zlokalizowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Magellana

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 750 zł29 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od teraz! Wynajmę umeblowany Apartament w Gdańsku na ul. Magellana. Mieszkanie słoneczne z dużym balkonem. Ekspozycja południowo - zachodnia zapewnia dużą ilość słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

618 000 zł45 m² 13 733,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

497 000 zł41 m² 11 993,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk, ul. Mikołaja Reja Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Gdańska - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. de Gaulle'a

Wrzeszcz,Gdańsk

2 350 zł34 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przytulną kawalerkę o powierzchni 34 m . Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania. Lokal został odświeżony, wyposażony w kuchenkę gazową, pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowa

Oliwa,Gdańsk

699 000 zł38 m² 18 395 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Gdańsk Oliwa, tuż przy awfis! Mieszkanie jest obecnie wynajmowane na pokoje studentom, istnieje możliwość zakupu z aktywną umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł34 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu nowoczesnej kawalerki o powierzchni 33,5 m , zlokalizowanej przy ulicy Rybaki Górne 7 w prestiżowej inwestycji Aura40, oddanej do użytkowania w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Aniołki,Gdańsk

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnej inwestycji Wzgórze Focha. Kameralna zabudowa w otoczeniu zieleni. Dogodna lokalizacja gwarantuje szybkie dotarcie do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słupska

Przymorze Małe,Gdańsk

2 500 zł30 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie - Gdańsk Przymorze, ul. Słupska 27 (przy skm Przymorze) Oferuję na wynajem świeżo wyremontowane, jeszcze niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 29,73 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Diamentowa

Orunia,Gdańsk

2 450 zł26 m² 94,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz kompaktowego, nowoczesnego mieszkania w Gdańsku? To może być idealna propozycja dla Ciebie Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 26 m przy ul. Diamentowej 1,.