dowolna

Mieszkania dla studentów Gdańsk - Oferty najmu mieszkań

406 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

406 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilka-Krzyżanowskiego

Strzyża,Gdańsk

3 000 zł39 m² 76,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, wyremontowane mieszkanie, w pełni urządzone zlokalizowane przy ul. Płk Wilka Krzyżanowskiego w Gdańsku. To idealna propozycja dla studentów, pary z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kubacza

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem długoterminowy - umowa na 12 miesięcy, dostępne od zaraz! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Trzypokojowy, przytulny lokal zlokalizowany jest w domku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husa

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio 32m2: gdańsk Oliwa ul. Jana Husa: - niezależne wejście, wysoki parter - pokój, kuchnia, łazienka, wiatrołap - brak kosztów adm, tylko zużyte media - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Park im. Św. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 70 m w samym sercu Gdańska Balkon oraz południowo-zachodnia ekspozycja - mieszkanie jasne i słoneczne Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Świętojańska,Gdańsk

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Obiekt znajduje się w centrum Gdańska Starego Miasta, tuż nad brzegiem rzeki Motławy, co zapewnia wyjątkowe widoki i dostęp do wód. W okolicy znajdują się liczne atrakcje turystyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

388 888 zł28 m² 14 049,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! bez prowizji! bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! < apartament inwestycyjny opodatkowany 23% stawką vat > < możliwość odliczenia podatku przy spełnieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

499 000 zł31 m² 15 942,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atuty nieruchomości gotowe do wprowadzenia lub wynajmu funkcjonalny układ z oddzielną sypialnią po gruntownym remoncie niskie koszty utrzymania świetna lokalizacja - Wrzeszcz Dolny ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

1 800 zł16 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Twarda

Wrzeszcz,Gdańsk

719 000 zł46 m² 15 630,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dlaczego to mieszkanie? - Rzadkość: winda w kameralnym, 4-piętrowym bloku (1 klatka). - najlepsze położenie w budynku i na osiedlu: narożne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

298 065 zł25 m² 11 776,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne apartamenty pod wynajem lub do zamieszkania w atrakcyjnej części Gdańska. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza cena W tej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Główne Miasto,Gdańsk

1 600 zł29 m² 54,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,10 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słupska

Przymorze Małe,Gdańsk

3 200 zł30 m² 107,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie - Gdańsk Przymorze, ul. Słupska 27 (przy skm Przymorze) Oferuję na wynajem świeżo wyremontowane, jeszcze niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 29,73 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

300 065 zł25 m² 11 855,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

NNowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leczkowa

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

589 999 zł55 m² 10 702 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na Sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Wrzeszcz Dolny, ul. Konrada Leczkowa Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w Gdańsku Wrzeszczu Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Twarda

Młyniska,Gdańsk

526 320 zł41 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jak coś robić, to na 100. 100 procent stoczniovo. W skrócie O tym, dlaczego tutaj: topowa lokalizacja - blisko centrum Gdańska, a jednocześnie blisko natury; nowoczesne technologie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w dzielnicy Przymorze przy ul. Piastowskiej o powierzchni 18 m2 na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku (falowiec). Mieszkanie w pełni wyposażone. Oferta dla 1 lub 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kombatantów

Zaspa,Gdańsk

2 100 zł26 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka zlokalizowana w Gdańsku przy ulicy Kombatantów, w dzielnicy Zaspa jednej z najbardziej wygodnych do życia części miasta. To miejsce, które łączy spokojne, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdańsk

661 999 zł50 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycyjne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska - ul. 3 maja 24 Szukasz nieruchomości, która zarabia sama na siebie? Oferuję mieszkanie w doskonałej lokalizacji, idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj kilka minut od morza i ciesz się komfortem świeżo wyremontowanego mieszkania w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska to idealna okazja zarówno do życia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

834 000 zł50 m² 16 680 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze solidnego budynku z cegły, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowa

Oliwa,Gdańsk

699 000 zł38 m² 18 395 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, w doskonałej lokalizacji Gdańsk Oliwa, tuż przy awfis! Mieszkanie jest obecnie wynajmowane na pokoje studentom, istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoene

Orunia Górna,Gdańsk

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie wynajmu funkcjonalna kawalerka z balkonem! Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

512 000 zł31 m² 16 357,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogalińska

Ujeścisko,Gdańsk

2 200 zł36 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka Z dużym balkonem, parkingiem I piwnicą, 10 minut od starego miasta! dostępne od zaraz - długoterminowo Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żabianka,Gdańsk

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealna lokalizacja w pasie nadmorskim. Ścisłe centrum Żabianki. Deptak. Skm/tramwaj. Punkty handlowe/usługowe. Ustawne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe. Możliwość zmiany aranżacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

1 800 zł16 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smoluchowskiego

Aniołki,Gdańsk

1 375 767 zł60 m² 22 755 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Apartamenty Remedium realizowana przez dewelopera Domesta Sp. z o.o. powstaje w dynamicznie rozwijającej się i zielonej części Gdańska dzielnicy Aniołki. Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gałczyńskiego

Brzeźno,Gdańsk

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atuty: nowoczesny apartament położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji Plaża 41 w Brzeźnie, zaledwie kilka kroków od morza i wejścia na plażę nr 41. Lokal gotowy do wprowadzenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arkońska

Przymorze,Gdańsk

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie położone na Gdańskim Przymorzu. Miejsce świetnie skomunikowane, w pobliżu skm oraz autobus. Dodatkowo liczne sklepy, usługi, centra handlowe, uczelnie (uniwersytet Gdański).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Aniołki,Gdańsk

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa atrakcyjna cena! Całkowicie nowy - dwupokojowy apartament o pow. 43m2 zlokalizowany w bardzo nowoczesnym budynku remedium firmy domesta - na granicy Wrzeszcza oraz dzielnicy Aniołki przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smoluchowskiego

Aniołki,Gdańsk

1 000 008 zł42 m² 23 809,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

659 000 zł48 m² 13 729,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2 pokoje | 48 m | osobna kuchnia | ścisłe centrum gdańska - ul. Rajska opis Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w absolutnie topowej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

599 999 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku - na Przymorzu, przy ul. Chłopskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

769 000 zł49 m² 15 598,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta tylko w Mio Casa! Szanowni Państwo, serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo uroczego i kameralnego mieszkania na Zaspie w Gdańsku! Atuty: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bora-Komorowskiego

Przymorze,Gdańsk

1 950 zł20 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Westate Gdańsk oferuje na wynajem kompaktową, 1-pokojową kawalerkę o powierzchni 20 m2, położoną na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Bora-Komorowskiego 88a (gdańsk, przymorze). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe z lazienka, widna kuchnia, w centrum Gd. Wrzeszcza. Do wynajecia od zaraz. W poblizu tramwaj, autobus, przystanek koleji dalekobieznej i podmiejskiej, oraz 2 centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

599 000 zł50 m² 12 023,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, ul. Głęboka - 2 pokoje, 49,82 m Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gdańsku, przy ul. Głębokiej. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

VII Dwór,Gdańsk

549 000 zł40 m² 13 828,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy - Gdańsk VII Dwór Jeśli szukasz jasnego, kompaktowego mieszkania w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko.