dowolna

Mieszkania dla studentów Gdańsk - Oferty najmu mieszkań

405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

405 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Letnica,Gdańsk

943 500 zł69 m² 13 674 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Idealne miejsce do zamieszkania W niedalekiej odległości od plaży, ale także pod inwestycję: - pieszo do najładniejszej plaży Gdańska - Brzeźno - stadion piłkarski na którym odbywają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

749 000 zł43 m² 17 297,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w dzielnicy Przymorze przy ulicy Kołobrzeskiej. Atuty: - 10 minut pieszo do Parku Nadmorskiego im. Ronalda Reagana, - 15 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum dzielnicy Przymorze, na nowo wybudowanym osiedlu mezzo, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Brzeźno,Gdańsk

720 000 zł54 m² 13 211 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Letnica,Gdańsk

684 500 zł52 m² 13 163 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Seredyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

1 850 zł16 m² 115,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowa Mikrokawalerka w Gdańsku - Bez Prowizji! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie kwestie techniczne są pod naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Brzeźno,Gdańsk

944 000 zł69 m² 13 681 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczyńskiego

Przymorze Małe,Gdańsk

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla studentów Gdańsk Przymorze Wynajmę mieszkanie Gdańsk Przymorze od końca września do czerwca 2025. Gdańsk ul. Lecha Kaczyńskiego 4 (dawniej Dąbrowszczaków 4) 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

679 000 zł68 m² 9 985,29 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4 pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska! Na sprzedaż przestronne, wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Siedlce,Gdańsk

615 000 zł36 m² 17 083 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2km od gumedu -> 12 minut komunikacją -> Idealnie mieszkanie dla przyszłych studentów - opcje 1-4 pokojowe, w tym także z dużymi tarasami! Brak prowizji i brak podatku pcc. Bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Brzeźno,Gdańsk

1 265 000 zł92 m² 13 825 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Toruńska

Stare Przedmieście,Gdańsk

3 900 zł44 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesny 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Toruńskiej 11 w centralnej części Gdańska. Piękny widok na Motławę Inwestycja Aura III w której znajduje się oferowany lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolumba

Piecki-Migowo,Gdańsk

699 999 zł76 m² 9 199,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

:na skróty: na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75 m2 w Gdańskiej dzielnicy Piecki - Migowo. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Piecki-Migowo,Gdańsk

535 000 zł50 m² 10 786,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie do remontu w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, gdańsk Piecki Migowo, ul. Marusarzówny Mocne strony nieruchomości: _bardzo dobra lokalizacja _pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

600 000 zł40 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu unikalne mieszkanie na sprzedaż w klimatycznej dzielnicy Dolnego Wrzeszcza. Nieruchomość znajduję się na ostatnim piętrze kamienicy z 1978 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

689 000 zł46 m² 15 076,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Atuty: - mieszkanie dwustronne, widne - bardzo dobra lokalizacja - w cenie komórka lokatorska w piwnicy - 9 minut samochodem do kampusu Politechniki Gdańskiej - 5 minut samochodem do Wydziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 31 m2 na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Pilotów. Mieszkanie w pełni wyposażone, składające się z salonu z balkonem francuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

915 000 zł53 m² 17 199,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w klimatycznej części Dolnego Wrzeszcza, idealne miejsce dla rodziny z małymi dziećmi również dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orzeszkowej

Aniołki,Gdańsk

943 950 zł54 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie W kameralnej inwestycji koło gumed bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera termin odbioru: przełom 2024/2025 - już za chwilę! istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Wrzeszcz,Gdańsk

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na wynajem dla studentów? Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w centrum Wrzeszcza przy ul. Batorego, położone w kameralnym budynku mieszkalnym. Mieszkanie jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Wrzeszcz,Gdańsk

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrzeszcza przy ul. Mickiewicza, położone w kameralnej kamienicy przedwojennej. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie w 2018 roku, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Siedlce,Gdańsk

632 990 zł38 m² 16 688,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealne dla studentów, par I singli bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: inwestycja położona w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolumba

Piecki-Migowo,Gdańsk

699 999 zł75 m² 9 333 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Seredyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

1 850 zł16 m² 115,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowa Mikrokawalerka w Gdańsku - Bez Prowizji! Dostępne od zaraz do czerwca 2025 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Arkońska

Przymorze,Gdańsk

2 200 zł24 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone na Gdańskim Przymorzu. Miejsce świetnie skomunikowane, w pobliżu skm oraz autobus. Dodatkowo liczne sklepy, usługi, centra handlowe, uczelnie ( Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 150 zł30 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka w Gdańsku przy ulicy Niepołomickiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z pokoju, aneksu kuchennego, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Seredyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

1 950 zł16 m² 121,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Brama

Śródmieście,Gdańsk

1 190 000 zł102 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowe mieszkanie, po generalnym remoncie w kamienicy w centrum Gdańska. Mieszkanie ma wymienione wszystkie instalacje: hydraulika, C.O., elektryka, gaz oraz nowe okna PCV, nowy piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem od Września! Na wynajem piękna kawalerka w dzielnicy Gdańsk Piecki-Migowo, zlokalizowana przy ul. Morenowe Wzgórze 18. Blok znajduje się na terenie zamkniętego, monitorowanego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z otwartą kuchnią, sypialni, przestronnej łazienki, balkonu(4m2) oraz komórki lokatorskiej. Wszystkie meble widoczne na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Toruńska

Stare Przedmieście,Gdańsk

4 900 zł44 m² 111,36 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Toruńskiej 11 w centralnej części Gdańska. Piękny widok na Motławę. Inwestycja Aura III w której znajduje się oferowany lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drożyny

VII Dwór,Gdańsk

1 995 000 zł120 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Oferowana nieruchomość to przedwojenny dom przy ulicy Drożyny w Gdańsku, w dzielnicy VII Dwór. Domy na sprzedaż w tej lokalizacji zdarzają się niezwykle rzadko. Prawdziwa perełka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 950 zł23 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczna kawalerka po remoncie! atuty: -doskonała lokalizacja, sąsiadująca z Wrzeszczem, -pełne zaplecze komunikacyjne, handlowe i usługowe, -bliskość terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 700 zł56 m² 47,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

> rezerwacja < przedmiotem wynajmu jest przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Gdańsk - Wrzeszcz. Mieszkanie Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

1 900 zł23 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z balkonem na nowoczesnym osiedlu przy ul. Lawendowe Wzgórze 6 *powierzchnia 23 m2 *piętro 1 *ogrzewanie centralne *osiedle jest bardzo ładne i spokojne *do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 500 zł62 m² 56,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje | Wrzeszcz | przy samym tramwaju | dostępne od zaraz Opis: do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy al. Wojska Polskiego 21 we Wrzeszczu. Oferta skierowana głównie do studentów lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie dostępne od zaraz z możliwością najmu na dłuższy termin. Do wynajęcia wyposażona i świeżo wyremontowana kawalerka na Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament typu studio W budynku spektrum Z miejscem postojowym mieszkanie: do wynajęcia posiadam mieszkanie o powierzchni 32m2, które usytuowane jest na wysokim 15 piętrze.