dowolna

Luksusowe mieszkania Gdańsk - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

698 000 zł54 m² 12 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 54 m z balkonem i możliwością aranżacji 3 pokoi Gdańsk Orunia Górna | 1 piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi prezentuje mieszkanie znajdujące się przy ul.Bolesława Krzywoustego w Gdańsku BUDYNEK I LOKALIZACJA: Nieruchomość jest położona w centrum jednej z najbardziej popularnych.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł30,94 m² 17 453,14 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie, położona w Gdańsku, dzielnica Siedlce. Lokal o powierzchni 30.94 m , usytuowany na 11 piętrze z 11, w budynku z 1977 roku.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł128 m² 41 406,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: gdańsk, śródmieście Powierzchnia: 128 m2 (41.300 zł / m2 ) Cena: 5.300.000 zł. Informacje na temat nieruchomości: nowy apartament 128 m nad Motławą | panoramiczny widok | duży.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

opis: piękny widok na zatokę! wysoki standard! Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,45 m , położone na 7. piętrze w inwestycji przy ul. Magellana.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61 m² 11 459,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Częstochowskiej w Gdańsku. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej nieruchomości gotowej do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł46,21 m² 21 640,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament przy ul. Sienna Grobla w dzielnicy Śródmieście. Lokalizacja I budynek: apartament jest zlokalizowany w najbardziej ekskluzywnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł128 m² 41 406,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Informacje na temat nieruchomości: nowy apartament 128 m nad Motławą | panoramiczny widok | duży taras | centrum Gdańska Mieszkanie składa się z: salon z aneksem kuchennym balkon.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł45 m² 14 222,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 8 piętrze 10-piętrowego budynku w spokojnej, zielonej i bezpiecznej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 m² 100 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie nie aktualne

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł128 m² 41 406,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament W centrum gdańska Z widokiem na motławę I stare miasto. Informacje na temat nieruchomości: nowy apartament 128 m nad Motławą | panoramiczny widok | duży taras |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 712 zł25,15 m² 18 080 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Tylko u Nas! Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 25,15 m2 , Wyjątkowa inwestycja w Gdańsk Śródmieście z widokiem na Motławę, na powierzchnię 25,15 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł98,96 m² 75,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 100 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Scala, zrealizowanej przez dewelopera Moderna, w sercu Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł40,70 m² 22 850,12 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę - stylowy i nowoczesny lokal mieszkalny w sercu tętniącego życiem Młodego Miasta. Oferta jest idealnym gotowcem.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł47 m² 17 851,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem apartamentowiec, piętro 5/6 Opis nieruchomości: Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł32,95 m² 18 937,78 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 32,95 m przy alei Rzeczypospolitej 4D. Umiejscowiona na 12 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31,60 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność prezentować Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ul. Ametystowej. Lokalizacja I budynek Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Łostowice, na.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł51 m² 13 078,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej | Osiedle Nad Wodą Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Masz dość mieszkań na chwilę , które wymagają doposażenia i kompromisów? Tutaj wprowadzasz się i po prostu mieszkasz. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł69 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kupując z Housebay Nieruchomości nie płacisz prowizji. Wybierając nasze biuro otrzymasz też upominek kartę podarunkową do jednego z sieciowych marketów remontowo-budowlanych. Oferta:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71 m² 11 253,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta dostępna wyłącznie w Ossa Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 71 m , zlokalizowanego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł160,13 m² 15 549,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2021

160 m | 8 pokoi | Dwupoziomowe | Idealne dla rodziny | Wysoki standard wykończenia, pełne wyposażenie w cenie! Gdańsk Chełm ? Wyjątkowa przestrzeń z ogromnym potencjałem Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39 m² 15 358,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gdańsk Jasień | Lawendowe Wzgórze | 2 pokoje | ostatnie piętro | duży balkon | miejsce postojowe Atuty: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie jest zlokalizowane w popularnej i bardzo dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł24 m² 20 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz gotowej do wprowadzenia kawalerki w świetnej lokalizacji blisko morza, komunikacji i terenów rekreacyjnych? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty oferty: po generalnym remoncie w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,39 m² 12 249,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokojowe mieszkanie, wykończone, gotowe do wprowadzenia. Atuty: - 2 balkony - wykończone gotowe do wprowadzenia, - nowoczesny budynek z wideo-domofonem, - osiedle zamknięte z monitoringiem, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 444,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze atuty: przestronny duża loggia z widokiem na wewnętrze patio i zieleń spacerkiem do Starówki Opis: powierzchnia 89,37 m2 ostatnie piętro mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł26,40 m² 17 765,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka blisko morza Gdańsk Żabianka | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,4 m , położona na 3 piętrze w zadbanym 10 piętrowym bloku na gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł31,71 m² 28 003,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe studio przy ul. Stępkarskiej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja chlebova. Lokalizacja I budynek: kawalerka jest zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł103,16 m² 25 106,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowy apartament z tarasem | Oliwa | Piastowska Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i stabilnych lokalizacji Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

opis: piękne mieszkanie Z widokiem na zatkokę gdańską urządzone W wysokim standardzie dostęne na tu I teraz mieszkanie bardzo "pogodne", jasne, słoneczne Nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł43,73 m² 26 297,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,7 m , z ogródkiem, położony na parterze nowoczesnej inwestycji Garnizon przy ul. Leśmiana w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł44,34 m² 22 327,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękny i elegancki, 2pokojowy apartament w centrum Gdańska w nowej inwestycji doki. Urządzony z dbałością o detale i szczegóły. Apartament funkcjonalny i komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł29,09 m² 28 463,39 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowy, nowo wykończony apartament o powierzchni 29,09 m , położony przy ul. Popiełuszki 2 w Gdańsku w prestiżowej inwestycji Żurawie, na terenie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46 m² 15 195,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | hala garażowa | gdańsk morena atuty nieruchomości mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł70 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą | Gdańsk Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł70,15 m² 18 517,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny, 3-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Front Park - połączenie miejskiego stylu życia z ciszą i zielenią tuż przy Opływie Motławy. Atuty: - dwa balkony - Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31,71 m² 88,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe studio przy ul. Stępkarskiej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja chlebova. Lokalizacja I budynek: studio jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne, z gustem umeblowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70 m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku, zamkniętego osiedla przy ulicy Słowiańskiej. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł34 m² 32 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Grano Residence przy ul. Pszennej w Gdańsku - w ścisłym sercu Śródmieścia / Wyspy Spichrzów. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28,50 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę kawalerkę na nowoczesnym osiedlu. Najem okazjonalny. Ulica to Ofiar Grudnia 70 w Gdańsku Południe/ Orunia Górna. Kawalerka o powierzchni 28,50.m2, Zlokalizowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł41,82 m² 20 683,88 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Letnica - Premium! Nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Marzysz o miejscu, które łączy nowoczesny styl, komfortową lokalizację i gotowość do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij