dowolna

Lokale użytkowe nad morzem Gdańsk - Oferty najmu i sprzedaży

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

1 000 000 zł45,40 m² 22 026,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Dmowskiego w Gdańsku. Nieruchomość stanowi świetną propozycję inwestycyjną - lokal posiada gotowego, wieloletniego.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²345 m² 18 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze. Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 345 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²545 m² 29 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze. Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 545,21 m , usytuowany na ostatnim piętrze biurowca.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²201,50 m² 11 083 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze. Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 201,5 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 500 000 zł341 m² 13 196,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nowa inwestycja z 2024 roku świetna lokalizacja opcja.

Szczegóły ogłoszenia

694 000 zł55 m² 12 618,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W sprzedaży 3-pokojowy lokal użytkowy o powierzchni 55 m2 z. Lokal znajduje się w budynku, położonym w spokojnej okolicy. Wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

47,68 zł/m²314,57 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Reprezentacyjna dom W sercu oliwy | 314 m | Idealny na Siedzibę Firmy, kancelarię lub Klinikę Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²100 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy o powierzchni ok. 100 m , położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Słowackiego w Gdańsku Wrzeszczu. Przestrzeń idealnie sprawdzi się pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

91 zł/m²49,61 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna jedynie u nas. Lokal użytkowy z witrynami na Motławę - Gdańsk Stare Miasto Oferujemy nowoczesny lokal użytkowy, położony w reprezentacyjnej części gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

74,53 zł/m²161 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w Gdańsku przy ulicy Starowiejskiej, w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

60 €/m²350 m² 21 000 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²60,60 m² 4 242 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty do wynajęcia biuro W ścisłym centrum gdańska! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 60,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 142 801 zł41,37 m² 27 623,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Apartament Z ogródkiem W spokojnej części inwestycji I możliwością dzierżawy miejsca cumowniczego 41,37 m | 1 sypialnia + salon z aneksem | Taras i ogródek | Prywatna.

Szczegóły ogłoszenia

486 700 zł22,61 m² 21 525,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy apartament W grano hotel na wyspie sobieszewskiej Z widokiem na marinę 22,61 m | 1 pokój | Balkon | Widok na marinę | Gwarantowany czynsz 8,33% | Model condohotelowy 50/50 | Pobyty.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł31,58 m² 21 089,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kompaktowy apartament na wynajem Z możliwością dzierżawy miejsca cumowniczego 31,58 m | 1 sypialnia + salon z aneksem | Balkon | Prywatna marina z kapitanatem | 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł150,80 m² 11 140,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

***uwaga! Przedstawione zdjęcia są wizualizacją. Projekt został zrobiony na podstawie faktycznego układu budynku. Wizualizacja ma na celu zobrazować jak można przekształcić budynek pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

77,14 zł/m²24,63 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nowoczesny budynek z 2024 roku spokojna i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

35 €/m²3 100 m² 108 500 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

9 700 000 zł325,38 m² 29 811,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty Nowoczesny budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni użytkowej 447,8 m , obejmujący 8 apartamentów oraz 1 lokal usługowy. Obiekt z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 908 750 zł95,22 m² 20 045,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 95,22 m2 , Wyjątkowa inwestycja w Gdańsk Śródmieście z widokiem na Motławę, na powierzchnię 95,22 m2 składa się: -Sala.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł20 m² 1 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż lokal handlowy - budka przy plaży, idealna do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 970 000 zł517 m² 9 613,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

Tylko u Nas! Na sprzedaż nieruchomość mieszkalna / handlowa / usługowa / produkcyjna, 700 m od plaży Nieruchomość o powierzchni 517 m2 położona jest na działce o powierzchni 1050.

Szczegóły ogłoszenia

102,27 zł/m²44 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- u nas bez prowizji - - polecamy - doskonała lokalizacja - lokal widoczny z ulicy - polecamy! - Lokal handlowo-usługowy położony przy ul. Jana Pawła II w centrum dużego osiedla Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

1 074 147 zł57,66 m² 18 628,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatni tak duży apartament W grano hotel Gdańsk Sobieszewo | 57,66 m | 2 przestronne pokoje | 2 łazienki | 1. piętro | Wykończony pod klucz | Gwarantowany zwrot 8,33% rocznie | Model 50/50 |.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²10 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Znajdź własne biurko i zabierz się do pracy Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

30,90 zł/m²10 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dołącz do dynamicznej społeczności przedsiębiorców Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

248,44 zł/m²45 m² 11 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana serwisowana powierzchnia biurowa dla 10-15 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna.

Szczegóły ogłoszenia

220,67 zł/m²15 m² 3 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 3-4 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

123 zł/m²5 m² 675 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pracuj z dowolnego miejsca postaw na biuro wirtualne Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

285 zł/m²8 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 1-2 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

186,33 zł/m²30 m² 5 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 5 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy

Przymorze,Gdańsk

90 zł/m²300 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- oferta bez prowizji - - polecamy - lokal W galerii handlowej - centrum dużego osiedla mieszkaniowego - rewelacyjne miejsce - renomowani najemcy /biedronka, inni/ - Lokalizacja wzdłuż ul. Chłopskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

487 723 zł35 m² 13 875,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompaktowy apartament roi 29,64% w 3 lata | Wyspa Sobieszewska - rezerwat przyrody i jedna z najczystszych plaż w Polsce | Luksusowa inwestycja z basenem, placem zabaw i strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

45,71 zł/m²70 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 70 m2 na wynajem. Mieści się ono w Gdańsku na Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 683 523 zł118 m² 14 304,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy W prestiżowej lokalizacji - gdańsk, przymorze Widok na Park Reagana | Tarasy Bałtyku | 2 miejsca w hali garażowej | Stan deweloperski ***** opis nieruchomości: lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

49 zł/m²70 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

115,40 zł/m²48 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wolne od zaraz! Lokal położony w świetnej, nowej lokalizacji - Osiedle Horizon o łącznej liczbie 630 mieszkań Poniżej przedstawiam informację dot. oferowanego lokalu Duże przeszklone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

54 zł/m²70 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

54 zł/m²70 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

54 zł/m²70 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bursztynowa

Jelitkowo,Gdańsk

43 zł/m²100 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal o pow. ok. 100m2 blisko morza w Gdańsku Jelitkowie. Pomieszczenia biurowe na nieuciążliwą działalność, najchętniej biurową. Atuty: parking na zamkniętej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij